נזיד אירי עבור פוזי

riseg

New member
../images/Emo53.gif נזיד אירי עבור פוזי

שלום לחברי הפורום אני אמא של פוזי המטיילת כעת באנגליה ואמורה לחזור בשבוע הבא. מאמינה שיש לה הרבה חוויות ותמונות עבורכם. היא בקשה ממני שאכין לה נזיד אירי. בד"כ אני מכינה לפי המתכון של צחי בוקששתר מהתכנית טעמים אבל היא בקשה נזיד אחר כמו באירלנד. בבקשה למי שיש מתכון שישלח לי. תודה ויום נעים אמא של פוזי

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifבאמת? דווקא נורא אהבתי!

דווקא את הפאי רועים פחות אהבתי, אך עדיין אכלתי לשובע. הנזיר האנגלי קצת טפל. בכל אופן, תודה רבה על המתכון, הוא היה טעים, קצת שונה מהנזיד שאכלתי באירלנד, אבל בהחלט טעים

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifהדברים הרגילים

בקר, תפוח אדמה, פטריות, גזר ואפונה, אבל משום מה, לא היה לזה טעם. זה לא בושל באיזה רוטב עסיסי וטעים, כנראה רק במים, אפילו בלי מלח. ואני לא מאלה ששמים הרבה מלח.

jonbaum

New member
עוד לא שמת לב שכתבת

"הנזיR האנגלי היה קצת טפל" אז תהיתי מה עוללת לאיזה נזיר אנגלי מסכן.

Fozzie

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo6.gif

לא רק שלא שמתי לב שאני כתבתי נזיר, גם לא שמתי לב שאתה כתבת נזיר. והתפלאתי על גילוי התעניינות בנזיד האנגלי!

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifד"א,

ניזכרתי שגם פאי רועים היה דיי מצויין...ובניגוד לנזיד, הוא גם נראה טוב. יאמי!

jonbaum

New member
באמת נראה לא רע

אני רק לא מבין בשביל מה הצ'יפס. גם הייתי עושה מקצה שיפורים לסלט, אבל סלטים הם נושא כאוב באירלנד.

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifדבר ראשון שעשיתי כשחזרתי לארץ

היה לאכול ירקות! בלסתי סלט טוב.....

Molly123

New member
../images/Emo6.gif

באחד ההוסטלים שהייתי בהם ואחרי שבוע שלא נתקלתי באף ישראלי, זיהינו אחד את השני בארוחת הבוקר כשהיינו היחידים שאכלו עגבניה ומלפפון (טריים) עם גבינה לבנה. (לא להאמין שעברה כבר יותר משנה מהטיול
)

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifלא יכולה יותר לראות

לחם, טוסט, בייקון, נקניק, חמאה וביצת עין... לא יכולה יותר!!

jonbaum

New member
זה באמת מבאס שמצפים מתיירים

לאכול את הדבר הזה כל בוקר. אני כבר שמונה שנים כאן, ובא לי לאכול ארוחת בוקר אירית/אנגלית/סקוטית (או איך שרוצים לקרוא לזה) אולי פעם בשנה. ואם אני במלון איפה שהוא בענייני עבודה, כבר בבוקר השני אני בבעיה. הרי גם מבין האירים עצמם אף אחד לא אוכל כל בוקר את הדבר הזה. אולי בימי ראשון מקסימום (מי בכלל יש זמן להכין את זה לפני יום עבודה?)

Molly123

New member
דווקא בתור תיירת זה בסדר

זה בד"כ מצליח להחזיק אותי די יפה עד ארוחת הערב, ומאוד מאוד טעים לי. וכמו שאתה אומר, אם לא בזמן תיירות, למי בכלל יש זמן להכין את זה לפני יום עבודה?

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifתראי... במקומות שכבר נתנו

ארוחת בוקר, אכלתי נטו משיקולים של חיסכון בקניית ארוחה נוספת. אבל בשבוע האחרון שלי, כבר לא יכולתי יותר.... שלא נדבר על היום האחרון, זה פשוט לא ירד בגרון...

jonbaum

New member
אז עכשיו כששמת לב

תעזבי אותך מהנזיד, ותספרי מה היה עם הנזיר.

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifמצטערת

נשבעתי בפני ישו הצלוב לנצור זאת בליבי לנצח...

למעלה