ניקי נגד ג'ק

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif ניקי נגד ג'ק ../images/Emo58.gif

לויקטור וניקי היתה תוכנית נקמה בג'ק... היא כללה עידוד בג'ק למשרת הסנאט של ג'נואה סיטי. ג'ק בלע את הפיתיון, אך אבוי... ניקי וויקטור לא הסכימו בנוגע לפרויקט מסויים של ג'ק, ועכשיו ניקי מציעה את מועמדותה למשרת הסנאט נגד ג'ק וויקטור רותח. "לעולם אל תשכחי מאיפה באת ומי היית לפני שהכרת אותי!" ועוד הרבה הערות מגעילות אחרות... ויקטור רע לניקי. הוא מפחיד אותי
ומסכנה, בראד וניק צחקו כשהם שמעו שהיא מועמדת והיו בטוחים שמדובר בבדיחה. וג'ק: "מה בדיוק יש לך להציע? עצות לשיער ומסיבות קוקטיליים?" פור ניקי... למרות שיש לו נקודה (באנגלית זה נשמע יותר טוב
) זה הפרק של היום... והפרק של אתמול היה ענק בגלל גלוריה! המפיקים של "אקסטרים קאט-ווק" (תוכנית אופנה) ביקרו בז'בו אז היו מצלמות והיא הכניסה לג'ק (ביחד עם קווין), זה היה פשוט ענק!!! כל מיני קטנות על הכשלונות שלו בז'בו... או מול המצלמה: "למה אתה מועמד, ליועץ בעירייה?"
והיה קטע שהם ראו את המצלמה מאחורי ג'ק כשהוא לא היה מודע שמצלמים והם הכניסו לה: "למה אתה כזה רע אלינו? מה עשינו לך? הרי אתה גירשת אותנו מהבית וסיפחת את כל הצוואה של ג'ון. אנחנו המשפחה היחידה שלך כאן". והוא התעצבן.... אבל בסוף הוא גנז מהמפיקים את הקלטת כדי שזה לא יופץ, נבלה. בכל מקרה גלוריה וקווין רולז. פשוט מעולה זה היה. אני לא יכול לחכות שהם כבר ייכנסו לסדרה בישראל. וגם ג'יל שיחקה אותה לכבוד התוכנית ביצ'ית בטירוף. "שמת לי פאי? אני שונאת פאי... לכי תביאי לי אחד חדש". "הנה מיס אבוט, אין פאי". "אבל זה לא מספיק שהוצאת משם את הפאי, אני רוצה אחד חדש לגמרי".

elrad2

New member
שאלה על מה שרשמת../images/Emo58.gif

את מי ג'ק סילק מהבית?האם ג'ון מת(כי הזכרת את צוואתו)?איפה כל המשפחה של ג'ק(כי רשמת:"אנחנו המשפחה היחידה שלך")? ועוד שאלות בדרך אגב: ניק נשוי לפיליס ויש להם ילדה?ניק עובד עם אבא שלו או שהם אויבים או משהו?עם מי שרון יוצאת, אם בכלל?עם מי נוח גר?אם הוא גר עם ניק, למה לא עם שרון? תודה.

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif אני לא עונה

כנסו לארכיון נמאס מהשאלות האלה... אולי צריך לעשות טאג ליין עם תשובות לשאלות האלה ולהפנות כל פעם...

למעלה