אשת השבוע שלנו - אניטה

dafgol

New member
../images/Emo47.gif אשת השבוע שלנו - אניטה ../images/Emo47.gif

ענקית לאורית אשת השבוע היוצאת שלנו
קבלו בתופים ובמחולות את אשת השבוע החדשה שלנו - אניטה
ה אניטו'ש, אמא של אורון וליאן המתוקים, תושבת העיר כבר די הרבה שנים
מגיל 9 חודשים..... מנהלת חשבונות במקצועה, בשלנית מדופלמת בתחביבה
אשה מקסימה חייכנית וחברה טובה
בעלת חוש הומור מקסים ונוכחות מבורכת, ואני כבר מחכה לעוד מפגש קעצ'קס במהרב בימינו.... אניטו'ש מחכה בקוצר רוח לקרוא ולהכיר אותך קצת יותר. שיהיה לך שבוע נפלא

dafgol

New member
מתחילה בשאלות ../images/Emo140.gif

מה מצחיק אותך?
מה מעציב אותך?
מה את מאחלת לעצמך? - לאניטה בלבד
(לא משהו שקשור לילדים לבעלול או למשפחה) משהו שבאמת רק לך.
איפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים מהיום?
מהם חמשת הדברים הכי חשובים שהייתי לוקחת לאי בודד ? ( את לא צריכה לקחת בגדים ואוכל וכאלה...) טוב זהו בנתיים

LANIT1

New member
תודה דפגול והינה תשובות...

מה מצחיק אותך? מצחיק אותי.. אני האמת צריכה להזכר... היה משהו שקרה בשבוע האחרון..משהו בעבודה שהמנהל שלי אמר לי "היה לך ארוע? אמרתי לו , לא אמרתי לו למה אתה שואל ? אמר לי השיער שלך מסודר אמרתי לו כן זה "טבעי" .........חחחחחחח
מה מעציב אותך? שמשהו שאני מכירה חולה , או לא עלינו... נפטר...... זה כואב
אפילו סרט עם סוף כואב.. מביא לי דמעות כמו טאטניק למשל מה את מאחלת לעצמך? - לאניטה בלבד (לא משהו שקשור לילדים לבעלול או למשפחה) משהו שבאמת רק לך. בריאות קודם לכל, שאיפה להתקדם מבחינה עיסקית למצוא מקום עבודה טוב, לנסוע לחו"ל משהו שהרבה הרבה זמן לא עשיתי איפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים מהיום? עוזרת לילדים בלימודים, עובדת באיזה חברה טובה.. מחליפה רכב, ואולי אולי גם דירה? מהם חמשת הדברים הכי חשובים שהייתי לוקחת לאי בודד ? ( את לא צריכה לקחת בגדים ואוכל וכאלה...) חוץ מהבעל והילדים? מצלמה, נייר מכתבים,סיר.. אני חייבת לבשל.. ועוד משהו.. תזרקו רעיונות...

frige

New member
אניטה, יקירתי, ../images/Emo49.gif על האדום

יפהפהפהפהפההפה לך. שאלותיי: 1. מתי התחילה אצלך האהבה לבשל. 2. אם לא היית עובדת בעבודה הזו, מה היית רוצה לעשות? 3. מה הוא חלום חייך שעדיין לא הספקת להגשים? 4. מה כן הספקת להגשים? 5. האם מתוכננת הרחבת משפחה בקרוב?
שרית

שרית גנבת מכולם את השאלות??

סתםםםם בדיוק ראיתי שגם עדן שאלה אותם שאלות. אומנם עייפה בשעה הזאת כבר אבל בכל זאת שמתי לב..
זה רק אומר שאני קוראת אותכם לעומק

frige

New member
ת'אמת, מרב שהייתי עייפה אתמול לא

הספקתי לקרוא כלום. רק נכנסתי כתבתי ויצאתי. עכשיו אתחיל לקרוא הכל. -נשיקה- שרית

LANIT1

New member
הי שריות , איך אתם? תרגישו טוב../images/Emo140.gif

1. מתי התחילה אצלך האהבה לבשל. האהבה לבישול היתה מגיל 5 אני חושבת היתי עומדת במטבח מכינה סלט ומקשטת אותו מסביב.. על שאר השאילות ששאלת עניתי בתשובות.. ראיתי שכתבו לך ומעיפות לא שמת לב.. בכייף אענה לך לכל שאלה... חפשי שאלות חדשות לאישה באדום.......... שיהיה לך שבוע מקסים ונעים ...

