קול ששון וקול שמחה

dafgol

New member
../images/Emo48.gif קול ששון וקול שמחה ../images/Emo48.gif

כמו שכתבתי היתה חתונה מהאגדות , הכלה היתה נסיכה שהוציאו מספר האגדות- מהממת
ואח שלי פשוט היה נסיך
כמובן שאני לא אובייקטיבית. הכל היה מתוקתק ומתוכנן בטוב טעם, והלך לפי לו"ז מדוקדק ומתוכנן מראש (אופייני מאוד לאח שלי ). הם ביקשו מכל המשפחה הקרובה להיות במקום כבר בשעה 18:45, לצילמונים משפחתיים (-: אכן התכנסנו כולם לאלבום המשפחתולוגי עד שהתחילו להגיע אורחים בהמוניהם, קבלת הפנים היתה על מדשאה ענקית על חוף הים, כולל החופה (התכרובת התופים והמחולות בתוך האולם כבר ). החופה היתה מדהימה ומרגשת, בדיוק לפי התכנון החופה התחילה בזמן, על במת החופה עמדו הזוג המאושר, ההורים משני הצדדים ועל כסא ישבה סבתא שלי ( דמיינו מה זה בשביל אשה בת כמעט 93 להיות נוכחת בחתונת הנכד שלה כשהנינים שלה יושבים תחתיה ), כל האחיות האח הגיסים הגיסה והאחיינים עמדנו מתחת לחופה, כל שאר המוזמנים ישבו על כסאות ו\או עמדו. בזמן החופה נשמע קולו של הרב ורעש הגלים (מדהים וואקלית וויזואלית ), במהלך החופה היו שתי עצירות, פעם אחת כי קרני רצתה גם לדבר , הרי בחופה רק הרב והחתן מדברים, היא החליטה שגם היא חייבת, כמובן בתאום מראש עם הרב, היא הכינה נאום לערן, אפחד לא ידע על זה חוץ מאחותה והרב, כל כך מרגש חם ומלא אהבה
, אח"כ לפני שהגיע שלב שבירת הכוס, ערן ביקש לעשות הפסקה נוספת בתיאום מראש עם הרב,כדי לבקש מכולם להתפלל לשלומם וחזרתם במהרה של החטופים הביתה
, 300 אנשים עמדו מסביב מחאו כפיים ומחו דמעות. בסיום החופה והקולולולולולולו
נכנסנו לאולם- לאכול ולרקוד ולשמוח, אין לי מושג איך היה האוכל....לא הספקתי לאכול ממש (וגם קדחתי מחום) הייתי עסוקה במרדפים חמים אחרי הים, ובעיקר בלחייך ולדבר עם המוזמנים שלו וכמובן להשתולל ולרקוד. פה המקום לספר שהיו כמה הפתעות מרגשות , חבר'ה של אחי שבאו במיוחד לארץ מכל מקום אפשרי רק כדי להיות בחתונה, לוודא שבאמת ערן מתחתן (הגיע הזמן ! ) ולמחרת כבר היו בטיסות בחזרה לוושינגטון,נ"י,איטליה, אנגליה ועוד כמה מקומות. מיוחד במיוחד היה שפתאום הופיעו חברים של ההורים שלי ( חברים כבר לפחות 45 שנים ) שבאו במיוחד לחתונה ממקסיקו, הם אמרו להורים שלי לפני שבוע שלצערם לא יצליחו להגיע....ופשוט החליטו להפתיע....כולנו היינו בשוק על סף התמוטטות מגודל ההפתעה. אותי הכי ריגש שהגיעו לחתונה אנשים מאוד יקרים
שעדיין בשנת אבל,סיון אם אתה קורא את ההודעה הזו, רוצה להגיד לך ,לרונן ולאבא שלך , שאנחנו מאוד נרגשים מאושרים ומעריכים את העובדה שהגעתם לחגוג איתנו, אני יודעת שאמא שלך ראתה מלמעלה והחזיקה לאמא שלי את היד באותו רגע מופלא
אוקצור היה מרגש בטירוף ואני יכולה עוד שעות לכתוב ולספר, ועדיין לא אצליח לתאר את האושר השמחה שחווינו ביום חמישי, אנחנו כל המשפחה והחברים משני הצדדים. רק שתבינו....ב 3 לפנות בוקר אנשים עוד רקדו והשתולל וסרבו לעזוב את המקום. אה...חייבת עוד סיפור מצ'עצ'ע....משני הצדדים כולם אוהבדי מכבי ת"א מושבעים (
), במהלך החתונה הזוג התבשר שמכבי ניצחו במשחק, מייד ניגשו לD.J ותוך חצי דקה כל 300 המוזמנים התבקשו להגיע לרחבת הריקודים, ואז כמו עדר פנאטים מכל המינים הצבעים הגילאים והדתות התחילו לקפוץ ולצרוח "מי שלא קופץ...אדום"
אתמול בערב היתה לי שיחה מרגשת מאוד עם גיסתי, וקיבלתי את המחמאה הכי גדולה שיכולתי לקבל....היא אמרה לי שאנחנו אומנם גיסות אבל היא רואה בי בראש ובראשונה חברה ואחות (זה הדדי כמובן ), לא יכולתי לאחל לעצמי גיסה טובה יותר מזו שיש לי עכשיו, ויותר מזה...לא יכולתי לאחל לאחי אשה , חברה, שותפה טובה יותר מזו שיש לו. אחי אסר עלי להביא מצלמה לחתונה ...." אנחנו משלמים הרבה כסף לצלמים, את צריכה לבוא ולהנות " ובערך לראשונה בחיינו...לא התווכחתי איתו ....הצלם אמר שיש בסביבות 2800 תמונות !!!! אז כשאקבל את ה
עם התמונות מתישהו.....אולי אעלה כמה להראות לכם..... אני יכולה עוד לספר ולשתף במשך שעות אבל יש גבול.....אז....אולי אח"כ אוסיף עוד כמה דברים.... תודה רבה על כל הברכות והאיחולים לזוג הטרי
בשמי ובשם הזוג

