היי בנותת

Red Nailpolish

New member
../images/Emo48.gifהיי בנותת

רציתי להתייעץ על משהו... אני והאקס שלי נפרדנו לא מזמן.. אני חושבת שאני עדיין אוהבת אותו אבל אנחנו רוצים שני דברים שונים וזה לא ילך.. אז החלטתי לעבור הלאה ושמגיע לי לצאת עם בנים אחרים..כמה שזה קשה עכשיו, אתמול יצאתי עם מישהו ממש חמוד שמכיר את חברים שלי ובאמת נראה לי שיכול להתפתח מזה משהו אבל אני לא בטוחה שכדאי לי להכנס לזה עוד חודש הוא טס לטיול לפני צבא של חודש ואז ב25 ליולי הוא מתגייס לחיל שריון ואמרו לי שחייל שריון זה יציאות של פעם בחודש אולי פעמיים.. ממש קשה לי עם מרחק..כאילו לא שקשה לי אני יכולה להתמודד אבל באמת כואב לי להתגעגע אני לא יודעת אם לזרום עם זה ולראות מה ייצא, או פשוט מראש להחליט לא להיכנס לזה בגלל החיל שריון והמרחק. מה אתן אומרות?

לפי דעתי,

שהדברים האלה יהפכו להיות שוליים בעיניך, אני חושבת שבאמת אם תסתדרו ויהיה לכם טוב ביחד אז זה לא יזיז לך.. לגבי הטיול זה בקטנה כולה חודש וזה יעבור בשנייה. לגבי הצבא, שמעי אין מה לעשות שמעת נכון שזה לא היציאות הכי טובות אבל שזה לא ימנע ממך להתחיל קשר עם הבחור. אני אומרת.. כשתגיעי לגשר תחצי אותו. כרגע תהני ממה שיש ואז תראי כבר איך זה ילך. בלי לחשוב יותר מדיי :)

ראסטפית

New member
../images/Emo13.gif

אני איתך! הכל שולי כשאוהבים ...השאלה אם בא לך לעשות הקרבה כזאת אחריי שיצאת ממערכת יחסים...אולי תבלי קצת זמן עם עצמך תהיי קצת רווקה זה כיף חיים לפעמים..רק את יודעת מה הכי טוב לך! בהצלחה :)

למעלה