המלכה חוזרת היום!!

Better Man

New member
../images/Emo47.gifהמלכה חוזרת היום!!

וואיי, לא עבר הרבה זמן מאז הפעם האחרונה שהיא קפצה לביקור, אבל עדיין התגעגתי, לדעתי מדובר באחת הדמויות הכי מבריקות בתולדות הטלוויזיה, דמות עם מלא רבדים ועומק (קצת חבל שהרסו אותה בפעם הקודמת שהיא הופיעה בסדרה). אתם יודעים מי חוזרת היום, נכון?

שילה חוזרת היום???????WOW

כל הכבוד למפיקים שהחזירו אותה! אגב קראתם מה שכתבתי קודם? יש דבר כזה שקוראים לו ספוילר, שמים אותו בראש הודעות כדי לא להרוס למי שעוד לא ראה
...

וואי איזה פרק!!!!!!!!

היה יופי של פרק היום! כל הכבוד שהחזירו את שילה באמת הייתה לי הרגשה שזה קצת לא הגיוני שחטיפה תמשך שבוע (כשמורגן חטפה את טיילור ז"ל ואת סטפי זה לקח חודשיים). אגב אני אשמח גם אם יחזירו את אריקה-מרי

Katherine

New member
פרק מעולה

בראד שיחק אותה! זאת ההחלטה הכי טובה שהוא עשה, להחזיר את קימברלין, גם אם זה לא לתמיד. היא פשוט מדהימה! כ"כ נהנתי היום
איזה אושר וניק היה ממש חמוד עם הפיאה הזאת

לינה18

New member
אריקה?../images/Emo5.gif

רק לא היא! שנאתי אותה! היא היתה משעממת במיוחד.

שילה חזרה?????

מה לא נימאס להם???? שילה הולכת שילה חוזרת????? ויעוד מנורה תיפול על בר'יג'ט!!!! לא יעלה על הדעת. רק דרמות לא נמאס?

שילה היא פשוט דמות דגולה

היא מטורפת, אבל כמו שצריך, לא כמו אמבר הילדת שמנת הזאת היא עושה מה שצריך לעשות ולמי אכפת אם אריקה מעצבנת, היא ממש ממש שווה!

לינה18

New member
החזרה של שילה

גם אני מתה על שילה וחבל שהרסו לה את הדמות בפעם הקודמת כשהיא חזרה. חבל שהפעם היא חוזרת לפרקים בודדים בלבד.
אבל מה שבטוח-יהיה מעניין.

למעלה