למאימאי ולפורום החדש

חיננית

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo50.gifלמאימאי ולפורום החדש

רואה חשיבות בפורום שבו גם נשים מלאות גזרה תרגשנה בכייף עם גזרתן ועם בגדיהן. יישר כוחך עמיתתי. חיננית מפורום טריויה והגיון.

אני לא חושבת שהיו צריכים להפריד

מלכתחילה בין אופנה מלאה לאופנה בכלל כי אין שום דבר בפורום האופנה שאף מרמז על מבנה גוף כזה או אחר, מלבד זאת אני מאמינה שרגשי נחיתות בנוגע למבנה גוף מלא נובעים מעצם ההתבדלות עצמה, אבל בכל מקרה אני מקווה שתנחלו הצלחה מלאה בפורום החדש, כי כולם למען כולם.... כל בני האדם החל מהשמן ועד הרזה !!!!! אוהבת לילי

maymay

New member
אני מאד מקווה

שבתהליך של זמן אופנה, לא רק בפורומים, תדבר על סגנון ולא על מידה. אבל מה לעשות וכיום הצרכים של מידות גדולות, לאמור ממידה 44 בערך ומעלה, מבודלים כ"כ מהאופנה הרגילה שאני רואה צורך אמיתי לפנות לקהל מסוים שנראה לי לא מקבל תשובה לצרכים שלו באף מקום אחר...

maymay

New member
מלאכית שלום

האם ראית אי פעם התייחסות אמיתית, בפורומי אופנה כלשהן ולאו דווקא פה בתפוז, לבנות מלאות? בתור מישהי שמייצגת את המגזר אני יכולה להגיד לך שאני לא הרגתי באף פורום אופנה בנוח לדבר על הצרות שלי בלמצוא בגדים מתאימים. זה כמו להגיד שאין צורךלהפריד את פורום השמנה והרזייה מתזונה או מתמיכה בבנות עם הפרעות אכילה - אלו שלושה נושאים נפרדים, המצריכים כל אחד טיפול מיוחד לו. קחי לך לדוגמא שלוש בנות שסובלות מעודף משקל (ואני לא מדברת על קילו וחצי) ותשאלי אותן אם נוח להן לדבר על ה"בעיה" (כביכול) בנוכחות בות שלא סובלות מבעיה כזו. אני חותמת לך כאן ועכשיו שלפחות 2 מהן יגידו שלא נוח להן. אני שואפת לתת ביטוי חמגזר הזה והפורום הזה הוא המעט שאפשר. בכל מקרה, אם את שייכת למגזר הזה או לא, את מוזמנת לתת את חלקך בדיונים.

אני מאמינה שעם ץחושה אי אפשר להתוכח

אבל עדיין אין לדעתי סיבה לכך שתרגישי לא בנוח לשוחח על בעיות כאלה או אחרות רק מהחשש פן הבנות האחרות בפורום רזות לעומתך או שונות ממך, כי הרי בסכה´´כ אנחנו כאן כדי לחוות דיעות, שאין הבדל בין דיעה של שמן או מלא לדיעה של רזה או בעל מבנה גוף בינוני, אני מאמינה שאת הבעיות ניתן להציג בפורומים בכלל ובפורום אופנה בפרט דווקא מפני שהאנשים הם וירטואליים ואין את המראה הויזואלי שבד´´כ אנו שופטים לפיו, והוא נקודת ההנחה שלנו לגבי אופיו של האדם שמולנו, ופה בפורום אנו עושים זאת בחופשיות יתר מפני שאין לנו את כל המחסומים הללו, תחשבי על זה... לילי

למעלה