אוי כמה שאני כועס שרימפוש שלא

שרימפי!

אני לא חושבת שפיצוחית בכלל ראויה להופיע בפורום! ואפילו למישהו שאמר משהו על התכנית היא הגיבה...

דעתה לגיטימית ולכן ההודעה תשאר

אבל עליה לזכור שהשלט בידייה, היא לא חייבת לצפות במה שלא נאה לה.

ruthyanat

New member
צודק לגמרי אבל חבל בשבילה=(

הייתי אומרת כי האי יכולה להסתכל מעבר לקטעי הסקס...אבל למה?????הם חלק גדול מהסדרה ומההוויה של האנשים האלו...אני קראתי את כל ההודעות והתגובות וזה מצד אחד העציב אותי שפיצוחית לא יכולה לראות את מה שאני רואה בהכי גאים---והסדרה הזו הפכה למשהו שאני ממש מחכה לו ומעריכה אותו ומצד שני אני מבינה שכנראה ככה אמרו לה שהיא גדלה, וזה לגמרי לגיטימי שבן אדם לא יאהב עירום בכזו חופשיוץ....השאלה היחידה שעולה-------אז למה לעזאזל ציפית מהסדרה הזו שאמרת עליה כ"כ הרבה???שהם ישחקו שחמט?? אולי צריך לבוא לקראת הסדרה הזו עם ראש קצת יותר פתוח--כי יש בה אירוניה עצמית,שנינות,פתיחות,ועוד ועוד ועוד רותי פרוטי

fayd הפשוש

New member
../images/Emo46.gifאוי כמה שאני כועס שרימפוש שלא

תעיז לשרשר את זה אנ ירוצה שכולם יקראו!!!!!!! אז דבר ראשון דעתי על הפרק פרק נחמד מאוד אבל אנ ילא מסכים אם הסוף של היחסים ביין בריאן וג´סטין כי יחסים אמיתים לא יכולים להיתקיים בלי מונוגמיה זה בילתי אפשרי מנסיון! זה דבר ראשון דבר שני גברת אוי אנ יאפילו לא זוכר אייך קוראים לך זאת שמיתנגדת לסידרה אוקיי אז ככה: איין לך שום זכות לבוא לכאן ולהתחיל מריבות ודיונים כאלו פוגעים על הסידרה זאת סידרה מעולה ומאוד מאוד יפה יש תצלומים אומנותים ועלילה זורמת ומעניינת אם לא נוח לך אם תצלומיי הסקס אל תיראי את הסידרה אבל לבוא לכאן ולגנות את הסידרה המעולה שבישבלה הפורום ניפתח אוקיי אוליי יש לך זכות אבל זה מאוד לא נעים לי ומאוד צורם לי באוזניים אז אני מבקש מימך אישית תפסיקי זאתך מיד. (מכה אפורה שלחתי לך באימייל את הבקשה שלי בבקשה תישלחי לי את התמונות)

למעלה