אלכוהול! אלכוהול!

למוןדבש

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo72.gifאלכוהול! אלכוהול! ../images/Emo48.gif../images/Emo72.gif

לכבוד החגים הבאים עלינו לטובה וגם לכבוד הנשמה נפתח פה שירשור האלכוהול הגדול! ספרו מה המשקאות האהובים עליכם לבישולים, לשתיה, לחגיגה ולחג! וכמובן ציינו את ההכשר - במיוחד לאלכוהול תוצרת חוץ! אז נרים כוס
לחיים! ושתהייה שנה טובה!

למוןדבש

New member
קמפרי

זהו בהחלט אחד המשקאות האהובים עלי ביותר! הוא נכנס ויצא מהרשימה הכשרה ועכשיו הוא חזר ובגדול! אני אוהבת אותו קר מעורבב עם מיץ אשכוליות או ספרייט, צבעו אדום טעמו מריר ומרענן פשוט תענוג לחיך! מי שלא מכיר מומלץ לנסות! אני מצרפת קישור לסיפורו של הקמפרי ודרכו אל ההכשר!

Rebeccan

New member
שאלה לגבי כשרות ואלכוהול

אם לא מדובר באלכוהול שמקורו בענבים - מה בעצם הבעיה ?

למוןדבש

New member
בעיקרון אין, אבל מכיוון שיש עוד מרכיבים צריך

להיזהר, להיות מודעים ולבדוק!

Rebeccan

New member
זהו, שליקר טוב

מכינים מסוכר, פרי, ואלכוהול לא אמורים להיות רכיבים אחרים לשאלתך - קואנטרו אבל יש בטח עוד טעים לשתות עם מעט לימונדה או מיץ תפוזים

למוןדבש

New member
אוהבת קוואנטרו!

ורעיון למנה אחרונה פשוטה עם קוואנטרו - קולפים תפוזים (בעונה כמובן
) ופורסים לפרוסות עגולות ודקות. מסדרים יפה על צלחת הגשה גדולה מזליפים קוואנטרו ומספיגים את התפוזים מפזרים מעל פקאן סיני ושבבי שקדים מעולה!
כדאי להכין לפני הארוחה ולתת לזה "לעמוד" קצת, אז הליקר נספג בתפוזים וזה עוד יותר טעים!

Rebeccan

New member
עדיף לפלט את התפוזים

ולמי שאינם מפונקים לשלב גם אשכולית נהדר - יופי של מתכון

למוןדבש

New member
לפלט זה טוב ויפה אבל

במתכון הזה דווקא עדיף תפוזים פרוסים ומקולפים... כך שנוצרים גלגלים כאלה...

יפית מן

New member
בוקר טוב,קומונה מוצלחת,לכל דבר וענין..

הקומונה מתרחבת ,וזה מרחיב את הלב גם אוכל כשר וגם מתכונים כשרים האיתוי היה במקום בדיוק,עוד מעט חגים ושלושה ימים רצופים ומתכונים נהדרים בזמן הנכון ,ובמקום הנכון גאון מי שהמציא אותה היה צריך מזמן..יותר טוב מאוחר מאשר לעולם לא. כתבו מתכונים מענינים וחדשנים על מנת להנעים לנו את החג שתמיד יש לי יראה מפני יום הדין שימתיקו לנו בשמים את הדינים ואנחנו נבשל מטעמים ומעדנים,להנאת בני משפחתינו היקרה.שנה טובה ומתוקה לכל בני ישראל בארץ,והפזורה ונאמר אמן

למעלה