טלוש את פה?!@?!?!?1?1

../images/Emo46.gifטלוש את פה?!@?!?!?1?1

בוקר טוב מה שלומך? יופי אחלה. יש לי מתחזה כתבתי מסר להנהלה-ואמרו לי תביא צליום מסך שהניק המתחזה גורם לשמי לצאת לרעה -ראית פעם ניק שמתחזה ש משמש לטובה? אא מיחצ"ן אותי לטובה? כל הזמן מספרים לי שהניק לילות בוגי78 http://www.tapuz.co.il/olamot/UserProfile.aspx?ProfileID=3046228מתחזה,מזדהה בשם לילות בוגי 78 שחר,אין שום שבירות שאני יוצא לעבודה בשעות הבוקר,שהוא יבוא יכנס לחדרים ויקלל ושהנלהת בלוג טיוי תענה לי צלם מסך שהוא משתמש בשמך לרעה מה לרעה? מה נסגר איתכם? מה אני צריך לשבת באמבושים להמתין שהוא יתחבר?! חובתי להוכיך לכם שיש מתחזה אתם צריכים רק לבוא בשעות מתות לראות את המופע הנ"ל והוא בחינם חג שמח. שחררי את הניק הנ"ל לחופשי- העבדות שלי כלפי פה לא מתאימה
שחר.

gilriv

New member
שחר {אתה חג שמח

אל תחשוב שאני מעליב שחר
עכשיו שאני יודע איך קוראים לכה כי השם יצוך בפורום באחד הימים ואני חכם אתה יודע ואני לשניה נדבר ברצינות
!! מה עושה לונה עכשיו פעם היא היתה מדי פעם פותחת בלוג TV {ולא משנה איפה לונה בבית היא בטח אימא כבר לא תמסור לה דש וחג שמח ושתיכנס ותקרא את זה בי אני לא כותב את זה בשביל לריב אז תפסיק {{מספיק היה לי בבלוג שההיפו אותי ה..ה עכשיו אני משתדל להיות בסדר ................

gilriv

New member
מה אתה מבלבל תמוח

הרי אם מסתכלים בעולם שלך הרי מובן שאתה בטח משועמם ואתה כותב כול הלילה משעמום ?אתה באמת בן 13 ?
אולי זה נכון אבל אולי אתה כאילו בן כמה ..!! וכתבתה אחרת איך אפשר לכתוב עליכה בכלל את לא מזדהה בשם הפרטי רק כתבתה קישקוש מוחלט באתר שלכה אז איך יאמינו לכה
אם לילות בוגי האמיתי יכתוב פה מזה כל יום אתה מחליף שמות אחרים ------------------------------------------------------------------------- אולי אכן אתה הוא המתחזה כי אתה לא מכיר איך הענינים פועלים פה יוחבת

gilriv

New member
sut dhe fuk op

ALL AROND SES AN TV AND VAIENS הנה שיר מצוין {ראיתי אותם בערוץ24 ערוץ24 החדש בתל אביב
LIVE SHOW

למעלה