מסיבות ריקודים אירים

keren678

New member
../images/Emo53.gifמסיבות ריקודים אירים

לא מזמן התפרסמה ידיעה בפורום זה על ליין מסיבות ריקודים אירים בהרצליה פיתוח. לא הייתי באותה מסיבה. וחברי פורום זה לא החליפו רשמים בעניין לאחר המסיבה. (היתכן שאף אחד מחברי הפורום לא נכח בה וגם אם כן פשוט לא כתבו בפורום וזהו?) ניסיתי לבדוק פרטים באתר אייריש דאנס יזראל אבל נראה לי שלא ממש מעדכנים שם משהו. איני מוצאת שום מידע על ליין המסיבות האלה ומסיבות דומות בכלל. האם המסיבות (בהרצליה פיתוח ומסיבות שמארגן יאיר ורדיגר) סגורות לתלמידי אייריש דאנס יזראל? יש מצב שירדו סופית מהעץ ואין מסיבות כאלה? אשמח לקבל פרטים נוספים על המסיבות בהרצליה או מסיבות דומות.

irishdance

New member
תשובה

קרן שלום, היו 2 מסיבות שמי שהשתתף נהנה מאוד (אחת 3 שנים לאייריש דאנס - ישראל והשנייה כליין)והדבר מצריך התעסקות די רצינית כאשר מדובר על ליין קבוע. במקרה הזה ולנוכח פרוייקטים שאני מעורב בהם קשה לי לארגן בקביעות לנוכח ולהתחייבות התלמידים שאני מלמדם וכן לצוות המדריכים שמלמד בשלוחות השונות. מה שכן, אני בונה קונספט של מסיבות אחת לחודש וכאשר הדבר יצא לפועל אני מבטיח לעדכן. ולגבי האתר, בימים אלו הוא עובר עדכון מחדש וכך תוכלי להתעדכן עם תמונות, אירועים, מסיבות, סדנאות וכו'. בברכה, יאיר ורדיגר אייריש דאנס - ישראל

keren678

New member
תודה. ומה עם סדנאות..

מקווה לשמוע על מסיבות נוספות שלא קשורות לאייריש דאנס יזראל ואם יש סדנאות נוספות ללימוד ריקוד אירי שאינן קשורות לאייריש דאנס יזראל

thesheep

New member
נסי בrince.co.il

היא מעבירה קורסים עם מורה מאירלנד.

למעלה