תשמעו סיפור מעצבן על חמותי

../images/Emo46.gif תשמעו סיפור מעצבן על חמותי

אני מדברת איתה אחרי שלירון אמר לה שביום שני כנראה נצטרך שהם יבואו להיות עם יובל, ומה היא אומרת לי? "אמא שלך לא יכולה לקחת חופש מהעבודה?" כאילו דא???
תבינו, ההורים שלי כמעט כל יום מוציאים את יובל מהגן, פעמיים בשבוע יש לי השתלמות עד 18:00 ועוד פעמיים שלוש היא אצלם עד שאני חוזרת מהעבודה בסביבות 16:00 ואפילו אחרי, מה זה לא מספיק?? והם, זוג פנסיונרים, שלא עושים כלום, במיוחד חמותי, נמצאת בבית, לא תגידו שיש לה איזה משהו מיוחד לעשות, הבת שלה צריכה לבוא ביום רביעי ומתי היא תספיק לעשות קניות ולבשל? מה את מבשלת מיום ראשון? אמרתי לה שקניות עושים ביום שישי וביום שני אחרי הצהריים הם כבר יסעו הבייתה כי יש לי מסיבה בעבודה ולירון שחוזר ביום שני בבוקר ממשמרת לילה רוצה לישון עד הצהריים ואז הוא יבוא עם יובל לעבודה שלי. איזה מרגיז!!! נכדה יחידה שלהם, תבואו מיוזמתכם פעם בשבוע, לא מה פתאום. הם גרים בקריות ואין להם רכב אז הם באים עם שני אוטובוסים, אז מה?? כולה פעם בשבועיים וגם עכשיו לא יורד גשם, אבל להציע בעצמם הם לא יציעו, אלא אם אני אבקש. אוף, זה מרגיז אותי.

S r 35

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif באמת מרגיז

הסיפורים האלה רק גורמים לי להעריך שוב ושוב מחדש את חמותי הפרטית, המקסימה. לירון לא יכול לדבר איתה? היא באמת נשמעת מעצבנת!

frige

New member
הסתכלתי שוב על שם השולח

לרגע חשבתי שאולי אני כתבתי משהו ושכחתי. העניין הוא שאצליבכלל הם גרים 5 דקות מכאן ו...??? אני מזמן כבר הפסקתי לבקש, להגיד, להעיר, לרצות. לא צריך. ההפסד כולו שלהם. לא מגיעה להם מתנה כזו אם הם ככה מתנהגים.

dafgol

New member
טוב חמותך זה באמת תופעה ....

חמותי באה משדרות בשלושה אוטובוסים כדי לראות ולהיות קצת עם הנכדים שלה. כיפאק הי להורים שלך
ולחמותך אני מעניקה את ה
נדבר כבר אחה"3
לכלתי המתוקה.

למעלה