לאניטה שלנו

dafgol

New member
../images/Emo49.gif לאניטה שלנו ../images/Emo65.gif

אין אין אין חגיגה בלי בלי בלי בלי
קולולולולולולולולולולו
אניטו'ש יקרה ,
ועד 120
המון אהבה בריאות שמחה אושר ונחת מהאיש שאיתך, מהילדים, המשפחה וכל יקירייך. שתגשימי את כל משאלות ליבך ותהיי מאושרת בחלקך
ענקי
דפנה גולן וה
ים

אניטוש ../images/Emo49.gif ../images/Emo65.gif

מזל טוב ליום הולדתך! המון המון בריאות לך ולכל הסובבים אותך.
שתמצאי את העבודה שמתאימה לך ונעימה לך ושתמיד תמיד תהיי מאושרת! מאיתנו האוהבים

לולי72

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo212.gif../images/Emo214.gif../images/Emo77.gif../images/Emo79.gif../images/Emo39.gif../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif|

מזל טוב אניטה, הרבה אושר, בריאות ואהבה, שתגשימי את כל משאלותיך ותהיי מאושרת עם משפחתך.

S r 35

New member
מזל טוב אניטה - מאחלת המון אושר../images/Emo213.gif../images/Emo212.gif

LANIT1

New member
תודות וחיבוקים לכל האיחולים והמאחלים../images/Emo140.gif../images/Emo77.gif

frige

New member
אניטו'ש, המון המון ../images/Emo49.gif ליום ההולדת../images/Emo25.gif

כל שתבקשי לו יהי.
בכל ובמציאת עבודה. המון המון נחת מהבעל והילדים. המון בריאות ואושר לך ולבני משפחתך. אוהבת
שרית

dafgol

New member
מה תודה מה ?

ואיפה הנאום? התמונות? חתיכת עוגה? מצ'הו לחבר'ה
היה כיף לראות אותך היום, למרות שזה היה ממש לרגע....
ענקי

מזל טוב

מזל טוב עד 120 שנה שתזיכי להגשים את חלומותיך ושאיפותיך הרבה בריאות אושר ועושר והצלחה בכל מעשי ידיך ממני יוסי

סיוי 24

New member
לאניטה גיסתי היפה !!! המון מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

וברכות לבביות ליום הולדתך, ברכות ואיחולים אושר ושמחה בריאות ואהבה הצלחה בכל התחומים!!! תמשיכי להיות גיסה הכי מדהימה שיש, מצחיקה וטובת לב. ממני שאוהבת עד השמיים !!! סיון.

LANIT1

New member
איזה כייף לראות עוד איחולים נשיקות וחיבוקים

דפגול: גם לי היה כיף לראותך גם לשניה השיער שלך גם בתוך הרכב היה נראה מאלף ואני זוכרת אפילו שעשית פסים ונשאר לך עוד הפן.. ניראת מצויין אפילו לדקה... שרית : גם לך איחולים ליום הולדת של אלי... כל שתבקשו נחת ובריאות ואושר ואושר.. ב"א" לסיווי : גיסתי המדהימה שרק מדהימה אותי מפעם לפעם יותר ויותר תודות על הכל .. על הזמן העוגה , היחס וההפתעות בדרך .. ותודות לאחי המקסים שבטח גם שותף בכל.. לשאר המאחלים , אלה , אודי , לולי, שרה יוסי, דניאלה.. תודות ובקרוב אצלכם... מזל - טוב

למעלה