לשירז של אלה

dafgol

New member
../images/Emo49.gif לשירז של אלה ../images/Emo23.gif

לילדה המתוקה שחוגגת היום יומולדת 6
שירזי יקרה, מאחלים לך מכל ה
את כל האושר שבעולם, שתגדלי להיות ילדה נערה ואשה שמחה ומאושרת בחלקך
שתמשיכי להיות מדהימה ולגרום נחת ואושר לאמאבא לירון ולכל המשפחה.
ועד 120
אוהבבים מחבקים ומנשקים בר <התאום בהפרש של שנה
>, רז , גולן ודפנה.

S r 35

New member
מזל טוב לשירז המתוקה ../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

שפע ברכות ואיחולים גם מאיתנו. יום הולדת הכי שמח
ואיחולים לשנים ארוכות ומאושרות.

frige

New member
../images/Emo49.gifלשירז המקסימה../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif

איזה יום שמח, יום של הפתעות, העולם מלא ניסים ונפלאות... המון המון מזל טוב ליום הולדת ה - 6. כל שתבקשי לו יהי. המון בהצלחה בכיתה א'. המון נחת מההורים ומלירון המתוק.
שרית ושות'.

לולי72

New member
../images/Emo49.gif לשירז החמודה ../images/Emo65.gif

שתהיי בריאה, מאושרת, אהובה ואוהבת, שיתגשמו כל משאלותייך, בהצלחה בכיתה א', ובכלל בהכל

ל../images/Emo47.gifנסיכה המקסימה,מזל טוב../images/Emo151.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

מאחלים אנו לך יפיפיה .... בריאות
,אושר
,הצלחה, מזל בכל מה שתרצי או תחלמי
. בהמון אהבה
דניאלה, אמא של דניאלה ואבא של דניאלה.

תודה רבה לכולכם!!../images/Emo23.gif

כמה זמן לא הייתי פה.נראה כמו נצח. כל כך עסוקה ומותרדת בעבודה שלא היה זמן לבקר אותכם. אז שוב המון תודה על הברכות החמות. בערב אקריא את כולם לשירז. דפנה כתבת כל כך יפה לבר, ברכה מלאת אהבה. שהייתי רוצה להעתיק מילה במילה לילדה שלי. שאצלי זה 6 שנים של אמאות מלאת אהבה, לימוד על עצמי ומה זה להיות משפחה מאושרת. איזה כייף זה שיש לנו ילדים כאלה מקסימים נבונים שרק אפשר להיות גאים בהם. חגגנו לשירז בשבת עם חברות הכי טובות שלה. עשינו מסיבת פג'מות עם הרבה פעילות. הכנו עוגת גזר בעקבות ספר שהקראנו להם. כל ילדה עזרה לקלף, לגרד, לערבב ובסוף יצאה עוגה טעימה שכולם נהנו ממנה. בנוסף עשיתי לשירז עוגת יום הולדת עם הפתעה- תמונה מודפסת על העוגה. היא הייתה מאוד מופתעת מזה וכל כך מאושרת מהיום שארגנו לה.

לולי72

New member
אלה - לקחת את המתכון מ"עוגת גזר"

של מיריק שניר? כי גם אני עשיתי עם יובל מתכון מהספר שלה.

היי

לא לקחתי בסוף מהספר העוגות שיש לי. שכבר עשיתי פען וזה נורא טעים. איך יצאה העוגה מהספר?

למעלה