שאלות שאלות

קודם כל תהני בשבוע האדום
1.מה את הכי אוהבת להכין לאכול? 2.מה את הכי אוהבת לאכול? 3.מה את מעדיפה:חמוץ/מתוק/חריף/מר/משהו אחר? 4.מהי המוזיקה שאת הכי אוהבת? 5.מהו הסרט שהכי אוהבת לצפות בו? 6.מהי התוכנית האהובה עלייך בטיוי? 7.לאיזו תקופה את הכי מתגעגעת? 8.מה התחביבים שלך? 9.מה היית רוצה לשנות בחייך? (עבודה/מקום מגורים...) 10.מהו המוטו שלך?

LANIT1

New member
תשובה לאורית../images/Emo80.gif../images/Emo80.gif../images/Emo80.gif

1.מה את הכי אוהבת להכין לאכול? אין משהו מעודף אני מאד אוהבת לבשל כל דבר , כל סיגנון , לנסות הכל.. פחות אופה גם בגלל שאין לי תנור מאלף לעוגות לדעתי, וגם ש.. לא .. נשמין... עכשיו התברכתי בגיסה שדואגת לכל הקינוחים... בארוחות משפחתיות. 2.מה את הכי אוהבת לאכול? אוהבת לאכול כמובן פסטה מוקרמת .. עם שמנת ופרמזן... 3.מה את מעדיפה:חמוץ/מתוק/חריף/מר/משהו אחר? הכל חוץ ממר וחריף ממש 4.מהי המוזיקה שאת הכי אוהבת? סלסה .. מוזיקה דרום אמריקאית, ובנוסף כל הלהיטים החדשים בעברית כמובן.. 5.מהו הסרט שהכי אוהבת לצפות בו? אין סרט כזה.. אני נהנת לצפות בסרט טוב עם תוכן מעניין משהו שנחרט בראש 6.מהי התוכנית האהובה עלייך בטיוי? האמת שאהבתי בYES את פרוייקט Y ותוכניות ראלטי.. כמו פרדייס הוטל ולא יודעת למה כבר לא משדרים אותם? משם יצאו שחקים /שחקניות.. וזה כייף לראות את החיים מזוית אחרת, בנוסף צעירים חסרי מנוח במידה ויוצא לי...ועכשיו מנסה לראות לא כולכך מצליחה את השיר שלנו 7.לאיזו תקופה את הכי מתגעגעת? אני... מתגעגת לילדות שלי כלומר לא מתגעגעת ממש אבל זכרונות יש לי.. חבל על הזמן תמיד הייתי בתנועות נוער, צופים , הנוער העובד, מדצים וכו'... ואהבתי את הטיולים , החברים, וכל העניין הזה.. אני בן אדם מאד חברותי.. 8.מה התחביבים שלך? לרקוד סלסה, משחקי מחשב.. להתכתב בפורום ועוד.. 9.מה היית רוצה לשנות בחייך? (עבודה/מקום מגורים...)- עבודה לא הייתי רוצה לשנות אבל לצערי זה יקרה עוד כמה חודשים המקום עובר לקסריה............ומגורים.. כיף לי בבית שלי - אני יעבור רק עם תהיהי סיבה מוצדקת לכך. 10.מהו המוטו שלך? לשמוע לעצות המבוגרים יותר....

לניתתתת ברכות לך מכולנו!

טוב קודם כל רוצה להגיד בשם כל המשפחה שלי, שאת אחלה בחורה. אנחנו תמיד שמחים לקשקש איתך וגם להיפגש איתך ועם כל המשפחה הנפלאה שלך(גם אחיך וגיסתך ברור נכון?מתי מפגש הבא?
)
שאלות שלי אליך:
אם היה דבר אחד (פנימי) שיכולת לשנות בעצמך, מה זה היה?
ומשהו חיצוני?
למה את הכי מתגעגעת?
מי היא הדמות הכי משמעותית בחיים שלך?
מה הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לך עד היום?
איך בעלך הציע לך נישואים?
מה את הכי אוהבת בו
מה הכי רומנטי בעינייך
במה הכי הרבה ההורות שינתה אותך?
מה את רוצה להעניק לילדיך שלא קבלת בעצמך בתור ילדה?
מה את רוצה שילדים שלך יהיו שיהיו גדולים?(ברור שהכי חשוב שיעשו משהו שהם אוהבים.אבל מה את רוצה ?) יש לי רק תיקון אחד אליך---לגבי הסלסה..אלק תחביב.ככה מתיחסים לתחביבים??? זהו התחביב הנשכח ביותר אצלך נראה לי, עד שלא תקבלי את ההזמנה שלי בצורה רצינית
ות ותהני מהשבוע שלך

