התנצלות.

../images/Emo52.gif התנצלות.

בשבועיים האחרונים לא כ"כ הייתי פה, זה בעיקר שילוב של מבחן בספרות שהיה בסופש שעבר, ומבחן ענקי בתנ"ך שיש לי מחר בבוקר. בנימה של יום הכפורים הקרב&בא, אני מרגיש צורך להתנצל. אנצל את ההזדמנות להגיד לכולם שנה טובה, שנה של הצלחות, של פריון, ו..של חיוך - זה שווה הכל. ממחר - אהיה פה יותר.

Super Chuly

New member
בהצלחה!

גם לי יש התנצלות מסוג זה- אני כרגע בשלבים מתקדמים מאוד של עריכת סרט דוקומנטרי על משלחת לגרמניה שהייתי בה וגם עורכת 5 תרגילים מהמגמה ואת סרטי המעבר של טקס רבין העירוני, ולכן גם אני אעדר טיפה מהפורום ליהי :)

badboy3919

New member
אם אנחנו כבר בשרשור של התנצלויות

אז אני אצטרף ואגיד שגם לי לא יצא להיות פה הרבה בזמן האחרון מהרבה סיבות שחלקן לימודיות (פסיכומטרי) וחלקן אישיות. בכל מקרה,לקראת השנה החדשה רציתי לאחל לכם שנה טובה,הרבה הצלחה לכולכם,לכל מי שמסים השנה ללמוד (שמיניסטים),שתהיה שנה מוצלחת,לסטודנטים שבינינו (אהמ..ליאור..אהמ) הרבה הצלחה בשנת הלימודים הקרובה וכל שאר האשנים של הפורום,הרבה אושר ועשר והצלחה בשנה החדשה. וכמו-כן הגיע זמן הסליחות.אז נכון שאני לא מכיר אתכם אישית,אבל בכל מקרה,אם אמרתי משהו על גבי הפורום שאולי פגע בכם,הפריע לכם או שאולי לא הבנתם אותי נכון-בכל מקרה אני מתנצל. השנה הזאת היום הולדת שלי יצא בתאריך מהמבאסים-יום כיפור!לא פחות ולא יותר.אז כנראה שהשנה בשביל הסמליות אני אולי אצום אבל לא אוותר על הטלויזיה והמחשב (ואז תקפצו עלי עם הטענות שזה לא נחשב צום-מדינה חופשית וכל אחד עושה מה שבא לו :) ). בקיצור,שנה טובה ומתוקה לכולכם והרבה הצלחה בהכל. ממני, בריאן,הידוע בתור badboy3919 האדום.

Double U

New member
מזל טוב, וצום קל../images/Emo3.gif

שנה שעברה החלטתי לצום. בערב יכולתי לסבול, למחרת כבר נהייתי רעב אבל לא נשברתי ובשנייה שיום כיפור נגמר, הקאתי את נשמתי
אגב, גם אני השתמשתי במחשב ובטלוויזיה, שלא נדבר על האמבטיה החמה
השנה החלטתי לא לצום ולהמשיך במסורת יום כיפור=חג האופניים (נאמר בציניות, מקווה שלא פגעתי במישהו
) וכמובן, בהצלחה לכל השמינסטים

ממש אין צורך להתנצל!!!!

קודם כל עמרי המון המון בהצלחה במבחנים. נראה לי מאוד הגיוני שלא תוכל להקדיש את כל חייך לפורום ויש תקופות לחוצות יותר ולחוצות פחות וזה מובן ולגיטימי. אז המון בהצלחה ושנה טובה!

ba r2 0 1 0

New member
כולנו מכירים את המצב../images/Emo70.gif זה בסדר

גמור
שנה טובה לכולם

ba r2 0 1 0

New member
אהה דרך אגב... מאותה סיבה של עומרי

גם אני הייתי פחות פעיל בפורום בימים האחרונים... עוד לא התחלנו את השנה וכמה מבחנים ובחנים!

Shani Naor

New member
אז אם אנחנו כבר בעניין של סליחות...

חחחחחחחחחחח סתם... :) למרות שאם כבר אז כבר... P: בר. אני מצטערת שגיליתי את הקוד ללוקר שלכם! D: ראש השנה שמייח וחתימה טובה...! אה ואממ צום קל! D:

למעלה