לבר המתוק

../images/Emo49.gif../images/Emo212.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif לבר המתוק

מזל טוב לבר של דפנה, הילד הכי מתוק ומקסים בעולם, היום הוא בן 4 ואנחנו שולחים לו המון המון המון נשיקות, מזל טוב, שיהיה בריא ומואשר ושיגרום נחת להוריו, דפנה וגולן ולאחיו רז. אוהבים מאוד מאוד, יובל, לירון ועדן.

frige

New member
לבר הגברבר ../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo77.gif../images/Emo24.gif

המון המון
ליום הולדתך ה-4. מי ייתן ותיגדל למצוות ולמעשים טובים. המון המון בריאות ואושר. שאבא יחזור בשלום ויעשו לך מסיבה ענקית. המון המון מזל טוב.
שרית

LANIT1

New member
לבר../images/Emo49.gif../images/Emo65.gifברכות ואיחולים

לברי מאחלים שתהיה גיבור וחזק - כמו שמאחלים בגן שתעלה לגן חובה ושיהיו לך הרבה חברים כי חברות כבר יש. איחולים ממני לא מהגן... שתהיה ילד בריא, תמיד שמח, חכם ומקסים.. ושיתגשמו כל מה שההורים רוצים עבורך.. אמן. טוב שוב מזל טוב LANIT1

S r 35

New member
לילד מתוק ומקסים שקוראים לו בר ../images/Emo23.gif

יום הולדת שמח שמח שמח והמון מזל טוב
שתגדל ותפרח ותמשיך להקסים ולהביא אושר ונחת למשפחה המדהימה שלך. מאחלים לך שנים רבות וארוכות של אושר, שמחה וכייף אוהבים מאוד - החברים שלך ניר ורון
וההורים.

../images/Emo51.gif על הברכות

האמא השאקלית שלי עשתה לי אתמול אחלה מומולדת עם מלא כייפחייימים חברים הפתעות
ות
ים חברים
הדלקת
ות ו
ואפילו שיחה בצהורי היום עם אבא באפריקה.אמא אמרה שאבא שלח לי
מאפריקה הרחוקה, היא הייתה עטופה ממש יפה ואני הכי אוהב את המתנה הזו כי היא מאבא שלי < למרות שאמא אמרה שאבא שלח מאפריקה , ביניינו אני יודע שלא....אמא קנתה את זה בחנות.....כי אבא הבטיח לי טיגריס מאפריקה , ואתמול זה לא היה הטיגריס אלא רכבת עם חיות....>
אמא קנתה לי גם רובוטריק שמחליף צורות ( אני בקטע של רובוטים וכאלה עכשיו...) קיבלתי מסבאסבתא גראג' (מוסך) מלא מכוניות וחלקים ואני כל כך מאושר , למרות שאמא חטפה קצת חום מלראות עוד מכוניות בבית סבתא-רבא שלי (סבתא של אמא שלי ) נתנה לי
לקנות זוג נעלים שארצה. קיבלתי גם
ופאזל וכל מיני.....אבל לא ה
ות חשובות, ככה אמא תמיד אומרת לי , אלא תשומת ה
, הברכה ובעיקר האהבה. גמני נתתי מתנה לכל מי שבא....אמא הורידה מהאינטרנט והדפיסה דפי צביעה לחנוכה , איגדה את כולם ביחד, וקנתה גם חבילת צבעים לכל אחד , סידרנו יפה הכל ביחד בשקית יפה עם עוד כמה דברי מתיקה, וזה יצא ממש נפלא. אה...ושכחתי לספר...אמא תלתה לי בסלון שלט גדול עם תמונה של בוב ספוג שתוב עליו " יום הולדת שמח " ועוד מלאנתלפיים
ים תלויים בסלון. שבוע הבא כשאבא כבר יהיה בארץ, יחגגוג לי אצל סבאסבתא בטבעון עם כל המשפחה וזה הכי כיף בעולם. אז עכשיו אני חייב לזוז כי בשבת בבוקר זו מיצווה לסנג'ר את אמא לא
לכולכן על הברכות היפות , שבת שלום וחג שמח
אוהב בר תיקיתיקונץ....ברבאקונץ

../images/Emo213.gifמזל טוב לברי!../images/Emo65.gif

המון אושר ועושר מאחלת לך ברבור כל המשפחה שלנו.שתמשיך להביא נחת להורים וסבים שלך. מומולדת נחמדה נראה שאמא שלך אירגנה לך. ראינו תמונות.יפה. שירז אמרה"אמא עוד לא היינו בבית של בר. בואי נלך"

למעלה