עזרה בהרשמה.

אדוה110

New member
בקשה מוזרה אך מועילה

אני בת 10 ונורא נורא רוצה להירשם לסקנד לייף. אתם בטח תגידו לי עכשיו שאני קטנה מדי,אבל תאמינו לי שאני מאוד בוגרת לגילי. ממש אפשר לחשוב שאני בת 13 ויותר... עכשיו אני צריכה קצת עזרה עם ההרשמה אם מישהו יוכל להגיד לי מה כל סעיף זה ישמח אותי מאוד ואני בטוח שעוד הרבה אנשים ישמחו! בתודה מראש, אדוה.

sasaparis

New member
יש לי שאלה - שהיא די בעיה...

אני רוצה מאוד להירשם לסקנד לייף...אני בת 15 - בגיל המתאים אבל אני לא יכולה לתת את הכרטיס אשראי של ההורים שלי או משהו...ואני לא יודעת מה אני יכולה לעשות...יש הצעות? וגם: חובה לרשום את הכרטיס אשראי? ויש לי עוד שאלה שהיא לא קשורה - בהרשמה שכתוב לי Who Referred You מה אני צריכה לעשות? אני אשמח אם יעזרו לי...

אושRתי

New member
את יכולה להרשם, רק שתדעי שאת עוברת

על חוקי המשחק כיוון שהכניסה למשחק והאמת גם לפורום הוא מגיל 13 ומעלה... מה שכן ברגע שתיכנסי למשחק זה יהיה על אחריותך בלבד. לגבי עזרה בהרשמה-תסתכלי בטאגליינס של הפורום ובקישורים.

אושRתי

New member
סבלנות יש?

אם עדין לא עזרו לך תסתקלי בקישורי הפורום ואו בעמודים קודמים של הפורום..

Yuval Y

New member
לרוב הדברים שם אין צורך לשלם

מה שכן, בתור בת 15 תגיעי לאיזור של בני הנוער, שככל הנראה אין שם ממש צורך בכסף לי גם אין אפשרות לקנות לינדן, אבל אפשר להשיג כסף מכל מיני מקורות...

sasaparis

New member
אוקיי...אבל עדיין יש בעיה

כדי להירשם צריך לתת מספר של כרטיס אשראי ואני לא יכולה...מסיבות מובנות...ואני בטוחה שאחרים גם לא נתנו מספר אשראי אז מה אחרים עשו?

sasaparis

New member
חחח...תודה רבה לכולם

על העזרה ואני כבר אירשם לסקנד לייפ...תודה!!!!

אושRתי

New member
למה שלא?

אם יש פורומים שההגבלה שלהם היא מגיל מסויים אז הם יאפשרו - רק שבמקרה הזה רמאות בגיל למשחק זה לא באחריות תפוז.

אושRתי

New member
../images/Emo53.gifעזרה בהרשמה.

כל מה שקשור בעזרה בהרשמה, נא לשרשר לכאן.

למעלה