מזל טוב!!!!

• פותח הנושא MK4
  • פורסם בתאריך

MK4

New member
../images/Emo45.gifמזל טוב!!!!../images/Emo6.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

בסוף רמת גן יש מקום מיוחד שם אפשר לעמוד ולהריח שוקולד יש שם בית גבוהה גבוהה בלי חלונות, עם שלוש ארובות ושלושים מכונות יום ולילה עובדות ושבעים פועלים, עם סינר וכפפות מכינים שוקולד בכל הצורות שוקולד קטן ושוקולד גדול שוקלד יקר ושוקולד בזול שוקולד אגוזים ושוקולד סתם לעשירים ולכולם והריח בחינם וכל האזרחים עוצרים ומריחים עוצרים הילדים שמשחקים בשכונה עוצר האוטובוס מעבר לפינה החתולים מפסיקים לברוח מהכלבים השוטרים עומדים ליד הגנבים כולם מביטים אל ארובות ולאט לאט האף שלהם מתמלא בריח של שוקולד שוקולד קטן ושוקולד גדול שוקולד יקר ושוקולד בזול שוקולד אגזים ושוקולד סתם לעשירים ולכולם והריח בחינם וכל האזרחים עומדים ומריחים בסוף רמת גן יש מקום מיוחד שם אפשר לעמוד ולהריח שוקולד... יונתן גפן סוף סוף יש בית לכל המכורים!!! שיהיה מתוק מתוק! בהצלחה!

מזל טוף! ../images/Emo13.gif ../images/Emo65.gif

אני אוהב שוקולד ועוגות גבינה וארטיק וסוכריות ותות גינה אני אוהב ימי הולדת ושקיות עם דברים טובים ואת השמש ואת הירח וגם כמה כוכבים. אני אוהב את החורף ואת הקיץ ואת הסתיו ואת האביב ואת מה שעכשיו אני אוהב את גלית בעיקר עם צמות ואת זאת עם הנמשים ואת זאת עם הגומות. אני אוהב את אימא ואת אבא גם ואת שולה הגננת ואת הדודה מרים אני אוהב את סבא ואת סבתא אני אוהב את אחותי אבל הכי הכי הרבה אני אוהב אותי. אני אוהב את החורף ואת הקיץ ואת הסתיו ואת האביב ואת מה שעכשיו אני אוהב את גלית בעיקר עם צמות ואת זאת עם הנמשים ואת זאת עם הגומות.

מירב ד

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif

פורום מזעזע... נכנסתי
קראתי
יצאתי
קצתי לקחת שוקולד מהארון... מזל טוב ליאן ומיטלללי... שיהיה המון המון בהצלחה... והשוקולד שאני הכי אוהבת... טובלרון לבן!... מירב

מיטללל

New member
חחח זאת הכוונה

הנה הבטחה.. בימים הקרובים יתחילו להתפרסם פה כאילו מתכונים.. כל הנוכחים פה תכינו את עצמכם נפשי.. אתם עומדים לעלות בשבועות הקרובים ב 5,6,7 קילו לפחות. גם אני אוהבת טובלרון לבן.. אבל הכי? "על טעם ועל ריח..."

../images/Emo141.gif../images/Emo42.gifמזל טוב../images/Emo42.gif../images/Emo141.gif

בהצלחה בפורום החדש!
והברכה האולטימטיבית לפורום הזה - תאכלו הרבה שוקולד ואל תשמינו.

למעלה