ליאן

frige

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo135.gif ליאן ../images/Emo41.gif

המתוקה של אניטה.
המון המון אושר לילדה המתוקה.
בריאות לרב, אושר בשפע ואהבה אין סופית.
המון המון המון מתנות ויום הולדת שמח וכייפי.
בטוחה שאמא תכין לך המון עוגות ומטעמים טעימים.
&nbs

frige

New member
מוזר, יוצא משהו אחר ממה שכתבתי

ההמשך היה זה: המון נחת להורים ומההורים ומאורון המתוק. י - ילדה מקסימה ומדהימה א - אמא ואבא אוהבים עד מאוד נ - נפלא שיש יומולדת וכיף מאוד. ב
שרית

dafgol

New member
../images/Emo49.gif לליאן המתוקה בבנות ../images/Emo65.gif

שחוגגת היום מומולדת
מאחלת לך
ענקי ועד 120
שתגדלי להיות ילדה נערה ואשה אוהבת נאהבת בריאה שמחה ומאושרת בחלקך. שכל חלומותייך ומשאלות ליבך יתגשמו
בובה מתוקה , ותגידי לאמא שאנחנו מגעגעים פה

S r 35

New member
מזל טוב לילדה המתוקה

המון שנים מאושרות ושמחות

LANIT1

New member
תודה תודה, איזה כייף מחר חוגגים../images/Emo77.gif

אני מעט עסוקה , אני מתחילה לעבוד יותר שעות הזמן קצר , אין לי הרבה זמן אז בקרוב אשב וארשום לכם יותר גם אני מאד מתגעגעת.. תודות על הברכות, שיהיה רק טוב, מזל טוב לקטנטונה והינה תמונה שלה.. מחר בגן אני חוגגת לה.. יש עוגה ... מתנות וממתקים.

LANIT1

New member
תמונה של ליאן מסוף השבוע שעבר בת"א

הינה ליאן .. שיש לה יום הולדת שנתיים

מזל טוב לליאן ולמשפחה שלה ../images/Emo65.gif

יום הולדת שמח שיהיה לך מחר בגן. אמא בטח דואגת לאיזה עוגה טובה. סומכת עליה
אז תבלו תהנו ביום הזה ומהילדה שלכם המתוקה המטולטלת והמקסימה. שתהיה בריאה ותגדל להיות בן אדם שהורים שלה רוצים לראות אותה. אניטה מחכים לעוגות שלך!

LANIT1

New member
תודה אלה את העוגה מכינה הגיסה

את היום הולדת בבית אני אחגוג יותר מאוחר בלי לחץ של ימי הולדת בגנים... נעבור גם את זה.. הנקה נעימה ושהות נעימה בבית.. אוהבת אניטה

אניטוש קצת באיחור אבל בכל זאת

המון המון, המון , מזל טוב
שיהיה לכם רק טוב, בריאות ואושר, שהמתוקה הזו תגדל להיות ילדה מקסימה ומתוקה ושתביא לכם הרבה נחת.

LANIT1

New member
תודה תודה עשיתי לה יום הולדת בגן ..

עכשיו הגדול חולה דלקת גרון, והקטנה אחרי היום הולדת.. לא נורא נטפל בו יעבור בעזרת השם. הקטנה נהנתה מאד פעם ראשונה חגגנו לה יום הולדת שהיא מבינה נו בת שנתיים ענקית. תודה עדן ממש התגעגעתי אלייך , מה זה התנתקת , ואיך הבדיקות דרך אגב?

בוקר טוב אניטה

עוד אין לי תוצאות של בדיקות, בשבוע הבא. סתם לא יצא לי לשבת ליד המחשב, אני בערבים פשוט נרדמת

למעלה