לשלומי הנשמה היקרה שלנו

../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifלשלומי הנשמה היקרה שלנו

אני יושבת כותבת אבל עדיין שרה ורוקדת איזה הופעה ענקית איזה קהל שמח איזה אנרגיה עצומה שרק אתה יכול להעניק כל בנימינה רעשה ושמחה איזה יופי של פתיחת שנה
|חמסה אני מאחלת לך שנה טובה ומוצלחת ופוריה שתהנה מכל פרותיה הרבים ומכשרונכה הנפלא הרבה הרבה בריאות ונחת מהמשפחה הילדים והסובבים שתדע שפע ברכה והצלחה בכל אשר חפץ ליבכה גמר חתימה טובה לך ולכל המשפחה מאחלים באהבה מירה וחיים שנק

מירה יקרה שיהיה לך שבוע מקסים

ושתהיה לך שנה מקסימה בדיוק כמוך , בהמון אהבה. גמר חתימה טובה

שלמה שבת../images/Emo24.gifאיש מיוחד אתה!

טוב "נאמר כבר הכל אין לי מה להוסיף לזה...."(שיר של החברים של נטשה "גנבתי" משפט קטן...)ובכל זאת אנסה!! תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! על ערב של הנאה צרופה של לרקוד ולהנות מתוך הנשמה עם אנשים יקרים לליבי!!! האנרגיות הטובות, הזרימה, מזג האוויר-לא יכולנו לבקש יותר טוב מזה
אין עליך שלמה לא מפספס כלום!!!הברכה שלך מתוך הנשמה לאבא של אחד החברים היקרים לליבנו מאוד שתהיה לו רפואה שלמה אמן מהפה שלך לאלוהים!!!!!! חיונים שלנו....!!!שחקתם אותה ובגדול עם השלטים!!!מקסימים!!! אנשים השתגעו!!!וגם אנחנו היינו גאים לאחוז בשלטים!!!!איזה רעיון גאוני היה לרפוש להעלות אותך חיים למעלה על הסלע!!! חיים תמונה שתזכר לדורות!!!
תודה גם לכם!
השילוב הקצרצר עם אביב גפן(ידעתי שיהיה פצצה)!!! ואיך אביב אמר עליך (אנסה לצטט...)"אדם מואר " -כמה שזה נכון!!!אאחל לך שהאור הזה לא יכבה לעולם!!!!
כיף היה לראות את חברי הפורום צוהלים שמחים עם צעיפים אדומים(חולה עליך....)שלטים, צעיפים, נרות על הרחבה על הכסאות על הסלעים....
תודה לכולם!!!אלה שמאחורי הקלעים(בלעדיהם כלום לא שווה!!!) אלה שעל הבמה!!!!אוהבים אתכם כל אחד ואחת!!! חברים יקרים!!!ולך איש יקר-שלומי! שבוע ממש ממש טוב! ניצן וגל ונטורה!!!חיבוק|
|חיבוק

גל יפתי תודה, מאוד מחמם את הלב

גם אתם מאוד חסרים. וב"ה בהופעה הבאה משלימים את החוסרים. שתהיה לך ולבני ביתך שנה מדהימה באהבה ענקית

אביבה היתגעגענו אליך מתוקה

מה נשמע איך הכל זורם נשיקות לילדים שנה טובה קלה ומהנה שהכל יזרום טוב ולכוון הנכון גמר חתימה טובה

מירה גם אני התגעגעתי מאוד.

כל פעם שרואה אותך מקבלת ממך אנרגיות מדהימות. הילדים בסדר גמור. שתהיה לך שנה מופלאה וגמר חתימה טובה. מחכה כבר לראותך נשיקות וחיבוקים

למעלה