לתום

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo49.gif לתום../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

לתום (tamas216) שנבחר להיות יו"ר סניף נוער הליכוד בכפ"ס
(כן ליאור יש לך יו"ר נוער ליכוד בפורום
) שיהיה לך המון המון
, שתמלא את תפקידך על הצד הטוב ביותר ושתהפוך את הסניף לדבר אפקטיבי וענייני יותר ממה שהיה עד היום
יש לך אתגר גדול, בהתחשב בזה שאנחנו גרים בכפר-סבא
שוב, כל-הכבוד ו-

Double U

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

אין לי מה להוסיף ממה שבר אמר חוץ מהרבה
. וזהו

tamas216

New member
תודה בר

ועכשיו זה הזמן להזכיר שכל נער/ה כפר-סבאי/ת מגיל 12 ומעלה מוזמן/ת לשלוח לי הודעה במסגרת תפוז או לאימייל- [email protected] וכך אוכל להסביר לו על פעילויות תנועת הנוער אשר קיימות כמובן, גם ובעיקר מעבר לעזרה לקראת בחירות מוניציפליות או כלליות. בשביל לשלוח לי הודעה אתה לא חייב להיות בטוח שאתה תומך ליכוד או אפילו ימני, אתה צריך להיות בעל עניין באקטואליה ובמדינה שלך, ועדיף גם בפוליטיקה (על אף שלא חובה), אני לא מכניס בכוח פעילים וזה הגיוני לחלוטין לבוא למפגש או שניים (אשר את חלקם לפחות אני אפרסם בפורום) ולהחליט האם זה מתאים בשבילך, במסגרת התנועה ישנן פעילויות רבות ואם מישהו מעוניין לבוא (לדוגמא) לכנסים של הליכוד ולעזרה לנזקקים ולחולים בבית חולים "מאיר" אך מעדיף שלא לבוא לסמינרים על תולדות הליכוד ועל פיתוח יכולות נאום, בהחלט דבר זה הגיוני וקביל. כבר ביום רביעי בשבע ביבי נתניהו מגיע לאולמי השרון בכפר סבא לכנס וכל באי הפורום (בטווח הגילאים המתאים) מוזמנים לשלוח לי הודעה שאני אשריין להם מקום באירוע. ולסיום- להיות פעיל ליכוד (לצורך העניין פעיל בכל מפלגה אחרת) משמעותו לשנות, תחילה את החברה הקרובה (העיר כפר סבא) ומאוחר יותר ובעזרת השם גם את המדינה (ומי יודע, אולי גם יותר), על מנת להתנדב אין צורך להסכים 100% עם דעות המפלגה, גם אני לא מסכים עם כולן, צריך להיות בעל רצון לשנות, אני מוצא את הסיפוק שמקבלים מעזרה לנזקקים, חלוקת תפוח ודבש בבית חולים מאיר בראש השנה ופעילות למען המפלגה- ענקי, אני מקווה שרבים מכם יסכימו איתי ויצרו איתי קשר. תודה.

מזל טוב!

עשייה שכזאת היא חשובה, גם אם בצד הלא נכון של המפה הפוליטית, בצחוק כמובן. מקווה שתעזור להרים את המפלגה למעלה. בהצלחה וכל הכבוד!!!

למעלה