שרשור פרק 12 (יום ב')

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo44.gifשרשור פרק 12 (יום ב')../images/Emo44.gif

היה פרק מעולה! אחד הפרקים, אם לא הפרק, הכי מצחיקים שהיו עד עכשיו
! כל הקטע של הצינזורים והצפצופים היו ממש מצחיקים! בהתחלה קצת לא הבנתי, זה נראה שבאמת אמרו שם משהו כמו קללות, אבל בכל אופן, קטע גדול
. קצת סיבוכים עכשיו בין תומר למור, אבל זה דווקא מעניין ומותח!

RockRules

New member
הם באמת אמרו קללות

וצינזרו את זה!!! רואים שזה היו קללות... ]שוט לא משנה מה הם יאמרו יצנזרו... אז עדיף שיהיה נח להם לדבר... וזה יהיה רצוף... מאשר שהם ידברו בהפסקות ויהרסו...

שיואו זאת הייתה סצנה הורסת!!!!

הורידו ממנה קטעים, אני אחד שצוחק מכל דבר קטן וקשה לו להפסיק, אני נשפכתי מצחוק, ראו את זה קצת, הם קיללו באמת, בטקסט כתבו להם קללות אבל הם המציאו אותם על המקום בלי קשר למה שכתוב........ אם תרצו אני אכתוב אבל אני מפחד לעבור על חוקי הפורום בן, יש אישור חריג לפרסם את הקללות?

LuLiLoPiLaTo1

New member
חח זהו ראו שאתה בא לצחוק

אממ אם אין אישור בכללי אז יש בפרטי שלח לי מסר אני אשמח לשמוע חח

גורו'ששש

מה המצבב חומד?!? איך עבר עלייך היום...?!? מה עבר עלייך היום שהיית בדיכי בכיתה?!?

לא דיכי בכלל!

מה יש לי להיות בדיכי?! אהההההההה זה....... הייתי עייף בטירוף.... נפלה עליי עייפות, שכל שניה ניקרתי..... פחחחחחחחחחח רעים כולם העירו אותי חחחחח

חחח...

אני זוכרת אתמול בצ'אט... יש פרסומות ואתה לא מגיע... אז הרצנו קטעים על זה שנרדמת... היה מצחיק... אבל היית חסר... :)

האא.. סבבוששש ../images/Emo45.gif

גורר תביא לי תאייסי שלךך.. אין לי אותךך...!! מה ככה.. מה איתךך?!? רק שבן לא יחסום אותיי בגלל ההודעות.. למרות שלא כתבתי בפורום כבר הרבה זמן..!!

שירנטע

New member
חחחח אני...

הייתי באולפנים כשצילמו את הקטע שהיה בסוף הפרק (עם מור ותומר) חחחחח לקח להם איזה שעה לצלם את זה!! אדם ואלמה כל רגע צחקו!

LuLiLoPiLaTo1

New member
אהה ו... איפה איפה איפה איפה איפה

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה

yardenbm

New member
זה רק אני או ש...

איתי ממש דומה גם במראה וגם בהכל לרן יצחקי מפרוייק וואי 2

a y o o s h

New member
חח לא.. אני אסביר: ../images/Emo13.gif

אני אמרתי שרועי (איתי) דומה לרן יצחקי מפרוייקט וואי 2 ואיזה 2-3 ילדים הסכימו איתי ואמרו שגם הם חושבים ככה... ועל יונתן אמרו שהוא מזכיר את יהודה לוי..

למעלה