מה דעתכם על הסילבסטר?

../images/Emo48.gifמה דעתכם על הסילבסטר?../images/Emo48.gif

אתם חושבים שיש למסיבות סלסה צ´אנס להצליח בסילבסטר? כאילו, אתם הייתם יוצאים לסלסה תור המסיבת סילבסטר שלכם? ובהזדמנות זו גם רציתי לספר לכם שאנחנו עושים מסיבת (טרום) סלסילבסטר, כלומר ביום שני במקום ביום שלישי ויהיה בה בר אקטיבי, סטנד אפ, וכמובן לימוד, הרקדה, שורות וכל הכיף הזה... סביר להניח (מהיכרותי עם תושבי הפורום) שאין מצב שתמצאו איך להגיע אבל סתם ככה לידע כללי

CluBeRiT

New member
בסיליבסטר../images/Emo35.gif

אני אישית לא יוצאת בסיליבסטר... אני מניחה שיש קהל מסויים של כל השרופים שילכו למסיבת סלסה. אני אישית הייתי יוצאת למסיבת רייב ענקית...... אבל זו רק אני.

אם כבר ללכת למסיבת סלסה...

אז ללכת למסיבה שתהיה שונה במקצת ושהתוכנית של הערב יהיה שונה... אפשר לומר אולי רומנטי כזה....(?) כי בסה"כ זה מה שרוב האנשים מחפשים...

CluBeRiT

New member
אני לא!

אני היחידה שלא מוכנה ב12 בלילה להתנשק עם מישהו, אקראי או אהוב! זה בנאלי, זה פאסה וזה בכלל חג נוצרי לזכר אפיפיור אנטישמי שמת בחילופי השנים! אני מסרבת לחגוג אותו!

גלגלולה

New member
לא מדויק

משום מה בארץ החלטנו לאמץ את השם "סילבסטר" שזה באמת אותו אפיפיור, אבל חוץ מבשוודיה, נדמה לי, שגם שם קוראים לזה סילבסטר - בכל מקום אחר לא קוראים לזה ככה ואף אחד לא חושב על אותו סילבסטר אנטישמי, אלא קוראים לזה - New Year´s Eve, וחוגגים את השנה החדשה שמתחילה. שמעת פעם באיזו תכנית אמריקאית שאומרים "סילבסטר"? ואת יכולה להגיד שאת לא חוגגת את השנה האזרחית החדשה, כי היא גם קשורה לנוצרים ולהולדת ישו וכו´, אבל תכלס - אני מאמינה שגם את, כמו כולנו, חיה לפי תאריכים אזרחיים, ואם אני אשאל אותך מה התאריך היום תעני לי 26.12 ולא כ"א בטבת, אז מאחר וכולנו סופרים היום תאריכים לפי לוח השנה הזה, אז אין שום דבר רע בלחגוג את ה-1.1.

CluBeRiT

New member
שתהיי בעניינים-

אצלי בלו"ז יש תמיד את 2 התאריכים, והאמת שיש תאריכים מסויימים שאני חוגגת לפי העיברי, אז אני יוצאת דופן בנושא...

NightGirl 4ever

New member
לי היו כרטיסים

שנה שעברה אולם אחד היה סלסה, והשני מוזיקה רגילה וכן , אין טוב כמו המוזיקה שאני אוהבת והבחור שאני אוהבת בנשיקת חצות אחת- למה זה לא יקרה גם השנה :((((

MC JaNaNa

New member
../images/Emo25.gif מסיבת הסילבסטר הגדולה!

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
פותחים את השנה עם נשיקה ו-מסיבהההה
****** ENERGY הפקות גאים להציג: ****** TEL - AVIV LOUNGE
SILVESTER 2003 יום שלישי ה- 31.12.2002 פתיחת שערים 22:00
סאבלימינל והצל
בהופעה חיה
D.J OFFER NISSIM
D.J RONEN LA-V
D.J YANIV OHANA
D.J ERAN COMBASS
Hip-Hop ,Rap ,R&B ,MTV ,Pop ,Club ,Dance ,Trance ,House ,Rock פשוט ה-כ-ל-!!!
מספר הכרטיסים במכירה מוקדמת מוגבל!!!
ערן - 053-772813 יוסי- 051-939858 לא להיתבייש להיתקשר בכל שאלה ובקשה בכל נושא!!! דר"א זה אתר התמונות שלי והוא עודכן : www.pbase.com/janana

למעלה