לעדן

dafgol

New member
../images/Emo49.gif לעדן ../images/Emo65.gif

ענקי לחברתי היקרה עדן. מאחלים לך מכל ה
המון אהבה
בריאות
שמחה
אושר ונחת עם לירון ויובלי
שתגשימי את משאלות ליבך ותהיי מאושרת בחלקך
בכל דרך שתפמי ומה שתעשי
השאר באופן אישי כבר
אוהבים מחבקים ומנשקים בר רז דפנה וגולן
(נ.ב. :
גמלנו
)

S r 35

New member
עדן יקירתי - מזל טוב ויום הולדת שמח ../images/Emo65.gif

מאחלת לך רק טוב. שיתגשמו כל משאלותייך. יום הולדת שמח
אוהבת
שרה

frige

New member
../images/Emo49.gifעדן ליום הולדתך../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif

המון בריאות ואושר. שתזכי להגשים את כל משאלות ליבך לטובה. מאחלת לך את כל האושר בעולם.
שרית

לולי72

New member
../images/Emo51.gif רבה לכולכם ../images/Emo23.gif

לא הייתי כל היום מול המחשב, הייתה לי מלא עבודה
, קיבלתי מהבנות חברות שלי בעבודה מן פרח כזה כמו זר של כלה עם שוקולדים ועוד קערה ענקית עם שוקולדים וזה היה כיף, שמחתי וחשבתי לעצמי שאני אבוא הביתה ויובל ולירון נורא ישמחו לאכול איתי את השוקולדים וכשבאתי הביתה.....חיכתה לי הפתעה....לירון קנה לי קופסא בצורה של לב ענקית עם מלא שוקולדים ודברים טובים ויובל ציירה לי מלא ציורים ואח"כ נסענו למסעדת ספגטים ברמת ישי וחזרנו לא מזמן, היה מויי כיף, מאחלת לעצמי לבלות ככה כל שנה עם משפחתי הקטנה. תודה רבה רבה על הברכות, שרית - מצטערת שלא היה לי זמן כל כך לדבר איתך בטלפון, היה לי איזה מכתב באנגלית שכתב השופט שלי באנגלית מחוברת ולא ברורה והייתי צריכה לפענח מה הוא כתב....אוף
, אבל נהניתי מהיום הזה ואני גאה להכריז שאני בת שלם 31 (יובל אמרה שעכשיו כשהיא הגיעה לגיל 5 שהיא שלם 5)
אני אוהבת את כולכם כאן. לילה טוב, גם מחר מצפה לי יום ארוך, בדיקה בתל השומר שבסופה יוחלט ניתוח נוסף אם לאו

../images/Emo48.gif../images/Emo49.gif ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo213.gif../images/Emo213.gif../images/Emo212.gif

לעדן היקרה
מאחלת גם כאן בריאות
, אושר
, שמחת חיים
, נחת
מיובל ולירון, ושכל המשאלות יתגשמו. אוהבת
דניייי

למעלה