היום ב-
אנשים

../images/Emo47.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo151.gif

כל הארץ דגלים כבר תליתם דגל על המכונית וקישטתם את החצר בדיגלונים? תפוז
אלבומים
מזמין אתכם לשלוח תמונות לתחרות ותוכלו לזכות בפרסים: http://www.tapuz.co.il/Albums/contests/contest.asp?c=41
מחר, יום שני, בשעה 10:00 תתארח בלהה הראל גורן, ארומתרפיסטית ודולה תענה לשלאות הגולשים בפורום הריון ולידה : http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=110&msgid=76939135

><

76 בבוחן במדעים
טוב זה לא כל כך נורא
ואפשר לוותר על בוחן אחד השנה, נקווה שזה יהיה הכי נמוך שלי>< אבל קיבלתי 92 במועד ב' בלשון

kittycatbone

New member
וואי יפה מותק!!../images/Emo24.gif

בקשר ל92 כאילוXD ו-76 זה ממש ממש לא נורא!! מה גם שרציניייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי שזה אולי אחד המקצועות הפחות חשובים שיש לך כרגע... אז באמת שהציון של זה לא כזהחשוב..
כאילו גם אם את מתכוונת להרחיב ביולוגיה או משהו... ה76 הזה לא באמת חשוב.. אז הממ.. הנה עודדתי?

Funky Fish1

New member
*צומי* ../images/Emo9.gif

עשיתי את המתכונת בג"ג!! הו, איזו הקלה....עכשיו נשאר לעבור את המתכונת בהסיטוריה (מה שאני בטוח הולכת להיכשל בזה) וזהו. פיו. לנשום... *קיבלתי 93 בעבודה בספרות מורחב על "התפסן בשדה השיפון". אני גאה בעצמי

kittycatbone

New member
הו יפהיפה../images/Emo2.gif

וחברה שלי שקראה את התפסן בשדה השיפון אמרה לי שזה ספר ממש משעמם
כאילוזה מן ספר קלאסי כזה.. שחייבים לקרואXD רק שהוא לא כזה מעניין
מה את חושבת עליו?
הממ ולי הייתה היום מתכונת במחשבים. בלעעכס. הממ כע
ואני קודם דואגת למתכונת במתמטיקה/בגרות... איכס ולא יהיה לי זמן להתכונן למתכונת בהסטוריה לעעעע
כי עושים לי אותה יומיים אחרי הבגרות במתמטיקה, ויום לפני המתכונת יש לי משהו בירושליים אז אני לא אהיה בבית והקיצר אין לי מתי להתכונן אליה
כי לפני הבגרות במתמטיקה אני מן הסתם.. רוצה להתכונן לבגרות..

Funky Fish1

New member
הוא לא משעמם...הוא נורא קיצוני../images/Emo3.gif

זה או שמתחברים אליו, או שלא... אני לא
חחח או...איך הלכה המתכונת?? מישהו מהקיבוץ שלי היה במקצוע הזה והוא אמר שזה ממש משעמם ועכשיו הוא במגמת מוזיקה...זה משעמם? אוי גוועאלד!! מתכונת/בגרות במת'? בעע... אני ברמה הכי נמוכה, ובגלל שהכיתה שלי ממש כושלת אנחנו לא עושים בגרות השנה...חחח גם לכם עושים את הבגרויות כל כך קרוב?! רררר עושים לי מתכונת בהיסטוריה, וכמה ימים אחריה בגרות בג"ג!! שונאת אותם....ביצ'ז.

kittycatbone

New member
גם אנחנו היינו

שנה שעברה ממש גרועים במתמטקיה אז במקום לעשות בגרות שנה שעברה דחו לנו את זה להשנה.. וגם עכשיו אנחנו בקושי בקצב XD הממ המתכונות במתשבים הייתה פסדרXD ואני מתה על מחשבים!!!! זה ממש ממש כיף
אבל.. הממ גםמוזיקה זה ממש ממש כיףXD אז בסבב שעבר לזהXD זה ממש מבדר! אנחנו במגמת מוזיקה רק שלושה מהבצפר שלי, ושלושתינו במגמת מחשבים!! מאוד מוזר שמשומה יש קשר כלשהו בין השניים

Funky Fish1

New member
חחח אני שמחה שהלך לך בסדר../images/Emo9.gif

חחח אם את אומרת שזה טוב, אז סבבה
את גם במגמת מוזיקה?

למעלה