לולי72

New member
גם לי יש שאלות ללנית

1. בהמשך לשאלתה של אלה - איפה התחתנתם ולמה בחרתם דווקא בתאריך שבחרתם? 2. האם את רואה את עצמך בעוד כמה שנים עם עוד ילדים? 3. מה היה החלום שלך כשהיית ילדה והאם הגשמת אותו? 4. איזה עוד חלומות יש לך?

LANIT1

New member
../images/Emo41.gifתשובות ללולי חמודית../images/Emo41.gif

איפה התחתנתם באקרדו.. באיזור המפרץ
ולמה בחרתם דווקא בתאריך שבחרתם? אני נולדתי באוקטובר ובעלי בדצמבר רצינו חודש שלא יהיה באף יום הולדת.. שזה יהיה יום שלנו... ואז שני הילדים שלנו דאגו להוולד דווקא בחודש שהתחתנו..שניהם בנובמבר.
האם את רואה את עצמך בעוד כמה שנים עם עוד ילדים? האמת שאני ובעלי החלטנו ששנים כרגע זה בסדר , שיהיו לנו בריאים .. אם אלוהים רוצה וזה לא יהיה משהו מתוכנן אז.. אולי..
מה היה החלום שלך כשהיית ילדה והאם הגשמת אותו? החלום שלי שהייתי קטנה הוא לרכב על סוס בנוסף תמיד ביקשתי מאבא שלי שיקנה לי סוס והוא היה עובד עלי .. שהוא קנה לי סוס אבל פעם הוא חולה , פעם הסוס צריך להגיע מארץ אחרת וכו'. עד שגדלתי והבנתי שהוא עובד עלי.. בנוסף עד היום לא הגשמתי את החלום, רכבתי בחיי על גמלים, חמורים, וסוסים מצחיק אבל לא...
איזה עוד חלומות יש לך? תמיד שאני רואה ג'יפ אני מתחרפנת גדול כזה עם מלא מקום .. מקווה שבאיזה שלב נקנה ג'יפ משהו שווה כמובן לולית לילה טוב חמודית.. מקווה שהנעמתי את זמנך.. נציקות ותרגישי טוב..................

