ויום הולדת שמח לשרית שלנו

לולי72

New member
../images/Emo49.gif ויום הולדת שמח לשרית שלנו ../images/Emo65.gif

רוצה להגיד לך קודם כל שכיף לי שזכיתי להכיר בן אדם כמוך, את אישה מקסימה, מתוקה, חכמה, מצחיקה, ואני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם.
מאחלת לך אושר, בריאות, אהבה, עושר ושמחה מכל הגברים בחייך
ומאחלת לך שיתגשמו כל משאלותיך ושתהיי תמיד מאושרת ובשלנית מעולה כמו שאת אוהבת, עדן

dafgol

New member
../images/Emo49.gif חברה יקרה ואהובה ../images/Emo23.gif

המון
ועד 120
המון בריאות אהבה שמחה אושר ונחת עם הגברים שלך, עם כל מי שסובב אותך
שתגשימי את כל חלומותייך ומשאלות
ך חברה יקרה את אשה נדירה, אשרינו שזכינו בחברה שכמותך. אוהבת ומחבקת חזק
דפנה גולן בום וטראח

frige

New member
איזה בוקר של כיף איזה כיף שיש לי הבוקר

איזה כיף על הבוקר. כל היום טלפונים, איזה כיף, אוהבת את הבוקר הזה, יש איזה טלפון שכבר 8 שנים אני מחכה לקבל ולעולם לא אקבלו יותר וזה... מסבא וסבתא שלי, שתמיד, תמיד, תמיד, התקשרו ראשונים. אפילו בשבת, פעם אחת סבא שלי התקשר בשבת בשש בבוקר, שאלתי אותו למה הוא מתקשר בשעה כזו ביום שבת והוא ענה: "זכות ראשונים". נוסטלגיה מדהימה. ביום שלישי היינו בחמת גדר, לכבוד יום הולדתי, איזה כיף היה. נסענו אלי, אני, אמא שלי וינון לחמת גדר. אלי לקח יום חופש, אמא שלי לקחה יום חופש ונסענו לחמת גדר. אמא שלי הגיעה איתנו בכדי להיות עם ינון, לשמור עליו ושאני אצטרך רק להניק אותו ובשאר הזמן היא הסתובבה איתו, טיילה איתו. היה ממש ממש כיף. אנחנו מאוד מאוד מאוד אוהבים את חמת גדר, מצידנו לחיות שם. אבא שלי לקח את הראל, אלעד ואיתי מהגנים, הביא אותם הביתה והיה איתם עד הערב. חזרנו הביתה לזרעותיהם הפתוחות של המתוקים שלנו. ואז אבא שלי אמר לי: "מה שהם עשו פה, מלחמה, כל היום צעקות, מריבות, איך, איך את מחזיקה מעמד ככה, אני לא יודע, ואת עוד רוצה עוד, מי מי יטפל בהם אם תפלי מהרגליים?" ואני, אני מחייכת. יום יבוא ואני רק אחכה לשמוע צעקות ובכי בבית, והבית... יהיה ריק, כל אחד ימצא את החברה שלו.... אז בנתיים, להנות, גם מהקשיים. ינון, ינון היה אתמול מקסים, ישב ושיחק לו. שמה תמונה שלו משם. אתמול היינו כולנו בקרקס דורולה בחיפה, היה ממש ממש יפה, אנחנו והילדים נהנינו, אפילו ינון, היה עליי על המנשא וצפה בקרקס. נהנינו מאוד. היום מדורות, כל שנה היומולדת שלי יוצא בחג אחר, שנה שעברה זה היה שבועות, השנה ל"ג בעומר. כל שנה זה ככה. שנה אוכלים גבינות ושנה שורפים , איך חבר טוב שלי אמר לי הבוקר: "את ממש ממש חלומי".
. המון המון
על הברכות
אוהבת אתכם מכאן ואליכם. שרית

שירה763

New member
יקירתי ../images/Emo24.gif

|מזל טוב, עד 120 עם אושר, בריאות, אהבה. כל שתבקשי לו יהי

LANIT1

New member
שריתוש יקרה אושר ובריאות יום הולדת שמח../images/Emo24.gif

../images/Emo24.gif../images/Emo213.gifקצת באיחור אבל העיקר הכוונה ,

הרבה מזל טוב ועד 120,,,, שתהיי תמיד מאושרת והמון נחת עם הילדים, מאחלת זוגיות נפלאה והרבה אהבה. ושמחתי מאד לראות שנהנתם,,,,איזה מתוק ינון,,,
גם אנחנו רוצים ללכת לחמת גדר ונראה אולי השבת,,נבדוק את השעות וכו',,, המון אושר יקירה,

S r 35

New member
שרית היקרה - מאחלת לך המון המון מזל טוב

אין לי אלא להצטרף לקודמותי בברכות ובמחמאות. את אדם מדהים - ומגיע לך הטוב שבטוב. מאחלת לך בשפע ממנו. המון הנאה ונחת ממשפחתך המקסימה. ופשוט אושר - שיהיה לך ממנו בשפע. יום הולדת שמח

ע ו מ ר 4

New member
../images/Emo49.gifשרית

והמון נחת וימים טובים בריאים ומאושרים ממשפחה נהדרת שכזו. ינון מקסיםםםםםםםםםם וגם הבנים..ראיתי...ומזל טוב לכולכם.

מזל טוב

מזל טוב עד 120 שנה הרבה בריאות עושר ואושר שכל חלומותיך ושאיפותיך יתגשמו במהרה

frige

New member
../images/Emo51.gifאודי../images/Emo25.gif

ושוב לשאלה השאלתית שפשוט מתבקשת - מה אומרת החתימה הזו?

למעלה