שלום,זקוק לעזרתכם.

• פותח הנושא LLRG
  • פורסם בתאריך

LLRG

New member
../images/Emo53.gifשלום,זקוק לעזרתכם.../images/Emo206.gif

שלום לכולם, אני בונה דגמי פלסטיק של משאיות כתחביב (ואני מדגיש כתחביב,לא לצורך מסחרי!!) . אני זקוק לשירטוטים של עגלת פלטה 3 סרנים וכן של עגלת לובי לצורך בניית דגם. הודה לכם אם מישהו יוכל להפנות אותי למקור כלשהו ,או אפילו לפקסס לי. בתודה מראש
, רונן.

Eran De Niro

New member
אז ככה ...

דבר ראשון ברוך הבא , לפורום ואם אתה יכול להציג קצת תומונות של דגמים זה יהיה סבבה , תיגש לחברות כמו חרש אשדוד , עגם חיפה , או ח.קליין קרדוש נצרת ויש עוד כמה אבל אני לא זוכר את שמם , שהם מייצרים עגלות , ובכלל במסגרות למשאיות, אולי הם יעזרו לך מקווה שעזרתי לך במיידע הזה ותעלה לנו משהו מייצירותיך . שבוע טוב

LLRG

New member
קודם כל תודה על הברכות ועלהמידע.

תמונות יעלו בקרוב (בעיות טכניות). לגבי גישה למפעלי המתכת,הנושא קצת רגיש אצלם, אתה יודע, ריגול תעשייתי וכו.. ואני מבין את זה בהחלט. אני יודע שלפעמים בעלי משאיות שקונים עגלה חדשה מקבלים איתה בין היתר גם שירטוטים שלה. כמובן שקיימת האופציה של לגשת לצלם עגלות ולמדוד, אבל עקב בעיות גישה לחלקים מסויימים אני מפספס בשיטה הזאת מידע חשוב לכן האופציה של שירטוט היא הטובה והמדוייקת ביותר. דרך אגב,למתעניינים ,קבלו קישור לאתר אנגלי של בחור שמייצר עבורינו הבונים ,חלקים שונים לדגמי המשאיות בקנ"מ של 1:24. http://www.kitformservices.com/. רונן.

LLRG

New member
אפרופו תמונות....

שימו לב לשריטה שלי, מסתובב בארה"ב ומצלם משאיות לדגמים עתידיים,הצלחתי לשגע נהגים אמריקאים , הם לא הבינו מאיפה נפלתי עליהם...

Eran De Niro

New member
תראה את שלושת הקנוורטים הכי יפות בארץ

יש פה תמונה של שלושת הקנוורטים הכי יפות בארץ והכי מתוחזקות , וזה שבתמונה זה הנשר השחור באדרי (בנאדם תותח )

LLRG

New member
כן ,אני מכיר אותן,ישבתי בחומה באשדוד.

אבל בוא נגיד שלעומת מה שנוסע בארה"ב,זה כסף קטנטן!

Eran De Niro

New member
אמריקה זאת אמריקה

ארץ האפשריות הבלתי מוגבלות , ישראל , ארץ המוגבליות הבלתי אפשרית , !!!
אבל אני עם כל החיבה שלי לארצות הברית , אני פה עם המחלה שלי סקניה ראה תמונה של המחלה הקשה על היד שלי

LLRG

New member
אהלן ערן,לא מתווכח איתך על הסקאניה..

אני אוהב סקאניה, הדגם שאני עובד עליו עכשיו זה סקאניה, סוס,4X2 ,כריות. כשיושלם אעלה תמונות. אני צריך להחליט איזה עגלה לבנות לו....

למעלה