כפול - לשירז ולסבאגו!

../images/Emo49.gif כפול - לשירז ולסבאגו!../images/Emo65.gif

מבול ימי הולדת שוטף את הפורום הקטן והחכם שלנו. וממש היום חוגגים יום הולדת שני חברים ותיקים, שאני מאוד מאוד מעריך. הראשונה, שירז כהן, הקיבוצניקית הידועה שמנהלת את הפורום היחיד בתפוז שעוסק ברגאיי והוא לא הפורום הזה, והיום הופכת לחוקית! מי היה מאמין? מאחל לך רק טוב מותק, הצלחה בכל מה שתעשי השנה, צבא, ערבית, חליבת פרות ווואטאבר. אבל שגם נראה אותך בדאנסים לפעמים אה? למה דאנסים שאת לא רוקדת בהם בשורה הראשונה (או על הרמקול) הם לא אותו דבר, trust me pon dat! מקדיש לך את הרידים הבא
השני, הבאד מאן הכי דרומי בישראל, אדם העונה לשם יקיר סבאג, וידוע בכינויו סבאגו! ביג מאן, מאחל לך עוד שנים רבות על עמדת התקליטים, ca me like how yuh play man u zeet? מקדיש לך את הטיון הזה, cause guess what? ras a bad man from birth! הרבה מזל טוב ועוד כל מיני איחולים לשניכם, מקווה להמשיך לראות אותכם אצלנו בפורום. BLESSED LOVE

נ.ב וואו אני לא מעודכן...

חבל שנסגר פורום התקווה. קשה להחזיק פורומים בימינו אבל אני אישית עוד לא הפסקתי להאמין בפורמט... מצד שני היה לי דיסקמן עד שנת 2006 בערך אז..

sharon x3

New member
זו שירז... תודה רבה חבוב!!!!! תודה לכולם

וכן התקווה נסגר כי אנחנו באמת לא יכולים להתמודד עם הפייסבוק האימתני... חח

SaBaGMaN

New member
ביג אפ גיל !

רק עכשיו המחשב שלי חזר לחיים... המון כבוד חבר'ה 10X!!! על הדרך אני אגיד שלוצ'יאנו והג'נרל נתנו יופי של הופעה אתמול! אני והחבר'ה מכאן נהננו לגמרי,אז כבוד למארגנים ולכל מי שהגיע לעשות ווייבז.. שבוע מוצלח לכולם ! SABAGO

למעלה