נחש צפע ,נחש צפע...הצילו

*יערית

New member
../images/Emo5.gifנחש צפע ,נחש צפע...הצילו../images/Emo5.gif

בעודי מנקה את הבית....איבקתי את העץ המהמם שתקוע לי בפינה מסויימת בסלון,ניערתי את ענפיו וזינקה עליי לטאה מגעילה ומכוערת..ובצעקות אימה נסתי לנפשי לכיוון המטבח...אימאאאאאאאאאאאאאאאאאל'ה.. אני מביטה בה...והיא בי....אני לא זזה וכך גם היא... אהה...עושה לי פרינצ'פי? זוזי כבר...הנה פתחתי את המרפסת...צאי החוצה
שום כלום..לא זזה התולעת הענקית הזו....אולי היא ישנה? ואיך היא הגיעה אלי?ואיך אני ממשיכה לנקות? העזתי...התקרבתי...עדיין לא זזה..היא גם הפכה מעט חום ירקרק, אין לי למי לקרוא שיעזור לי...המשכתי להתקרב אליה.. ואז ירד לי האסימון
איך הם העיזו לעשות לי את זה? אתמול הילדים שיחקו עם מעוף ותלו חיות על גזע העץ "כאילו" הם מטפסים... כנראה שהלטאה היא מפלסטיק ונשארה מאז אתמול בערב... התקרבתי יותר..ואכן.... הילדים שלי יתכווצו היום כשיחזרו הביתה...הבטחה
יש לי
חלש כל זבוב מפיל אותי

rolan

New member
אוףףףףףףףףף תפסיקו עם זה

את הורסת אותנו עם ההזעקות שלך.... ואני כבר חשבתי לשלוח את אוהי ובנו שיצילו אותך מהנחש המפחיד הזה...

*יערית

New member
../images/Emo25.gif

נשבעת לך שזה מפחידדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד אני עוד מסדרת את נישמתי.. חן חן על העזרה....זו היתה הזעקת שווא ומה גם עד שיגיעו אני בטח כבר יהייה עם התקף לב

עלמה 3

New member
ה ב ה ל ת , אותי ../images/Emo12.gif

אח"כ, הבנתי שאם הצלחת לכתוב פה אחרי, אז סימן את נושמת
עכשיו זו תקופה של הנחשים, לחפש בית חם ובקיעה , אנחנו מצאנו נחש גורון שרק בקע, ואני נבהלתי יותר ואמרתי שצריך לזהות ולמצוא את אמא נחשה. מיד פניתי לפורום זוחלים של תפוז, וזה המקום לומר להם תודה. עזרו לי לזהות והסירו דאגה מליבי. אמא נחשה כנראה פרשה, עשתה את שלה והמשיכה בדרכה בטבעיות , ללא סחיטה וללא צו עיכוב יציאה
מקווה שאת רגועה כבר ותראי מה הניקיונות עושים לך ביום חורפי שכזה.

rolan

New member
בפעם הבאה שיש בעיית...

נ ח ש נא לשאול ולהתייעץ עם אוהי.... ואל תשאלו אותי

עלמה 3

New member
מה באמת, הוא מבין בנחשים או

נחשות..... חבל שלא ידעתי... אבל בערב אני התייעץ איתו,

*יערית

New member
ועכשיו אחרי הכל..../images/Emo13.gif

הילד הראשון הגיע
ומה אני עושה לו?????????????????? מספרת לו בדיוק והוא מתגלגל מצחוק
עלמה יש לכם גורונים בסביבה
אמא צריכה לשקול מחדש ביקורים אצלך

עלמה 3

New member
הגורון , הוכחד......ושנית הוא לא

ארסי, הוא היה עארס....שהעיז לבקוע אצלנו .... הזמנתי לוכד שיחפש את אמא נחשה..... ואין לך מה לחשוש, אצלנו מרגישים בטוח, בדיוק כמו אצלכם כפרה עליך..

*יערית

New member
עארס נכנס לביתכם../images/Emo35.gif

איזה גודל של שרשר היה עליו? בטח אמרת לו"בבית אצלינו אף אחד לו אומר לי ססססססססססססססס"
כאפרות על עיני השקד שלך

*יערית

New member
אם כך...

גם מזה אני אמורה להיגמל
לא יודעת מאיפה להתחיל...סיגריות,ניקיון,מחשב, חברים,סקס,פיצוחים...
אין לי ברירה..זה בדם שלי

את רוצה להגיד לי

שממש לא התחלת בשום סוג של גמילה? משום דבר? לפחות פיצוחים!!!! אם כי אני בעד (גמילה מ)נקיון... זה אפילו מגובה במחקרים: נקיון הורס את בריאות!!!!

../images/Emo6.gif אחחחחח יערית קרעת אותי

מנסה לדמיין אותך זורקת את העכברים שהגיעו אליי לאחרונה ומתפתלת מצחוק....חחחחחחחח

*יערית

New member
חי...../images/Emo13.gif

לפני כשנתיים בדירתי הקודמת...זרקתי 4 עכברים שנילכדו במלכודות ששמנו יובל ואני בבית.. אחחחחחחח כיסחנו להם את הצורה

החתולית

New member
עיוני.... תבדקי טוב

יש לי הרגשה שהקדוש הסתיר מצלמה באיזה מקום בבית, כדי לצלם את התגובה שלך (מה שהופך אותו לפחות קדוש ממה שחשבתי)... מה שאני רוצה לדעת זה... האם את דיברת איתה עם הלטאה ? אמרת לה בפירוש: "צאי החוצה" ???? דיברת איתה דרך המשיבנט ?????? חוץ מזה, מה את מתפלאה שהוא התגלגל מצחוק, אני רוצה לראות אותך לא מתגלגלת מצחוק כשאת קוראת מה כתבת

למעלה