אני מתחילה לחפש עבודה חדשה

dafgol

New member
../images/Emo53.gif אני מתחילה לחפש עבודה חדשה

( אני עוזבת את העבודה הנוכחית בסוף החודש ) ומתחילה לחפש עבודה בחצי משרה ....אם מישהו שומע על משהו בסביבה, לא משנה לי אם זו עבודה פקידותית העיקר שתהיה בחצי משרה.......אשמח לשמוע פרטים. או אם מישהו מכיר איזו עבודה מהבית (אינטרנט) כנ"ל אשמח לשמוע פרטים.
אני מודה מודה מודה
דפנה

S r 35

New member
רוצה להתחלף איתי? ../images/Emo3.gif

האמת, לא כדאי לך. גם אני מתה לעזוב את מקום העבודה שלי - אולי אני אצא ללימודים בשנה הבאה, כי אני מרגישה שאני מתחרפנת שם כבר. מאחלת לך המון המון בהצלחה
ואם אני אשמע על משהו, כמובן שאעדכן. אנחנו רואים אתכם בשישי?

dafgol

New member
כל אחת והפקעלא שלה ../images/Emo3.gif

אני מסיימת בסוף החודש אצלינו וחייבת למצוא מייד משהו בחצי משרה או עבודה מהבית. מה את רוצה ללמוד ? לגביי שישי - קבענו לא ? באיזה שעה את רוצה אותנו ? בכל זאת מה להביא ?

S r 35

New member
ערב טוב דפנה ../images/Emo140.gif

בטח שקבענו בשישי. תגיעו בסביבות שש - אם נוח לכם. יותר מוקדם יהיה גם טוב, אלא שנירי מסיים את חוג השחיה שלו ומגיע הביתה בסביבות חמש. תשארו עד מתי שאתם רוצים ... אופציה ללינה אפילו
(יש לנו מקום ואנחנו רגילים ושמחים לאורחים). מה להביא
את עצמכם
מאוד נשמח לארח אתכם - סוף סוף. לגבי לימודים בשנה הבאה: חושבת על מידענות או על עיצוב פנים, נראה ... העיקר לא להישאר במקום בו אני נמצאת היום. כי אני לא יכולה כבר
אבל זה המלכוד שלנו, האמהות: היום התארחה אצלי חברה (אמא של חבר של ניר). יש לה ג'וב מדהים! היא עובדת בקשרי חוץ של אוניברסיטת חיפה ואחראית על כל הביקורים של כל האורחים החשובים מחו"ל. אין ספק - עבודה מעניינת, מרתקת, נחשקת אפילו .... אבל היא קיטרה על העבודה כי זה לא מסתדר לה עם להיות אמא, ההתנגשות חזקה מדי - ויש לה כבר מחשבות על עזיבה או לפחות הורדת הילוך. כמו אצל רובנו, הילדים בעדיפות גבוהה יותר. אם תשאלו למה אני חורקת שיניים ונשארת בעבודה העלובה שלי - יש לכך שתי סיבות: לאחת קוראים ניר. לשניה קוראים רון. איך אמרת?כל אחת והפקעלא שלה ...

ואני כנראה מסיימת../images/Emo13.gif

לשמחתי או לא ממש,כי בכל זאת לעזוב ת'בית והקטנים שלי ליום שלם זה לא משהו בכלל. כנראה מחר או מקסימום מחרתיים אני סוגרת חוזה עבודה ומתחילה לעבוד. דפנה למה את עוזבת? שיהיה בהצלחה בכל אופן

LANIT1

New member
אלו'ש בשורות טובות אחזיק לך אצבעות

תגידי לגבי הילדים יש לך מטפלת? בהצלחה גם לך..

dafgol

New member
יו אלו'ש בהצלחה מותק

המון
ובשעה טובה. אחרי שתסגרי עניינים תעדכני אותנו.

LANIT1

New member
מה קרה דפגול? מציעה שתעבירי קו"ח

לחברות כ"א ולכל מי שיכול רק לעזור.. ולהתחיל לפקסס.. הינה את העבודה שלי מצאתי סתם כי שלחתי קו"ח לכ"א מהעיתון.. לנסות כל אופציה... מה תחום החיפוש? שיהיה רק בהצלחה..

frige

New member
דפנה, המון המון../images/Emo50.gif

מקווה שתמצאי במהירה משהו מעניין. אם תמצאי משהו דרך האינטרנט אולי תצרפי גם אותי. גם אני מחפשת משהו בתחום של עבודה מהבית.
אה... וקיבלתי את ה
שרית

למעלה