סיכום הבלוג עם תום

mikmik000

New member
יואוווווווו היה מדהיםםםםםםם...

תום המותקקק הזהה... יווו הוא ענה על השאלות שלי שלישית [אני מיקמיק000 המפורסמת..חח...סתם סתם..] וגם אני כוסיתת... חח אני מוכנה לשלוח לו תמונה.. מישהו יודע מה הכינוי שלו? וגם אני מיכל רון והוא מסר לי ד"ש ראשונההה!!!! איזה מותקק... והוא בידיוק בגיל שלי ואוהב את אותם הזמרים וסוג המוזיקה כמוני! איזה חמודדד... אז אם מישהו יודע מה הכינוי שלו או אם הוא קורא את זה שיגיד!

לא משהו......

זה נתקע כל הזמן ואין בכלל מה להשוות עם האירוח של גור (חולה עלייך!!!!!)... והוא לא מסר לי ד"ש, ולא שמו את השאלות שלי!!!!!!! כמו שאמרתי: האירוח של גור היה פי 10000000000000000000000000000000 יותר שווה!

מדהים!!!!הוא כזה מתוק......

רק חבל שלמראיין לא היה מה לשאול והוא נתקע כל שניה...מלבד זה הקריאו את כל השאלות שלי....אני במיטה שוכבת מתה...שמעתי מהמיטה.....יששש... זה עורר אותי קצת...הוא מחונן כזה...חחחח איזה מאמי.... נ.ב...הוא בגילי... וווווווווומה הכינוי שלו איך הוא נכנס לפורום..??אף פעם לא ראיתי אותווו..... ~הילה~

lilo the sexit

New member
הכינוי צריך להיות...

הכינוי צריך להיות לו-תם גל ככה זה אצל כל השחקנים של ראש גדול...

mikmik000

New member
אהה וד"א אני מקווה שתשימו את זה..

בהיסטורית אירוחים גם אם תיגמר הסידרה כן? כי הם ממש דיברו עלי.. חחחח עזבו אני מתלהבת.. למרות שבדרך כלל אני לא מהמתלהבות האלה אבל הוא ממש מתוקקק.. הייתי מתה לדבר איתו במסרים.. בקיצר אלמנהלים--->אתם תשימו את זה נכון?

היה נהדר ../images/Emo70.gif

למרות שביקשתי ד"ש ולא כתבו אותי
חצופיייייייים.... חחח סתם... לא נורא... העיקר
רועי
זכר אותי (בתור "חחחח מצחיקה" לא בתור אלינה... אבל לא משנה, העיקר זכר
) ו
ספיר
זכרה אותי (בתור אלינה המקסימה
)... אבל לא משנה... איך אהבתי את הקטע של תום "מה כבר נגמרו הכוסיות ?" חחחחחחחח.... ואני מוכנה לשלוח לו תמונה
מעפנה, ג'יפה, אבל תמונה (בעע... או שאני לא יישלח וירחם על הילד)... טוב נו לא משנה.... הנה
תהנו מהעינוי...

זה לפני שעשיתי (בשיער) מדורג ופסים

מדורג = מהמילה מדרגות... פסים = דהה
פסים זה פסים
2 פסים בלונדיניים... יצא יפה
והתמונה לפני 3 חודשים במלון "לגונה" שבאילת
אהה והיא צולמה לפני שגבהתי... חחח... ב-3 ס"מ...

JustME79

New member
יש לך פיצול?

תראי, מצד אחד את אומרת שאת מכוערת וזה ומצד שני אנחנו רואים את אותה תמונה כבר 20 פעם בפורום (ואת כל הזמן מזכירה את העניין שזה לפני שעשית פסים ומדורג...)

מה קשור ../images/Emo35.gif

אני שולחת כי כל הזמן השירשורים של התמונות "עפים" 102 דפים אחורה
ואני לא ראיתי תמונות של כולכם
ונראה לכם הגיוני לא לשים תמונה בשרשור של תמונות
כשאני זאת שפותחת את השרשור
היגיון אנשים..

JustME79

New member
פסדר אבל

אמרתי על זה שאת שמה מליון פעמים את התמונה שלך ובכל זאת אומרת שאת לא אוהבת את עצמך. מה ההיגיון פהה?

mikmik000

New member
לא שמעת?...

זה היה ככה: תום אמר "אוו נגמרו הכוסיות?" אז המראיין אמר לך תדע אולי גם היא כוסית" אז תום אמר "אולי.. נצטרך תמונה כדי לדעת.." או משהו כזה אני לא זוכרת מילה במילה... בכול מקרה אם את לא רוצה אל תאמיני... והוא לא באמת התכווןן שהוא רוצה אבל כיאילו בצחוק.. ואם הוא באמת רוצה אני ישלח לו..חח... וזה מה שאמרתי...

הוא לא התכוון דווקא אלייך...

הוא אמר בכללי, בכלל... אבל זה גם לא מזיז לי
רוצה, תשימי תמונה שלך... מה הביג דיל

mikmik000

New member
חחחחח כשהוא אמר מה נגמרו..

הכוסיות וזה זה היה עלי..חחח.. וחוץ מזה את יפה.. ואם את לא חושבת שאת יפה למה את שולחת את התמונה שלך לכול שרשור אפשרי בפורום?

למעלה