מלך ומלכת הפורום הם...

../images/Emo47.gifמלך ומלכת הפורום הם...../images/Emo47.gif

לירן וספיר
מזל טוב לזוכים המאושרים ! המצביעים : שטן מחורמן, הילה צרובה על ספיר , אלוש שמלוש , ילד פצצון , יעל הבלונדה המאוהבת , לירן , ספיר 161 , נועית המסטולית , רותם - כרייזי אנג'ל , איתמר 21 היחיד , 4קטיה , אדוונת , סקעתית בדם ובנשמה , איילתוש1 , רונוש , חולה על רן יצחקי , פלפלת 21 , עדן , קורל , דנה , טל , לירוז האחת , מחוש , עומרי794 , שיר , ספיר , שני , גבינה צהובה (ילוו ציז ) , חחחח מצחיקה , אור השקסית , ליהי הפצצה היחידה , רוקסנה 15 , היליתוש היפה , דניאל866 , נטלי . הצבעות : מלכים : לירן - 17 הצבעות אלי - 12 הצבעות טל - 3 הצבעות דניאל - 2 הצבעות אושרי - הצבעה אחת אביב הצבעה אחת מלכות : ספיר - 12 הצבעות מיקי - 6 הצבעות אלוש שמלוש - 2 הצבעות ספיר161 - 2 הצבעות פלפלת 21 - 2 הצבעות שני - 2 הצבעות הילה - הצבעה אחת קורל - הצבעה אחת דנה - הצבעה אחת אור - הצבעה אחת רותם - הצבעה אחת שיר - הצבעה אחת שירונה - הצבעה אחת רוני - הצבעה אחת אדווה - הצבעה אחת מור (סקעתית) - הצבעה אחת שיראל - הצבעה אחת מקווה שנהנהתם ! ניתראה במשחק הבא !

../images/Emo106.gifהנסיך והנסיכה../images/Emo106.gif

אני ומיקמיק !!!!!!!! טוב אז תודה לכל מי שהצביע לי ! ומיקמיק , כל הכבוד מגיע לך !!!

לירןןןן

New member
תודה תודה לכל המצביעים

ואלי לא נורא בשבילי אתה המלך! שאני ימות תחליף אותי :)

yuviz

New member
הייייייייייי זה לא הוגן!!

אני הצבעתי ללירן ולספיר אחד ואתה לא רשמת אותי ברשימה של המצביעים! בהתחלה רשמתי את זה בשירשור אחר שפתחו למלך ולמלכה אבל אז אמרת שזה לא מתקבל אז העברתי את הבחירה שלי לאן שביקשת! רמאות... :( זה לא הוגן! אתה לא רשמת שאני הצבעתי ואחורי זה שהצבעתי אתה אמרת שזה בסדר!!

מצטער שלא רשמתי אותך

אבל חישבתי את ההצבעה שלך ! חוץ מזה זה לא כזה משנה , הם גם ככה ניצחו !

למעלה