אשת השבוע שלנו - אניטה

dafgol

New member
../images/Emo47.gif אשת השבוע שלנו - אניטה ../images/Emo47.gif

אחרי הפסקה קצרצרה של שבוע , הנה מגיעה אלינו אשת שבוע חדשה. קבלו את LANIT אניטה שלנו במחיאות כפיים סוערות
אניטה , האשה שמדליקה ומכבה אורות במרפסת
, אשת איש, אמא , חברה , אחות , דודה למופת
בשלנית משהו סופר דופר
מנהלת חשבונות , מנהלת בית, והכל לתפארת מדינת ישראל. אשה שתמיד מתבלת הכל עם הומור, איכפתית רגישה ופשוט אשה מקסימה
יאללה זה הזמן לשאול וללמוד על כבודה קצת יותר. אניטו'ש שיהיה לך שבוע מלכות נעים
מקווה לראות לך פה קצת יותר.
אוהבת דפנה.

dafgol

New member
../images/Emo124.gif אניטה זכית ב.....

מיליון שקלים
מה את עושה איתם
איך את מחלקת אותם
למי את תורמת
רבאק מה את עושה עם מיליון שקלים ????????

LANIT1

New member
אני זכיתי ב-../images/Emo130.gif - ווואיי איזה כיף

מה עושה איתם?? - קודם כל אני לא מאמינה , אימאל'ה.. אני ישר לוקחת את הטלפון ואחרי שמספרת למשפחתי אני מתקשרת לאימי וצורחת לה בטלפון , יש , יש... וקופצת על בעלי.. ועל מי שנמצא בסביבה ללא הבדל מין דת וגזע. ועכשיו מה אני עושה עם הכסף: 1. ראשית בודקת שכולם סביבי בריאים משפחתי שכוללת את שלי ושל בעלי מקרבה ראשונה ועוזרת במידה וצריך סיוע כספי. 2. בודקת למי יש מה ואיפה מבחינה חומרית אפשר לעזור.. 3. דואגת למשפחתי בעלי וילדי בבית יפה לימודים השכלה גבוהה 4. אני לא שוכחת לתרום לעניים או לבית כנסת סכום מסויים של כסף. זהו ... בנתייים נשארתי רק עם הטעם בפה..

S r 35

New member
אניטה יקרה

נחמד לראות אותך כאן בסיבוב שני של אדום. מבטיחה להעלות כאן שאלות מחר. עכשיו הולכת ל
כי אני בקושי מתפקדת. לילה טוב לך ולכולם כאן

LANIT1

New member
דפנה אני כל יום בודקת את הפורום

אבל העיניינים בפורום זורמים לאט... אז יאלה.. רשמו שאלות ורוצו וקבלו תשובות.. אני כל יום פותחת המחשב ומצפה למשהו חדש משהו מאתגר.. בכייף להגיב ובכייף להתכתב.. אז מבקרת אני כל יום ואם יש משהו חשוב או קריאה בבקשה רק רמקול וLANIT ואני ישר אענה..

לולי72

New member
טוב, לדעתי אניטה חייבת לי שאלות

אז קודם את תשאלי אותי מה שאת צריכה לשאול, ואח"כ אני אשאל אותך. אה ודרך אגב, הנבצרות הזמנית שלי הסתיימה - חזרתי ובגדול.

לולי72

New member
רגע, רגע, רגע

אני מוחה, מה זה פה, אניטה הייתה אשת השבוע ואילו אותי לא שאלו בכלל, אז אני ממנה את עצמי לאשת השבוע - המשך (כמו בירח הדבש שלי - היה חלק א' באילת וחלק ב' אחרי חודשיים ברמת הגולן)

dafgol

New member
אז שבוע הבא תמשיכי לענות ../images/Emo88.gif

השבוע אניטה אשת השבוע

LANIT1

New member
שאלות ללולי.. מקווה שלא שאלו..../images/Emo140.gif

בתחום בית המשפט עבודתך הנאמנה- מה באמת את אוהבת לעשות ואיך את מסתדרת , יש לחץ בעבודה כזו לא? איזה מקצוע/תחום אחר היית רוצה לעסוק? איזה חלום יש לך ואת היית רוצה להגשימו? זיכרון ילדות יפה שאת יכולה לספר? משהו מצחיק שקרה לך? ומה היית לוקחת למדבר... סתם לאי בודד .. למה התחפשת בפורים? מספיק שאלות.... לולי מחר עוד.. ושבוע הבא באדום עוד..

LANIT1

New member
../images/Emo124.gifשאלות ללולי לא ענית אחכ אל

תגידי לא שאלתי......... אתמול חשבתי וחשבתי אז בבקשה לולית חמודית ל ע נ ו ת!!!!!

