אשת השבוע שלנו - יוליה

dafgol

New member
../images/Emo47.gif אשת השבוע שלנו - יוליה ../images/Emo47.gif

ענקית ומיוחדת לאניטה, אשת השבוע היוצאת שלנו, היה תענוג לקרוא אותך ולהכיר יותר,ובכלל....כיף שאת איתנו
אני רוצה לקדם בברכה את יוליה ( ONYX ) שזו הזדמנות טובה להכיר אותה יותר. יוליה היא מאפרת מדהימה ( ראיתי עבודה שלה , במייל אומנם אבל ראיתי....) מציירת בחסד, מהיפות האמיצות והצעירות של ה
לא כותבת יותר מידי ( מתקמצנת על מילים
) ואני מקווה שבזכות השרשור השבוע נלמד להכיר אותה יותר
יוצא לנו מידי פעם לקשקש במסנג'ר ומקווה לקשקש יותר
יוליה תכנס ותענה לשאלותינו מאוחר יותר , רק ביקשה אם אפשר להחזיק לה הרבה
, היא כבר תסביר יותר מאוחר למה........
יוליה יקרה שבוע
מלכות נפלא ומעניין
דפנה

dafgol

New member
יוליה יקרה ../images/Emo24.gif

מה משמח אותך בחיים
מה גורם לך להזיל דמעה
מהם תחביבייך
< חוץ מציור >
איזה ילדות היתה לך
מהו זיכרון הילדות הכי כייפי שאת זוכרת
גדלת במגדל העמק
מה את הכי אוהבת לאכול
מה לעולם לא תסכימי לאכול
איפה את רואה את עצמך עוד 10 שנים מהיום
טוב מחכה לתשובות שלך ולשאלות נוספות של כולנו. מאוד שמחה שסוף סוף נכיר אותך קצת יותר

O n y X

New member
היי

קודם כל...הייתי היום במבחן בשנקר..אז תמשיכו להחזיק אצבעות
עד שאני אקבל תשובה. גם טיילתי בעזריאלי ועשיתי "מפגש פסגה" עם חברות מהבסיס... ולתשובות מה משמח אותך בחיים
ניצחון של חיפה...כרגע גם מאוד ישמח אותי להתקבל ללימודים מה גורם לך להזיל דמעה
לא יודעת... מהם תחביבייך < חוץ מציור >
כדורגל (אם זה לא ברור מהחתימה שלי), לבלות, לטייל (הלוואי והיה לי זמן לזה) איזה ילדות היתה לך
קשה לענות כי הילדות שלי עוד לא נגמרה
מהו זיכרון הילדות הכי כייפי שאת זוכרת
לא זוכרת... גדלת במגדל העמק
אני גרה במגדל העמק מגיל 11, ולפני זה גרתי בנשר וקודם עליתי מאוקראינה בגיל 5 מה את הכי אוהבת לאכול
גלידה (זה כן אוכל)וחוץ מזה גם אוכל של בית...מאז הצבא למדתי להעריך מה לעולם לא תסכימי לאכול
אבוקדו איפה את רואה את עצמך עוד 10 שנים מהיום
עובדת בתור מעצבת גרפית (בעיקר) חוץ מזה...אולי נשואה?

ברכות לאשת השבוע החדשה

אותך אנחנו(אני בכל אופן) לא מכירים. אז ספרי 5 עובדות עליך שאנחנו עוד לא יודעים(על הכדורגל כבר כן
) ומאיפה האהבה הזאת לכדורגל? ולעיצוב גרפי?

O n y X

New member
5 עובדות?

1. אני עובדת (באופן זמני) בי.ט.כ. (בהעתקות פה בנוף העמק) 2. אם כבר עבודה אז לפני זה עבדתי במשלוחים בפיצריה 3. כמעט כל יום אני הולכת לחדר כושר... 4. יש לי אוסף קטן וצנוע של סבונים מבתי מלון 5. עד עכשיו הייתי ב12 מדינות כולל אוקראינה שמשם באתי האהבה לכדורגל? זה בעיקר ממכבי חיפה.. ובקשר לעיצוב..אני מציירת מאז שאני זוכרת את עצמי..אז הגיע הזמן ללמדו את זה, ניסיון בעבודה כבר יש לי

frige

New member
../images/Emo49.gifליוליה האשה באדום

לאשת השבוע. ראיתי באתר שלך את העבודות שלך, מהמם. כל הכבוד
. גם אנחנו גדלנו על מכבי חיפה בזכות אבא שלי, אפילו הראל הבן שלי יודע את השירים. את אוהבת לגור במגדל העמק? אם היתה לך אפשרות, היכן היית גרה? מה עשית בצבא?
שרית

O n y X

New member
אממממ...

