פרקי השבוע

nimix

New member
../images/Emo44.gif פרקי השבוע ../images/Emo58.gif

ג'ון סילבה מבשר לג'ק שהמשטרה החליטה להאשים את פיליס בניסיון לרצח. ניק הולך עם גרייס למלון שלה. אוליביה צופה בקלטת שאשלי נותנת לה ולא מאמינה למראה עיניה. ניקולס מודיע לגרייס שאין להם עתיד יחד ומבקש לשוב לניו יורק. שרון מספרת לוויקטור ששכבה עם דיאגו ומבקשת ממנו לדבר עם ניקולס. ניקי מנסה לשכנע את ויקטוריה להתפייס עם דיאגו. שרון מכינה לניק ארוחה רומנטית מפוארת בניסיון לרכך אותו, אך ללא הועיל. פול מתקשה לקבל את העובדה שכריסטין ומייקל יחד, ותובע לדעת אם הם שוכבים. ויקטוריה מחפשת את דיאגו בכל מקום. ניקי מתעמתת עם שרון על הבגידה בניקולס, ומספרת לה שגרייס טרנר שוב בעיר. בולדווין אומר לאיזבלה שכריסטין עלולה להיות מסוכנת, ולכן עליה לבטל את הזמנתה לטקס ההטבלה. ויקטור ניומן תופס את דיאגו ומתחיל להרביץ לו, בדיוק כשוויקטוריה בדרכה להצילו. ניק מגיע הביתה, ושרון מתעמתת איתו ומגלה שהוא היה עם גרייס. מייקל בולדווין מציע נישואין לכריסטין.

nimix

New member
../images/Emo37.gif בפרקים הקודמים ../images/Emo116.gif

ניקי מזהירה את גרייס שתתרחק מניק או שתאלץ להתמודד איתה. קאסי מבינה שמשהו קרה ליחסים בין הוריה. שרון מבטיחה לה שהכל יהיה בסדר. ניקי מחכה לניק במשרד ודורשת לדעת מה הבעיות שלו ושל שרון. הוא לא עונה וניקי חושדת שמדובר בגרייס. ניק בסוף פולט שהכל אשמתה של שרון. ג'ק מפציר בדיאן לבטל את צו ההרחקה. דיאן לא מוכנה שפיליס תתקרב לקייל. פיליס אומרת למייקל שלדעתה דיאן מפלילה אותה. מייקל מפציר בה להתרחק מדיאן ולא להרוס לעצמה את הסיכויים. פיליס הולכת להתעמת עם דיאן. אשלי תוהה למה היא כל הזמן מרחיקה את בראד מראשה ומעלה את ויקטור. היא שונאת את האדם שהפכה להיות בגלל הסרטן. דרו אומרת לווס שלדעתה מה שיש בין אוליביה לבראד הוא יותר מסתם תמיכה חברית. בראד מחפש נחמה בזרועותיה של אוליביה והם מתנשקים בפראות. ויקטור שב ממסע העסקים שלו ומבטיח לניקי שיבלה יותר זמן בבית. ויקטור לוחץ עליה לגלות לו מה מטריד אותה. ווס חושד שהמחלה שלאשלי מקרבת בין בראד לאוליביה, אבל זה לא אומר שהוא מפנה את גבו לאשתו. דרו לא מסכימה וחוששת שאוליביה תיפגע. היא מספרת לו שאת הקלטת שלה הפקידה אשלי דווקא בידי אוליביה ולא בידי בראד ותוהה למה זה. אשלי אומרת לג'ק שהיא פגעה בבראד במה שאמרה. בראד מפסיק את ההתעלסות עם אוליביה ברגע האחרון ואומר שהוא לא יכול לעשות את זה. אוליביה נחרדת מכך שכמעט שכבה עם הבעל של החברה הכי טובה שלה. היא שולחת אותו לדבר עם אשלי. אשלי מנסה להתנצל בפני בראד, שלא מוכן לשמוע. פיליס לועגת לדיאן על ההצגה המשכנעת שלה. הבלש וובר מגיע ומבקש מפיליס להתרחק מדיאן. הוא רוצה לדבר עם דיאן לבד. התובע מתקשר לסילבה ואומר שלהאשמות נגד פיליס נוספה גם האשמה בניסיון לרצח של דיאן.

python 4

New member
דווקא בתקופה הזו לא יוצא לי לצפות../images/Emo7.gif

כשנעשה מעניין. תודה על התקצירים - אני אאלץ להסתפק בהם בגלל שבשני ימי שישי הקרובים אני לא אהיה בארץ..

אוליביה והקלטת- הסיפור בתמונות!

למי שלא צפה ולמי שצפה ורוצה להתענג שוב (או להיבהל שוב ) מהתגובות של אוליביה ברגע שהיא שומעת את החדשות מפי אשלי בקלטת, מוזמן לצפות בתמונות הבאות. מזמן לא נהנתי כ"כ בסצנה. (חוץ מהסצנה בפרק שלפני כשפיליס באה לבקר את דיאן
)

Kalla

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

לדעתי, התגובה שלה הייתה מוגזמת לגמרי. מישהו צריך להזכיר לה שהעולם לא חרב.

nimix

New member
היא באמת הגזימה

כמעט חטפה התקף האוליביה הזאת...

python 4

New member
נראה ענק! אני לא מאמין שהפסדתי את זה..

אוליביה סובלת
עכשיו אני אהיה חייב להקליט את השידור החוזר ביום ראשון בבוקר, ויהי מה!

למעלה