THAT bitch!

../images/Emo47.gif THAT bitch!

איזו כלבה דיאן.. איך היא שמעה את השיחה של ג'ק ופיליס וכאילו התעניינה בשלומה של אשלי, רק כדי שפיליס תבין שג'ק דיבר על המצב של אשלי עם דיאן, ועוד לפני פיליס... תככנות במיטבה. היה משעשע כשפיליס דמיינה בהתחלה שהיא זורקת את דיאן לבריכה. אגב, אמנם דיאן הזו משודרגת יותר מהקודמת המקומטת, אבל יש לה חזה נורא קטן... איזה נחמד שלא קטעו הפרק את הכתוביות עם המנגינה הנוסטלגית והכה אהובה, וה-join us again for the young and the restless. ואפילו צהובון חזר! חנוכה נגמר ובכל זאת יש ניסים....

junny

New member
זה בהחלט נס חנוכה גדול!

אכן הזדמן לי לצאת ביום החורפי הזה מוקדם מהעבודה... ולהכנס למיטה חמה ולראות פרק צ"חמ הריכוז ועניין ולא בחפוז קטן בבוקר לפני העבודה.. אבל מה? פרק משעמם רצח! שוב ויקטוריה מתעסקת בעניינים של כולם... וכמה נודניקית שלא תהיה, בסוף היא גם יודעת הכל! מזל שגיסתי שונה ממנה 180 מעלות! לא הייתי מתחתנת עם גיסה כזו.. קצת כריס.. כלום קצת הספרדיה שלו פול..כלום קצת ההיא.. נו האמא של מקנזי (אני בבלאק- אאוט מוחלט.. אלכוהול..) נודניקית לא נורמלית. מה יש היא מראלף? למה היא צריכה את השטויות האלה? למה סודות למה? וזה אפילו לא מעניין! ויותר גרוע זה הופך את ג'יל למשעממת!!! גם ג'יזרת פיליס - ג'ק - דיאן משעמם כבר.. למה לא עושים שם איזה פריים טיים ברמה? קצת מכות.. קצת תככנות. פיליס הופכת להיות משעממת. ובאמת שאהבתי אותה ככה טובה אבל זה כבר עולה על כל העצבים עוד קצת כריס.. שוב ההיא עם התינוק.. גיל- בילי שום דבר מעניין

פרק חביב ../images/Emo13.gif

אני מתה על הקטעים של דיאן ופיליס.. איך שהן דואגות לעצבן אחת את השני בכל רגע אפשרי
מי שבאמת כבר עולה על העצבים זאת
ויקטוריה
מתערבת יותר מידיי..
מעצבנת חוץ מזה שומדבר מעניין במיוחד.. חוץ מבילי, תענוג לעיניים, לייק אולווייז

sergew2

New member
הכל נחמד אבל...

עוד פעם וורטן יגיד "מנדי" אני אזרוק נעל על הטלויזיה..
הוא נשמע כמו תקליט שבור "מצאו תביעות של מישהו אחר וג'יל עדיין מעשימה את מנדי"

למעלה