מישל סטפורד חוזרת להיות רעה?

../images/Emo47.gif מישל סטפורד חוזרת להיות רעה?

נובמבר סוויפס:
שילה היא... פיליס! השבוע פול הראה ללורן ומייקל תמונה של שילה מתה... והסתבר שהיא ניתחה את עצמה להיראות בדיוק כמו פיליס, שנמצאת בקשר קרוב ללורן ומייקל. אבל האם שילה באמת מתה? ההערכות הן שהיא מחכה שפיליס האמיתית תלד, ואז תחטוף את פיליס ותתחזה אליה, תחליף את הבן של לורן ומייקל ותגנוב אותו... מצד אחד עלילה קצת מטופשת, מצד שני יש פוטנציאל ואני בטוח שמישל סטפורד תשמח לשחק למספר חודשים כלבה רעה כמו בעבר... היום בפרק, אגב, הופיע הזמר ארון נוויל והיה ממש יפה. ומי רצח את כרמן מסטה??? רשימת החשודים הולכת וגודלת. חורף חם בצח"מ

python 4

New member
מה הולך שם?../images/Emo58.gif

זה נראה כאילו הכותבים של ימ"ח (המצויינת, בימינו) השתלטו על צח"מ. זה כזה סיפור ימ"חי! אני מקווה שזה לא באמת יקרה. או שמחזירים את השחקנית ששיחקה את שילה כל השנים, או שפשוט יקברו את הדמות הזו וזהו.. (מה גם שהיה כבר סיפור בסגנון - עם קתרין וכפילתה)

../images/Emo47.gif אירוניה אירוניה אבל....

הכותבת הראשית החדשה שהצטרפה השנה היא לין מארי, שבעבר כתבה ל.. ימי חיינו
אבל אל דאגה, זה לא יגיע לרמות כאלה של בדיון... חוצמזה שילה תהיה מישל סטפורד, אז מה רע?? פעמיים פיליס!!

../images/Emo58.gifאיך אני שונאת את עלילות

שילה/התחזות/חטיפות תינוקים. לא סובלת את כל הבלאגן הזה!! בכלל, עד היום לא הבנתי את הצדקת הקיום של שילה קרטר. הייתי מוותרת עליה בשמחה בכל סדרה שהיא צצה בה בכל פעם מחדש.

למעלה