dafgol

New member
ככה הלבשתי את הבנים לחתונה

בגדים זהים,נוחים ולא פלצניים

dafgol

New member
וככה הם השתלטו לנו על המיטה בצימר

איכשהו בסוף יצא שכשחזרנו מהחתונה לחדר, הבנים ישנו במיטה הזוגית
גולן ואני פתחנו את מיטת הנוער
וניסינו לישון קצת....לא ממש הצליח לנו....שנינו היינו חולים מסוממים מתרופות ועם גוף תפוס
לא נורא, העיקר שהבנים ישנו טוב

לולי72

New member
חבל על הזמן, קודם כל הם לבושים

נורא יפה, באמת לא פלצני מדי (וזאת לדעת הפולניה שבטוח שתלביש את יובל בצורה פלצנית בחתונה של אחותי לכשתתקייים, מתי שהוא
) ואכן, נשמע ממך וגם בשיחת הטלפון שאכן היה מרגש, אני תמיד בוכה בסתר בחתונות, זה מרגש מאוד ואני מבינה את ההתרגשות שלך במיוחד כשמדובר באח קטן שמתחתן וכמו שאת יודעת, גם אני מחכה לכתוב הודעה כזו, והלוואי שרק הודעות כאלה נכתוב כל השנה. מאחלת שוב לכם ולזוג הצעיר, שנים רבות של אושר ואהבה וכמובן - בריאות

dafgol

New member
../images/Emo51.gif דארלינג

לא זוכרת אם סיפרתי לך... אחרי החופה צחקנו שהחתונה הבאה זו של בר, אז הוא סיפר לכל מי ששמע שהוא מתחתן עם יובל

איזה חתנים קטנים ../images/Emo99.gif

ממש גברים קטנים. קראתי סיפור מצונזר(מעניין ומחכה לראות זוג מאגדות) , מאוד מרגש, שמחה שאחיך מצא אישה כזאת מקסימה

frige

New member
הכל פשוט נשמע ונראה משגע../images/Emo41.gif

הילדים, המקום ובעיקר השמחה. המון המון

dafgol

New member
../images/Emo51.gif על כל הברכות האיחולים והמחמאות ../images/Emo23.gif

למעלה