לכולם בשנה החדשה

frige

New member
../images/Emo50.gifלכולם בשנה החדשה

מחר הראל מתחיל כיתה א', אלעד ואיתי מתחילים גן עירייה וההתרגשות בעיצומה. מחר נצטרך לתמרן, לעשות את הכל בשביל להיות ב-2 המקומות וגם להנות מהמצב וכמובן להזיל כמה דמעות. הראלו'ש שלי, לא יכולה לתאר לכם כמה שאני מתרגשת לקראת עלייתו לכיתה א', פשוט לא ייאומן איך שהזמן רץ. רק אתמול בכיתי אחרי כל פעם שקיבלתי וסת וששוב אין הריון והנה הוא עולה לכיתה א' והאחים שלו, בכלל, כבר ענקיים, עולים לגן עירייה. ינון, ינון יהנה עוד שנה בערך מהקיבצ'וצ'ים של אמא שלו, עד שיימאס לו, או שלא
. מאוהבתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת בכל הגברים שלי, בכל החמישה. שתהיה שנת לימודים נפלאה לכולם. שרית

לולי72

New member
מצטרפת לדברי שתיכן, שרית ודניי

גם אצלנו ההתרגשות גדולה לקראת גן חובה, יובל כבר מיום שישי שואלת מתי, מתי עולים לגן חובה? גם יובל, כמו הראל גדלה לי מהר מדי, היא פטפטנית לא קטנה, יש לה תשובות לכל דבר והיא יודעת מה היא רוצה ואני כל פעם שאני משוחחת איתה, היא נראית לי לא בת 5.5. אלא ילדה בוגרת, מבינה ומסיקה מסקנות ויודעת הכל, אי אפשר להסתיר ממנה כלום. אתמול למשל היא אמרה לי: "אמא, איך אני יודעת שכשאהיה גדולה אתחתן עם בר וניצה שהיא כבר גדולה עדין אין לה חתן?"
אז זהו, אני מאחלת הצלחה כאן לכולם, לאלה העולים לגן ולאלה העולים וממשיכים בבית הספר. גם לתלמידים, גם להורים וגם למורים

לעדן../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif ולשריתוש../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

שיהיה לכולם שנת לימודים פוריה והמוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן בהצלחה

dafgol

New member
שנת לימודים מוצלחת לכל הקטנים והגדולים ../images/Emo23.gif

גם להורים
שתהיה שנת לימודים כייפית פוריה מוצלחת מעשירה מאושרת ומהנה. מכל ה
דפי

תודה דפנה../images/Emo23.gif

גם לך לכל משפ' שלך.....
מאחלת שנה פורייה , שנה של עשייה ושכל חלומות
יתגשמו
דניייי