LANIT1

New member
../images/Emo221.gif תשובות לאלה ושירז ../images/Emo23.gif

אם היה דבר אחד (פנימי) שיכולת לשנות בעצמך, מה זה היה? אני בחורה שאם אני עושה משהו.. לא משנה מה בכל תחום בחיים אני שואפת לשלמות ואף ליותר הייתי רוצה לדרוש מעצמי פחות.. ולהסתפק בפחות משלמות..
ומשהו חיצוני? אולי גובה.. האמת לא חשבתי על זה
למה את הכי מתגעגעת? לדברים שעכשיו שיש משפחה נאלצים לוותר עליהם.. שנותנים אויר, וכייף בחיים...
מי היא הדמות הכי משמעותית בחיים שלך? אמא שלי
מה הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לך עד היום? שהלכתי לראיון עבודה רציתי את העבודה ושאלו אותי משהו.. ועניתי/סיפרתי דברים שלא הייתי צריכה להגיד בטח לא בראיון עבודה.
איך בעלך הציע לך נישואים? לא היתה הצעה ממשית , אבל הוא לקח אותי פה לאיזור לראות דירות... ובחרתי בית שנראה לי הכי והחלטנו שזהו אנחנו כבר מיצינו את החברות... ונו בית.. אז החלטנו להתחתן....
מה את הכי אוהבת בו - את הטוב שבו.. מה הכי רומנטי בעינייך- כל חג כל סיבה מביא לי מתנה
במה הכי הרבה ההורות שינתה אותך? ההורות שינתה אותי הרבה אני התחתנתי בגיל 29 שעד אז ביליתי , נהנתי, ראיתי עולם והכרתי ההורות הגיעה אלי בגיל 30 אחרי שנות רווקות נהדרות.. ופתאום להיות אמא איזו הפתעה האמת ההתחלה הילד הראשון היה קשה מעט .. אבל השניה.......פלאים הכל יותר קל..
מה את רוצה להעניק לילדיך שלא קבלת בעצמך בתור ילדה? אני קיבלתי הכל מהורי.. ההורים עשו הכל שלא יחסר לנו דבר וחצי דבר. אני ללא קשר למה שקיבלתי דואגת לתת המון חום ואהבה.. לעזור להם לחיים טובים ומוצלחים יותר.
מה את רוצה שילדים שלך יהיו שיהיו גדולים? (ברור שהכי חשוב שיעשו משהו שהם אוהבים.אבל מה את רוצה ?) משהו שהם ירצו שהם יואהבו לעשות, כמובן שיהיו בעלי השכלה לחיים טובים יותר ועשירים יותר. לגבי הסלסה את צודקת,,,, את רואה זה דברים שצריך לוותר.. מה אני יעשה .. אז פה ושם מפגש חברתי / בילוי / אל תידאגי עוד נצא.. ונ.ב. את אושרי לירון ושירז........שמחה שנפל בחלקי להכיר אתכם ובזמן האחרון יותר מקרוב........... כיף כל רגע במחיצתכם להמשך אוהבת אותכם...LANIT השבוע באדום

תודה יקירתי

ושוב לגבי הסלסה.. יש דברים בחיים שאני חושבת שלא צריכים לוותר עליהם. לנסות להתארגן ולהמשיך להנות ממה שאת אוהבת ואהבת לעשות לפני ילדים, כדי לא להרגיש שאת מפסידה משהו. מחכה לך

סיוי 24

New member
יששש אניטה אדומה!!!

שלום לכלום שמי סיון ואני פעילה בפורום מתכונים, וחתונות בעבר (אני נשואה 4 חודשים) ואניטה היא גיסתי המתוקה!!! אניטה כל הזמן אומרת לי בואי לפורום מגדל העמק- אז הנה באתי- נעים מאוד להכיר... וגם לי יש שאלות לאניטה: 1) אם הייתה לך האפשרות האם היית משנה מקצוע ועובדת במשהו אחר? 2) במה היית רוצה להשתפר? 3) האם את אוהבת לגור במגדל העמק? וזהו בנתיים

LANIT1

New member
סיוי גיסתי המתוקה את כאן ../images/Emo35.gif

תשובות תשובות : 1) אם הייתה לך האפשרות האם היית משנה מקצוע ועובדת במשהו אחר? כן הייתי בוחרת במשהו אחר.. משהו שאני טובה בו ולא השתמשתי בו למקצוע תחום המשחק.. חיקויים , צחוקים, ובכלל שחקנית.. ובנוסף הייתי רוצה להיות בשלנית כמובן...... מקצועית / שפית
2) במה היית רוצה להשתפר? בכל מה שאפשר .. תמיד לילמוד ולהשכיל בכל תחום שרק יתאפשר לי.. 3) האם את אוהבת לגור במגדל העמק? אוהבת כן.. אבל בתוך תוכי אני מאד מאד אוהבת את אזור המרכז.. אבל לגור עם ילדים זה בעיתי / ויקר לא? לילה טוב מתוקה...........אוהבת. .. האישה LANIT באדוםםםםםםםםםםםםםםםםם

סיוי 24

New member
אניטה את באמת יכלת להיות אחלה

שחקנית, בעיקר בדרנית... ושפית? אין מה לדבר בכלל... מה יש לאהוב במרכז? טוב אולי קצת את האקשן והבילויים, אבל תכלס אין כמו הצפון הירוק!!! אוהבת אותך

סיונושששש

ברוכה הבאה! סוף כל סוף!
בדיוק שכתבתי עליך לאניטה חשבתי שבטח אראה אותך פה. לא תפספסי אותה צבעונית ויפה. איך יצא העוגה?אבא אהב? איך היה אצלם? מחר בערב את בבית?אולי אצליח לקפוץ אליך.

למעלה