לולי72

New member
אניטה האדומה - הנה אני עונה

1.אני קלדנית של שופט ולפעמים יש את הפריבילגיה של לעבוד במזכירות האזרחית, אז זה נחמד לגוון וכרגע, אני שעובדת עם שופט בבית המשפט המחוזי כבר 10 שנים, עובדת בשלום עד סוף החודש הזה כי השופט שלי נסע לניו זילנד, אח, החיים הטובים, הלוואי עלי. יש לחץ לפעמים, אבל מסתדרים. אני אמנם כבר 10 שנים בעבודה אבל נורא, נורא, נורא אוהבת לעבוד בבית המשפט ובאה כל בוקר עם חיוך לעבודה. 2. אם לא קלדנית, הייתי רוצה להיות גננת. 3. יש לי חלום לצנוח בצניחה חופשית - עם מדריך חתיך כמובן (אם כבר אז כבר) ונורא הייתי רוצה להגשים אותו, מקווה שאגשים אותו. חוץ מזה יש לי חלום לנסוע ליפן, גם אותו אני מקווה להגשים. 4. זיכרון ילדות יפה - הזיכרון הראשון שלי כשהייתי בת 3.5 נולדה אחותי ואני זוכרת שהראו לי אותה מהחלון והייתי עם סבתא שלי וכל הזמן רק נישקתי את התינוקת הזו וחיבקתי אותה, לא עזבתי אותה לרגע (והיום היא ערסית קטנה תוצרת מגדל העמק). 5.משהו מצחיק שקרה לי - עשיתי ללירון הפתעה ליום הולדתו לפני שנתיים והלכנו לספא שכלל ג'קוזי, מסאג' וארוחת צהריים, כשהיינו אמורים לעשות את המסאג', פתאום הופיעה אחת מהחברות של לירון לשעבר (שהתחתנה לפניו) והיא עשתה לי מסאג', ואני כמובן תחקרתי אותה ודיברתי איתה ולירון בחדר השני שמע ורצה להרוג אותי, הפכנו להיות חברות. 6. לאי בודד הייתי לוקחת ספרים, מוזיקה ואת עצמי, בשקט, ואולי את לירון (ככה בשביל הרגעים ה.....). 7. בפורים השנה לא התחפשתי, אבל לפני כמה שנים בתור סטודנטית באורנים התחפשתי למיני מאוס. לילה טוב ושרק נשמע בשורות טובות מכולם. וגם אני בעד דפנה האדומה בשבוע הבא.

dafgol

New member
../images/Emo26.gif ועוד שאלות ל../images/Emo47.gifה שלנו

מה מצחיק אותך
מה גורם לך לבכות
מה מרגש אותך
לפני 10 שנים - דמיינת שכעבור 10 שנים ככה יראו חייך
איך את מדמיינת את חייך בעוד 10 שנים
יש משהו שהיית רוצה לשנות בעצמך
- גם שינוי חיצוני וגם שינוי פנימי....
איפה סיון נעלמה
המשך יבוא.....

LANIT1

New member
תשובות לדפי ........./images/Emo140.gif

מה מצחיק אותך - השבוע היינו במסיבת פורים והיה סטנדאפיסט ברמה שהצחיק אותנו עד שנפלנו מהרגלים מצחוק וזה היה לפחות שעה.. מצחיק אותי הומור קרוב.. שנוגע בנו בסביבתנו שמדבר אלינו.. מה גורם לך לבכות - סרט עם סוף כואב.... אסונות לא עלינו..... וכו'...... מה מרגש אותך - שפתאום מביאים משהו קטן ומראים כמה אוהבים אותך... לפני 10 שנים - דמיינת שכעבור 10 שנים ככה יראו חייך - האמת כן.. ושאני רואה את הפרחים הקטנים שלי אני ממש מבינה למה..... איך את מדמיינת את חייך בעוד 10 שנים - עם נכדים.......סתם... מסודרת אולי בית אחר, עבודה קבועה.. ונהנת מהחיים כמה שאפשר יש משהו שהיית רוצה לשנות בעצמך - גם שינוי חיצוני וגם שינוי פנימי.... - עניתי על זה בפעם הקודמת כרגע ממש לא עולה לי שום דבר.. איפה סיון נעלמה - סיוון לא נעלמה רק בפורום היא לא כותבת היא נמצאת במתכונים רוב הזמן.. פשוט היא אוהבת פורומים פעילים אם יותר "אקשן" וכמו שאת יודעת אפיה בשבילה זה כייף לא נורמלי.

frige

New member
אניטו'ש, איזה כיף להיות שוב אדומה

אז תראי מה האדום עשה לי, באותו שבוע שהייתי אדומה קרה לי נס הכי מדהים בעולם, אותו בטח אם תחפשי טוב טוב תמצאי בחתימה.

LANIT1

New member
אחותי איזה כיף לשמוע אותך ../images/Emo24.gif

באמת התגעגעתי... והופ בחתימה ראיתי בכל מקרה הגבתי לך בכמה שורות למטה אם תחפשי תמצאי. אז תתקשרי או אתקשר וכבר נדבר...

rby74

New member
מזל טוב אניטה לרגל היותך

אשת השבוע... וגם לך שרית הריון קל ומוצלח....

S r 35

New member
הי רגע ../images/Emo88.gif מה עם גב' מנהלת שלנו?

אנחנו לא רוצים לראות לה באדום? אני מציעה שהשבוע הבא יעמוד בסימן כל מה שרצית לשאול את דפנה ולא העזת לשאול. תואדם דפנה לאלתר

למעלה