אשת השבוע שלנו - אורית

dafgol

New member
../images/Emo47.gif אשת השבוע שלנו - אורית ../images/Emo47.gif

ענקית ומיוחדת לאשת השבוע שעבר - שרית
סופרוואמן במשרה מלאה
ברכות לאשת השבוע החדשה שלנו גיגימניה, הלא היא אורית
אורית "בתי היקרה"
שחגגה לפני כלום זמן יומולדת 18
, תלמידת י"ב פה בעיר, תלמידה רצינית וחרשנית....משקיענית , איכפתניקית, חוקרת מתעניינת, תענוג לנהל איתה שיחות ולשמוע את דעתה המלומדת ( אני מרגישה כמו מורה שנותנת הערכה בתעודה
) לאורית יש תחביב מיוחד ולא מוסבר....היא אוהבת
ות...והכוונה לאו דווקא בצלחת
.....אלא בעלת אוסף פרות בכל עניין ודרך. אוריתו'ש הסבירי הדגימי פרטי ונמקי - למה
מאחלת לאשת השבוע שלנו ולנו שבוע נפלא מעניין רגוע ומהנה . תהיו טובים
דפנה

יאאאא אני אשת השבוע? אני בשוק../images/Emo6.gif

דפנה
תודה על המחמאות
אני אוספת פרות,כי זה מהנה לאסוף משהו,וכי החיה פשוט מדהימה(נתעלם מהריח) ויש הרבה דברים כמו צעצועים ופסלונים שממש כייף לקנות ולאסוף

dafgol

New member
את לא בבצפר ../images/Emo35.gif

אל תשכחי שיש לך ספל עם
שמחכה לך פה אצלי.... תגידי את גם אוכלת
ות
אני בשוק אני בהלם אני ה מ ו מ ה מעצמך

אודי אתה כרגיל מעוכדן!

איך אתה מגיע לכל החדשות האלה בYNET? אנשים השתגעו לגמרה. לגנוב חוטי חשמל?! והחתימה החדשה שלך..מה עכשיו פירושה?

איך מגיעים?

באתר ל YNET יש את כל המבזקים האלו מה לא ברור בחתימה שלי?!... אני חולה על מזג האויר הזה עם פינלנד זה האירוויזיון שיהיה ב12.5 ואחר כך זה כבר מובן אני חושב אורית עוד מעט השאלות

באתי לשעה של אנגלית

ואז באתי הבייתה
אני לא אוכלת פרות(בערך מעל שנה...) בשר אחר כן

frige

New member
../images/Emo49.gifלאשת השבוע, אוריתו'ש

תהני מהשבוע לפחות כמוני. זה כיף. גם לאחותי יש תחביב לאסוף פרות למינהם. כיום זה קצת פחת כי יש לה ילדים להתעסק ולגדל. כולם שאלו המון שאלות. אין לי כרגע בשלוף, אז הנה 2: - את עובדת על מה שדיברנו
? - הצלחת כבר להרכיב את העדשות לבד?
שרית

חחח עונה../images/Emo9.gif

- את עובדת על מה שדיברנו ?נדבר על זה במסנג'ר
- הצלחת כבר להרכיב את העדשות לבד?לא...

dafgol

New member
../images/Emo41.gif שאלות לאשת השבוע שלנו ../images/Emo41.gif

מהם התחביבים שלך
מה את רוצה לעשות כשתהיי גדולה
אני מניחה שאם עשית פסיכומטרי את מתכננת לימודים אקדמאיים...מה את רוצה ללמוד
ולמה
אם היית יכולה עכשיו לצאת לטיול בעולם
לאן היית הכי רוצה להגיע
את מתגעגעת לאנשהו
למישהו
ואם בא לך את מוזמנת לפרט.... טוב נפסיק פה....נתן הזדמנות לאחרים גם לשאול
ענקי

עונה

מהם התחביבים שלך יש הרבה,בעיקר לצייר,רדיו,פרות,טבע,חברות חברים,לדבר,ולכתוב... מה את רוצה לעשות כשתהיי גדולה או מעצבת אופנה או שדרנית רדיו או לא יודעת אני מניחה שאם עשית פסיכומטרי את מתכננת לימודים אקדמאיים...מה את רוצה ללמוד ולמה תקשורת או עיצוב אופנה או תקשורת חזותית או משהו שקשור לתקשור ועיצוב אם היית יכולה עכשיו לצאת לטיול בעולם לאן היית הכי רוצה להגיע וואי שאלה טובה..אין לי מקום מסויים,אשמח להכיר מקומות שונים:) את מתגעגעת לאנשהו למישהו ואם בא לך את מוזמנת לפרט.... אין לי תשובה ספיציפית..מתגעגעת לדברים כמו הילדות...חח
אני אשמח להרבה שאלות..

שאלה אחת

מה העיניין עם הפרות!? מתי זה התחיל? מה אתה עושה עם זה? ובקיצור כל מה שקשור לפרות ספרי,פרטי ונמקי

עונההה

אין עניין עם הפרות זה התחיל במפתיע בכיתה ט'... הפרות עומדות על מדפים/על מיטה ליופי..ואוגרות אבק..חח זה התחיל מפרה קטנה ומגיע לאוסף כ300 פרות עם תמונות ודברים כמו צעצוים או פסלונים..
אין הרבה מה לספר זאת אהבה כזאת<לא כולם יבינו>

dafgol

New member
../images/Emo26.gif עוד שאלות לאשת השבוע ../images/Emo36.gif

מה גורם לך לצחוק? מה גורם לך לבכות? מה מרגש אותך? אם היית יכולה, מה היית משנה בעצמך? ( חיצוני, פנימי , באופי...מה שבא לך ) מי הדמות המשמעותית בחייך ? איפה תהיי בעוד 10 שנים מהיום? נשואה? ילדים? קריירה? מגורים? כיף לקרוא אותך

תשובתיי

מה גורם לך לצחוק? דברים מצחיקים,נשמע דיבלי אבל כן...דברים מצחיקים מה גורם לך לבכות? אני מנסה לבכות כמה שפחות מה מרגש אותך? וואי שאלה קשה...אני רגשי בכלל אם היית יכולה, מה היית משנה בעצמך? ( חיצוני, פנימי , באופי...מה שבא לך ) אממ משהו בחיצוניות,נראה לי מי הדמות המשמעותית בחייך ? המשפחה! איפה תהיי בעוד 10 שנים מהיום? נשואה? ילדים? קריירה? מגורים? אני אורית גלר..אני מקווה עם משפחה וקריירה,מגורים בישראל..חח אני נהנת לענות

LANIT1

New member
שאלות שאלות שאלות ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

מה עושה או יעשה אותך הכי מאושרת בחיים? איזה חוויה היתה הכי יפה שזכורה לך ואת יכולה לספר? יש איזה ספר שאת אוהבת במיוחד . במידה וכן פרטי וספרי עליו? פרות , פרות זה תחביב מזמן או רק עכשיו? מה את אוהבת הכי לאכול ? וטוב נראה לי מספיק בנתיים יאלה שיהיה לך כייף באדום..........

למעלה