שכחו אותי בבית 4

../images/Emo46.gif שכחו אותי בבית 4 ../images/Emo7.gif

זוהי הודעה לכל הנדכאים שאינם נוסעים נוסעות לאילת המפגש אצלי בבית בחמישי בערב יין בירה וחזרזירים צלויים חפשי בריכת השחיה שבגינה תועמד לרשותכם חפשי Dj ברקוביץ' בסט לאונג' האוס מלודי מתואם עם השכנים וכל השכנות של חליל מוזמנות אין שם ספינינג שיט ככה בשביל להראות כלום רק פיור פאן משוחררים חמש בבוקר סתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתם אני בדיכי טוטאל על כי אינני נוסע יש נחמות וניחומים אבל... חבל לי.. יגון עמוק מי נשארת איתי כאן?

Mr Ka

New member
יש... אני בפנים

גיא אכלת אותה.... ידעתי שאכנס לפניך.... וחברים מה שהולך כאן... חבל על הזמן שלכם. פאטמה הביאה היום כנאפה מנצרת, חלילון עושה כבש על האש, הרגילות פועלות בקצב מטורף כאילו חליל עושה שיעור ספינינג עליהם. כדאי לכם לבוא

Mr Ka

New member
תמר פיתחה מנגון מיוחד

שימחק הודעות לא רצויות שנכתבו על ידי אנשים צבועים בצבע אדום ולא משיזוף

Mr Ka

New member
שיטטטטטטטטטט עלית עלי....

כל כך רציתי להיות במסיבה שלך... עכשיו אני בדילמית... אילת .... או המסיבה של חליל.... אילת...... או המסיבה של חליל.... שאלה לפני שאני מחליט: האם במסיבה שלך יהיו חבר'ה שרוטים? האם במסיבה שלך יהיו צעקות? האם במסיבה שלך יהיו שיעורי ספינינג? האם במסיבה שלך תהיה בריכה? האם במסיבה שלך תהיה ארוחת ערב אוריינטלית? האם במסיבה שלך תהיה ארוחת שישי בערב מסורתית בלבן? האם במסיבה שלך יהיו הפתעות? אמממ... אנא ממך, עזור לי להחליט.

KA KA... לא לא זה...

במסיבה שלי... כולם שרוטים צעקות יש ספינינג כבר אמרתי שאין בערבים ובלילות צורך בזה על מנת לבלות בריכה כבר נאמר חזרזירים אינם מקובלים באיסלאם ולכן הארוחה לא תיקרא אוריינטאלית שישי... זה אפטר פרטי ולא הפתעות תמיד יש אני אישית אהיה בשושנה ג'ונסון אשאיר לכם תמפתחות

Mr Ka

New member
אני KA KA ?....

נעלבתי ואני לא בא למסיבה שלך... אבל שאלה קטנה: אם חזרזירים לא מקובלים באיסלאם, אפשר אולי לעשות חזרזירונים מחופשים לכבשים?

Mr Ka

New member
באילת יש לנו את....

מק דאוד.... אבל זה כבר סיפור לחבורה שרוטה אחרת

למעלה