לאהובי היקר

dafgol

New member
../images/Emo49.gif לאהובי היקר ../images/Emo23.gif

שחוגג היום 40 שנות תקומה
לגולן, חבר שלי , בן זוג שלי,בעל שלי, שותף לחיים, אבא של הילדים שלי
גולן יקר שלי, מאחלת לך את כל הטוב שיש בעולם, שתמיד תהיה בריא
שמח ומאושר בחלקך. מאחלת לך שתדע לעשות את ההחלטות הנכונות בחיים, שתדע להיות קשוב לעצמך
אבל גם לסביבתך. מאחלת לך שתמיד החיים יחייכו אליך ואתה תחייך אליהם בחזרה
. מאחלת לך את כל מה שתאחל לעצמך
ועוד טיפל'ה יותר . מאחלת לנו שתישאר אותו גולן כמו שאתה, אולי קצת יותר אסרטיבי , אולי קצת פחות אדיש אבל אותו איש
אוהבתותך
עד סוף העולם ובחזרה
אהוב יקר שלי נו...מנחש מי אני

לולי72

New member
../images/Emo49.gif גם מאיתנו

השכנים ממול (ולא אלה שהורסים את הפארק), המון המון בריאות, אושר ועושר, שיהיה לך רק טוב, שתהנה מהמשפחה המקסימה, הנפלאה והמדהימה שלך, הלוואי שתגשים את כל חלומותיך (וחלומה של דפנה שתפסיק לעשן) ומי יתן שיהיה לך ולכל המשפחה רק טוב. מאיתנו.....

frige

New member
מזל טוב גולן

המון מזל טוב ליום הולדתך ה- 40. שפע ברכות והמון בריאות ואושר. אהבה בשפע ושמחת חיים אין סופית. שתמשיך להיות בעל מסור לאישתך המדהימה ואבא נפלא לבר ורז המתוקים. כל שתבקש לו יהי. (לא שמה אייקונים משום שאני דרך הפלאפון, חולה, מקוררת עד העצמות ולא יכולה לעשות עם זה כלום חוץ מלנסות לנוח כמה שיותר. אלי שם את אלעד ואיתי אצל, הפתעה, ההורים שלו וגם זה אחרי תחנונים) אז המון בריאות ושוב, מזל טוב ענקי. שרית

S r 35

New member
לילד הגדול שהחליף קידומת ...

אבל אני יודעת שהוא נשאר ילד בנשמתו ...
אחרי כל האיחולים והברכות היפות שקיבלת כאן, לא נותר לי אלא להצטרף ולברך
ביום הולדת הכי שמח
בחיים מלאי אושר
(גם קצת עושר לא יזיק) ובכל הטוב שבעולם – עם המשפחה ה מ ד ה י מ ה שלך.
גולן

LANIT1

New member
מזל טוב גולן יום הולדת לך... חחחחהה

כל הברכות והאיחולים
לאיש אותו אנחנו אוהבים
ים של משאלות
ים של ברכות ים של אנשים שאותך הם מברכים מאחלת לך בריאות ואושר הצלחה בחיים בכל התחומים.. מזל טוב מזל טוב מאחלת LANIT אחת אניטה

Julan

New member
מה...כבר עשר....?

תודה רבה לכל המברכים והמברכות....אני מודה בשמי ובשם ההנעלה וההלבשה.... מצטער שאני לא נכנס מספיק לכאן כי אני קרוע.......מעבודה.....בעצם אני סתם קרוע.....חחחח ושוב תודה....תודה....תודה...

S r 35

New member
איך היה ה../images/Emo213.gif../images/Emo212.gif של גולן?

מקווה שנהנתם
לאיזו מסעדה החלטתם ללכת בסוף? ...

dafgol

New member
היינו שבוע שעבר בסוף באקליפטוס

והיום עשינו ארוחה משפחתית. ביום ההולדת עצמו היה לנו "שמח" מסוג אחר.....בילינו את רוב היום במוסכים ובטסט לאוטו,ובפרידה מהמון
( 900 ש"ח טסט+ 900 ש"ח על ברקסים חדשים ) קינחנו במקדונלדס ואח"כ בטיול עם הבנים למטה במגרש משחקים....... טוב זה על רגל אחת
נו יש חדש עם ההצעה למ' ? הוא השלים קצת שינה אחרי ההקפצה הלילה ? אולי נצליח לדבר מחר כבר ? אני בבית לפנה"צ בעקרון....
נ.ב :תכף מעבירה לך תמונות מהיום במייל.

S r 35

New member
ערב טוב אחותי ...

שמחה לשמוע שהיה לכם, בסך הכל נחמד. חבל לי על כל ה"פחות נחמד" שעברתם: העיקר שאתם והאוטו בסדר. מאחלת לכם עוד שפע ימים של שמחה. בקשר לזוגי: העניינים יתבררו כנראה בשבוע הקרוב. מה שיהיה יהיה ... הוא לא נמצא ברחוב כרגע והוא גם מרוויח לא רע
הוא מרגיש, אבל, שהמקום החדש יכול להיות הרבה יותר מעניין ומרתק עבורו (עבודה בתחום האינטרנט, דרך אגב...) וזה מבטיח גם קצת יותר
אז למה לא
הוא בהחלט חרפ היום אחרי ההקפצה של הלילה - חזר בשמונה בבוקר. את מוזמנת להתקשר אלי מתי שתרצי - לפני הצהריים אני בעבודה אבל אני גם ככה לא עושה שם הרבה. מחכה ומצפה לתמונות של המקסימים שלך

למעלה