לאלי שלי, אהובי היקר, בעלי המקסים

frige

New member
../images/Emo49.gif לאלי שלי, אהובי היקר, בעלי המקסים

אז היום אלי שלי חוגג 37 שנות קיום. מתוכן הוא סובל אותי 8.5 שנים, שנים יפות. אלי שלי, עם כל שנה שעוברת, האהבה שלי אלייך מתגברת, עוד ילד ועוד אחד, מצרפים הם למשפחתינו וכל אחד הוא מיוחד. נפלא לי לחלוק איתך את החיים הללו, החיים המופלאים הללו, עם הילדים המקסימים שלנו, ועם האהבה העצומה בנינו. תודה על כל מה שאתה מביא לחיי מאז נכנסת אליהם בסערה תודה על כל האהבה, התמיכה, השיתוף, הסבלנות, אחרי כל הקושי והעצבים שאני עוברת איתה לפחות דבר אחד היא עשתה בחוכמה : א-ו-ת-ך. אוהבת המון המון.
, שתהיה צעיר לנצח, המון בריאות ושנמשיך להיות משפחה שכזו, משפחה מאושרת.
שרית - האישה שאיתך וכל ארבעת הגברים בחייך

../images/Emo49.gif לאלי ../images/Emo77.gif

אלי המון המון מזל טוב ליום הולדת בריאות, אושר ועושר עם משפחתך המתרחבת וגדלה כל כך יפה עד 120 שנות מאושרות עם אישתך הנפלאה והאוהבת כל כך!

S r 35

New member
מזל טוב לאלי ../images/Emo140.gif

איחולים להרבה אושר וימים של שמחה. תהנה מהמשפחה היפה שהתברכת בה ומשרית המקסימה. שרית כתבת ברכה כל-כך יפה

לולי72

New member
../images/Emo49.gif לאלי ../images/Emo212.gif../images/Emo65.gif

מאחלת לך המון בריאות, אושר ועושר, עם שרית אשתך המקסימה והמדהימה וארבעת הבנים המתוקים, שתהיו תמיד מאושרים ואוהבים. שרית - את צריכה לעשות שינוי כמו שאנו אומרים לדפנה - את כותבת בצורה ממש יפה ומקסימה. אהבתי...

dafgol

New member
../images/Emo49.gif לאלי ../images/Emo65.gif

שרית כתבת כל כך יפה ומרגש
המון
לאלי ועד 120
המון בריאות אהבה שמחה אושר ונחת עם האשה המדהימה שלך ונבחרת הנסיכים
שתגשים את כל משאלות ליבך, שתמיד תהיה שמח ומאושר בחלקך
ענקי מכל ה
דפנה גולן והבנים

shinon28

New member
לאלי

מזל טוב ,בריאות הגוף והנפש הצלחה בכל אושר ושמחה אמן

frige

New member
../images/Emo51.gifממני ומאלי לכולם על הברכות../images/Emo24.gif

../images/Emo48.gif../images/Emo49.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif../images/Emo168.gif

מצטערת על האיחור.... מאחלת מכל ה
בריאות
, אושר
, שמחת חיים
..... וכל מה שתבקש יתגשם.... מכל הלב....
דנייי

למעלה