לSR ולבעלולה

dafgol

New member
../images/Emo49.gif לSR ולבעלולה ../images/Emo48.gif

ענקי לשרה ולמ' האיש שאיתה
מאחלת לכם יום נישואין שמח לשני אנשים מקסימים
מאחלת לכם עוד עשרות שנים נוספות של ביחד , של אהבה , חברות , שותפות , נחת ואושר - אחת מהשני , אחד מהשניה
חיים מאושרים בזוגיות ובתא המשפחתי שלכם עם ניר ורון המתוקים
חברים יקרים , מרימה
לכבודכם
אוהבת מחבקת ומנשקת והרבה מתגעגעת
אJי והגברים

frige

New member
לשרה ובן זוגה המון ../images/Emo49.gif

ליום נישואיכם. מי יתן ותדעו עוד המון המון המון שנים של אושר. בריאות ושלווה. שמחה ואהבה. נחת מהילדים ואחד מהשני.
שרית

מזל טוב גם ממני../images/Emo49.gif

שיהיו לכם שנים יפות של אושר , בריאות ואהבה (ואולי בשנה הבאה עוד פיצי קטנה)

S r 35

New member
תודה חברים שלי ../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

איך שימחתם אותי, איזה כייף
דפנה - הברכה שלך מאוד מאוד ריגשה אותי, תודה
. רוצה מאוד שתגיעו אלינו בשבת. אני יודעת שלא יצא לנו לדבר, ולא נראה לי שאני אספיק היום, אבל מחר חייבת לתפוס איתך שיחה. ולכל שאר המברכים - תודה תודה ושוב תודה
אני מרגישה שאתם באמת חברים שלי כאן בפורום, גם אם את רובכם אני לא מכירה אישית. מאחלת לכם בחזרה את כל הטוב שבעולם
עדן ... אני קצת מפחדת ממך, אחרי סגולות המכשפה שהפגנת סביב הלידה של לירון הקטן, אולי את יודעת משהו שאני לא יודעת? ....(סתאאם סתאםם אם יהיה משהו אתם תהיו הראשונים, טוב נו השניים - להורים צריכים לספר קודם - שתדעו...) אז כן. לפני שמונה שנים זה קרה. ישבתי לי מיליון שעות במספרה ונתתי לספר צמרת חיפאי להתעלל לי בשיער. בסופו של דבר הבנתי, בפעם הראשונה בחיי, למה התכוונו הגששים כשהם דיברו על זה שיש להם יציקה על הראש ...
אבל הכל היה שווה לקראת טכס חתונה מקסים ומרגש עם כל הקרובים לליבנו, עשרה ימים חלומיים ובלתי נשכחים בעיר האורות פריז ותחילתם של חיי זוגיות מאושרים ונפלאים עם האיש שאיתי, שבאמת התמזל מזלי להכיר אותו ולבנות איתו את חיי. מאחלת לשנינו שרק ימשיך כך.
הערב אנחנו מאפסנים את הילדודס אצל הסבא והסבתא ויוצאים לחגוג

למעלה