פרסום הפורום

Adidason326655

New member
../images/Emo45.gif פרסום הפורום ../images/Emo45.gif

כאדם שעוסק בפרסום אני שמח לפתוח שרשור זה :
פרסום הפורום !
אז השאלה שלי היא כזאת : מיהו קהל היעד שלנו? מה מעניין את הקהל? אין נמשוך אותו אלינו? מי האנשים שמוכנים להתנדב לביצוע המשימה? חשוב לציין שאין לפורום תקציב (אני צודק?)

אוקי אז ככה:

קהל היעד זה תושבי כפר סבא, אני מניחה שמגיל 11,12 בערך ועד 120. מה מעניין את קהל ביעד? הייתי הולכת יותר על מטרת הפורום, הכל מהכל, גם מקומות מומלצים, גם מקום לפרסום של מקומות בעיר, גם ביקורת על העיר ועל האירגונים שבה. אירועים עירוניים ואפילו אירועים איזוריים. האמת שחשבתי על זה, אני מבינה שאתה דובר מועצת הנוער ולכן יש לך הרבה קשרים שם בעיתונות, למה שלא תוציא לנו כתבות לעיתונות? ננסה להתחיל בכתבה, אפילו לא קומיניקט אלא ממש לארגן לנו ראיון עם אחד העיתונאים שיעשו כתבה רצינית. במידה וזה לא יעזור אז נשלח קומיניקט, אם גם אותו לא יפרסמו נכתוב למדור "קוראים כותבים" של כל עיתון. האם היית מוכן לקחת את זה על עצמך? בנוגע לתקציב צריך לבדוק מול תפוז מה ניתן לארגן, ואם לא אפשר לחפש חסויות, איזו חנות/ מספרה בעיר.

Adidason326655

New member
אני חושב ש...

במקרה הזה קומוניקט לא יעזור במיוחד וגם לא שאני אפנה לכתב. זה גם יפגע באינטרסים המועצתיים. אבל אני תמיד אשמח לתת לך מספרי טלפון של כתבים.

בעזרתו האדיבה של עדי- פרסום לפורום

שלחתי למספר כתבים מייל, מחכה לראות אם יחזרו אלי. תחזיקו לנו אצבעות!

Adidason326655

New member
איזה באסה...

שאין סמיילי של להחזיק אצבעות! בכל מקרה נדמה לי שיש לנו סיכוי טוב להכנס לעיתון.

Double U

New member
אממ

קהל היעל שלנו-בני נוער ומבוגרים מה מעניין את הקהל-חדשות העיר, מקומות בילוי בעיר איך נמשוך אותו אלינו-בכוח
. סתם
אני חושב שרק צריך לפרסם אותו בקול הכפר וכבר יבואו מספר מכובד של אנשים

פרסום יעזור למודעות על קיום הפורום

מודעות יכולה לגרום לשני דברים: 1. השתתפות פעילה של יותר אנשים. 2. מישה ושירצה משהו בנוגע לכפר סבא יזכר בפורום ויכנס לכאן מתי שיצטרך.

למעלה