את האמת, מגדל העמק זה לא מקום טוב לצעירים, צריך לצאת מחוץ לעיר כדי לבלות...אני מאוד מקווה להתקבל ולעבור לגור במרכז(ואני לא סובלת את ת"א עם כל הרעש והזיהום אוויר
) אני גם ממש רוצה לעבור לגור בחו"ל לתקופה
בצבא עשיתי קורס אלחוטניות (מקצוע שכנראה לא קיים יותר) ושירתתי בחטמ"ר אפריים (ליד קדומים) לא עשיתי את התפקיד שלי ולקראת הסוף הייתי פשוט עציץ

S r 35

New member
הי גם אני הייתי אלחוטנית ../images/Emo13.gif

את יודעת מורס?

dafgol

New member
עוד שאלות לשעת ערב זו ../images/Emo6.gif

מה את מעדיפה : קפה \ שוקו \ תה מלוח \ מתוק יום \ לילה שחור \ לבן פרחים \ בונבוניירה חורף \ קיץ קולנוע \ טלויזיה ערוץ 10\ ערוץ 2 שוקולד מריר \ שוקולד חלב הפועל \ מכבי.....סתם סתם זו כבר שאלה רטורית

O n y X

New member
תשובות..

1. קפה 2. תלוי בהרגשה 3. יום 4. שחור 5. לא יודעת... 6. אני ממש סובלת מהחום אז-חורף...אבל בחורף עצמו אני שונאת את ההסתרבלות של המעילים והמטריה 7. טלוויזיה...בקולנוע לא הייתי שנים 8. אף אחד מהם 9. שוקולד מריר

dafgol

New member
../images/Emo50.gif מתוקה וממשיכה להחזיק ../images/Emo45.gif

אולי תעלי לפורום כמה תמונות של עבודות שלך?

O n y X

New member
להעלות ציורים?

או תמונות של איפור? כי האמת שכרגע אין לי שום דבר על המחשב..הכל אצלי באתר (חוץ מתמונה שציירתי מתנה ואני מביאה אותה שבוע הבא ורק אח"כ אני מעלה את זה לאתר)

LANIT1

New member
מזל טוב ONYX ברכות לאדומה..מה..מה

האמת שכמעט ואני לא מכירה אותך.. אשמח לקרוא אליך יותר.. מכל תחום שלא צויין בשרשור שלך.. לשאול שאלות...?? טוב...אז 1. אהבה ?? משהו שאת יכולה לספר.. 2. מגורים ?? איזה איזור היית מעדיפה לגור.. 3. למה את לא משתתפת פעילה בפורום.. 4. איזה אתרים / פורומים מעודפים את אוהבת לגלוש? 5. אם זכור לך איזה מקרה מצחיק שאת יכולה לשתף אותנו? 6. תחביבים ... והעדפות לזמן הפנוי? טוב.. אשמח להכיר יותר טוב.. שיהיה לך אחלה שבוע.. אניטה

O n y X

New member
אז ככה

1. אהבה? יש מישהו בחו"ל...אבל אני לא רוצה לפרט מעבר לזה פה 2. הכוונה במגדל העמק, בארץ, או בעולם? 3. כי אין לי כ"כ הרבה זמן, למרות שיוצא שאני נמצאת הרבה שעות ביום מול המחשב (גם בבית וגם בעבודה) לא יוצא לי להיכנס הרבה לתפוז 4. חוץ מפה אני גם קוראת (וכותבת לעיתים רחוקות) בפורום מכבי חיפה, וסמויה בפורום איפור חחחחחחח 5. יש לי הרבה מקרים מצחיקים...אבל אני לא מצליחה להיזכר עכשיו במשהו 6. זמן פנוי? מה זה? חחחחחחח
כשיהיה לי-אני אשלים שעות שינה (קמתי אתמול ב4 וחצי בבוקר ועדיין לא חזרתי לעצמי
)

S r 35

New member
הי ../images/Emo140.gif נעים להכיר אותך -

הנה עוד כמה שאלות
מה זיכרון הילדות הראשון שלך?
את מתגעגעת לאוקראינה?
מה הדבר הכי מטורף שעשית עד היום?
על מה את מצטערת? וכמה שאלות של בחירה ... שנקר / בצלאל? ים רגוע / ים סוער? פאב / מועדון? ספר / עיתון? חו"ל / הארץ (למגורים)? ... זהו, בינתיים .... תודה על התשובות וערב טוב

O n y X

New member
עוד כמה תשובות..

קצת מהעלייה לארץ, ומעט מאוד מהתקופה שלפני זה
לא ממש, כי אני בקושי זוכרת אז אין כ"כ למה להתגעגע
הרבה דברים..כמו שלפני כמה חודשים טסתי לבד לחו"ל לבקר חברה... והיה לנו פשוט שבוע מהסרטים. או למשל שהשבוע הלכתי פעמיים את הדרך משנקר לעזריאלי חזרה
על כלום. אני מצטערת רק על דברים שלא עשיתי
שנקר..כי אם כבר לעבור למרכז אני יותר מסתדרת בת"א מאשר בירושלים
רגוע
שניהם...חחחחח
שנייהם
אולי חו"ל..

S r 35

New member
תודה על התשובות

למדתי להכיר אותך קצת. בהצלחה בכל מה שתרצי, עם התגשמות החלוומות. (אגב מה הקטע עם הקרמבו?)

למעלה