מקומות מומלצים ביותר למגורים

../images/Emo53.gif מקומות מומלצים ביותר למגורים

שלום לכם, אני בת 30, רווקה ומעוניינת לקנות דירה בהוד השרון או כפ"ס. רציתי לשאול אתכם, תושבי העיר, איזה איזורים מומלצים ביותר בעיר? ציינתי שאני רווקה, כדי לחסוך המלצות על איזורים המכילים גני ילדים, בתי ספר וכו' ולבקש יותר המלצות על איזורים שקטים ואסתטיים אך נגישים מבחינת תחבורה, בכלל איפה אתם רווקי העיר גרים?..

הדרים/סביוני הכפר

וזה כל עוד לפי תקציב שלך ואם יש לך יותר אז אפשר לברר דירה יד שניה מעל קניון ערים, דירות מפוארות עם מזגן מיני מרכזי, חניון תת קרקעי, חדרי בריאות וכושר כולל ג'קוזי וזה לדיירים.

המשך בנושא

1. שכונת הדרים החדשה (יש גם הישנה) הינה שכונה מאוד יפה ושקטה, ובה מבנים חדשים, וחצרים וגנים יפים, יש שם קניון הדרים. סביוני הכפר שנבנתה לפני כמה שנים גם מקום שקט ולדעתי מקום טוב.

ba r2 0 1 0

New member
נכון מאוד!

אני לא ידוע למליץ כל כך על איזורים בכפ"ס אבל איזור סביוני הכפר (בו אני גם גר במקרה..) הוא מאוד שקט מהסיבה הפשוטה שהוא דיי מנותק והרחובות שם הם רחובות הולנדים ולא פונים למשל לכביש ראשי או משהו... זאת שכונה סגורה כזאת....

../images/Emo51.gifהייתי בשכונת הדרים אבל..

היא לא מתאימה לי משום שהיא מנותקת מהמרכז. כפי שציינתי אני רווקה ולא ניידת כרגע, אני מעוניינת באיזור שקט אך לא מנותק. אני צריכה שתהיה תחבורה למרכז הארץ, במיוחד להוד השרון ות"א. יש עוד מקומות שאתם מכירים? התקציב שלי הוא עד 190,000$.

תודה אני צריכה אבל משהו של עכשיו

לא עוד מעט, חוץ מזה בהדרים כולן משפחות עם ילדים.. רווקים לא כל כך גרים שם לפי מה שהבנתי..

ba r2 0 1 0

New member
על סביוני הכפר אני יכול להגיד

שזה טיפה רחוק מהעיר (לא כמו הדרים..! הרבה פחות...) אבל מה שכן היא קרובה לכניסה לכפר-סבא משני הצדדים.... את יכולה לצאת ממנה ישר לטשרניחובסקי ולנסוע לכיוון הוד השרון או ת"א או לצד השני לכיוון רעננה. אם את רוצה מיקום... זה באיזור הבית חולים.... (קצת אחרי...).

אוטובוסים בכפר סבא

יש רק על ויצמן, ויצמן עצמו כלל לא שקט ולכן אני ממליצה באחד הרחובות שמתפצלים ממנו. בן גוריון זה אחלה מקום לגור בו, הכל מאוד קרוב אליו, כנ"ל לגבי רוטשילד, הרצל כבר מתחיל להתרחק ועדיין. יש את רחוק השחר שגם הוא מדהים, גם רחוב הכרמל, רחוב דוב הוז בחלק שיותר קרוב לקניון. כל מה שצינתי עכשיו יחסית שקט וקרוב להכל.

../images/Emo45.gif תודה על העזרה וההצעות

ראיתי היום דירה בדוב הוז, אבל היא גדולה - 4 חדרים ולכן המחיר גם גדול.. חוץ מזה, היא לא הכי חדשה ולכן המחיר שדורשים עליה קצת מופקע לדעתי (210,000$)
הרחוב עצמו די נחמד, אני רק צריכה למצוא דירה סבירה לא יקרה מדי, ולא עתיקה מדי..

../images/Emo26.gifהרחובות משעול הלפיד ומשה דיין

נחשבים לאיזורים טובים? ראיתי שם לפני כמה ימים 2 דירות שנראו בסדר, אבל אני לא מכירה את הסביבה כלל, לכן רציתי לשאול מה אתם יודעים עליה. בתודה שוב מראש..
מקווה שזה יקפוץ..

badboy3919

New member
איזה אזור במשה דיין?

כי במשה דיין יש חלוקה גדולה של אזורים שלכל אחד יש יתרונות וחסרונות.

BanjoKazooie

New member
משעול הלפיד

הייתי באזור כמה פעמים, אזור מאוד שקט, אך מרוחק ממרכז כפר סבא נסיעה של כמה דקות. גם שיכון ותיקים אזור חביב - קרוב לחטיבות הביניים ולגנים, ומרחק של חצי שעה הליכה מהתיכונים. ושקט שמה.

חושבים לקנות בקפלן

שלום לאנשי הפורום, שמי יעל, בעלי ואני מצאנו דירה חמודה (ממש) בקפלן (במפה מופיע שיכון קפלן) ואנחנו חושבים לקנות שם אבל תוהים איך השכונה. היא נראתה "שיכונית" למדי ורצינו לוודא שזה אזור טוב גם לילדים. תודה רבה.

למעלה