Y & R bombshell

../images/Emo47.gif סערה נוספת ../images/Emo58.gif

מלבד העובדה שמישל תשחק תפקיד כפול (פיליס ושילה) יתגלה שפיליפ 2, הבן של פיליפ וג'יל... בחיים!! הוא לא מת בתאונה! ואיך זה? מסתבר שקתרין בימי שיכרותה החליפה בין פיליפ האמיתי לתינוק אחר כי לא רצתה שג'יל תגדל אותו! ג'יל גידלה ילד שלא היה שלה, ופיליפ האמיתי חי, ואף ייתכן כי הוא אחד מתושבי ג'נואה סיטי... אדריאן קורבל? ואולי מייקל בולדווין? לכו תדעו... ובל נשכח שעדיין לא ברור מי רצח את כרמן מסטה!! ג'ק אבוט? בראדלי קרלטון? איזה מתח טוב, אני מדבר לעצמי כי אף אחד כאן (כמעט) לא מבין כלום, אבל אני עדיין נהנה לעשות את זה

pumiki25

New member
בכל פעם שאני בטוחה שהגיע השיא -

...מפתיעים אותי התסריטאים עם עלילה מטומטמת אפילו יותר מקודמתה. די, בחיי. שיסגרו את הבאסטה...

kפיפית

New member
מה? לג'יל יש בן

מלבד בילי? חשבתי שפיליפ הוא הבן של של..נו, החברה של קריקט, זו שעזבה את הסדרה...

מקסימה1

New member
זה פיליפ הקטן שקרוי על שמו

של פיליפ הגדול שנהרג. הוא היה גם בזמנו בעלה של קריקט (כריסטין) ונינה ניכנסה ממנו להריון.

../images/Emo47.gif מסתבר שלא ממנו

כי זה לא פיליפ הרי
וואי.. הפרק האמריקאי הסתיים היום כש
ראינו את פיליס-שילה... במבט מסתובב... איזה מפחידה... פול כלא אותה (הקלולס הזה.. מתברר שיש לו קצת שכל איכשהו).

kפיפית

New member
נו...אז אמור להיות

כתוב שפיליפ ג'וניור הוא הנכד של ג'יל ולא הבן שלה....ותודה שהזכרת לי את השם שחיפשתי. נינה.

הייתי מעדיפה שיגלו שפיליפ לא מת

בתאונה וככה השחקן המתוק והמקורי יחזור לצח"מ. כשנגמרים לתסריטאים כל הטריקים הם תמיד חוזרים למתים ועושים איתם משהו. מה שהכי לא אהבתי זה שהפכו את ג'יל לבת של קתרין . (הם אולי לא נחשבות למתות אבל הכי קרובות לזה בגיל...
)

למעלה