שרשור עזרה

giljjj

New member
האם יכול להיות שאני בסרבר אחר?

הכוונה האם יכול להיות שאני בשרת אחר מכולם (הפורום פה). אני לא מוצא אנשים מהפורום בחיפוש לא את המקומות שהם אומרים לי לבוא אליהם ולא את הקבוצה של תפוז וזה מוזר כי הם גם לא מוצאים אותי... תודה מראש giljjj Giljjj Dagger

אושRתי

New member
יכול להיות, לאיזה קבוצה נרשמת?

ובבקשה שרשר הודעתך, אני פותחת שירשור עזרה, נא לשרשר לשם.. תודה.

אושRתי

New member
../images/Emo53.gifשרשור עזרה ../images/Emo53.gif

שרשרו לכאן את כל מה שקשור לשאלות,עזרה וכו. תודה.

moon light9

New member
יש לי שאלה בבקשה :)

כשאני משאירה את המשחק לרוץ בלעדיי באיזה קמפ, הוא עושה לי אוטומית לוג אופ אחרי חצי שעה, האם יש דרך לשנות את זה? שימשיך לרוץ גם 10 שעות? אם כן, איך? המון תודה.

פלספנית

New member
זה לא מוכן לפעול אצלי!

אני התקנתי את זה ונרשמתי אבל כל פעם שאני מנסה להפעיל מהאתר הוא כותב לי שאין שם משתמש כזה (ואני כבר עשיתי 3 שכל פעם הוא כותב לי שהכל בסדר) ואם אני מנסה להפעיל מהדסקטופ את הSL הוא כותב לי שהכרטיס הגרפי שלי לא טוב.

orielshmuel

New member
שאלה|אם הורגים אותי

מה המצב? אני חדש במשחק. תראו השאלה שלי היא כזאת. אם צברתי המון כסף ומישהו בא אלי מאחורה וירה לי בראש. אני מת. מה עושים עם הדמות שלי ולאן הולך כל הכסף והאם עושים לאדם האחר משהו.? תודה.,!

Liran Ling

New member
אי אפשר למות..

לצערנו הרב אי אפשר למות. במידה ואתה נמצא בשטח המוגדר כאפשרי למוות והורגים אותך, אתה תחזור ל HOME LM שלך. לא קרה כלום, החשבון פעיל, הכסף שהיה שלך שלך ותוכל להמשיך ללכת למועדונים ולשתות מילק-שייק... בהצלחה.

orielshmuel

New member
צריך עזרה.

יש לי עוד בעיה. נרשמתי ולא שלחו לי הודעת אישור לאימיל כבר שעה שלמה. יש לי אימיל של gmail והוא אומר לי שהשם שלי תפוס . ולפני שנרשמתי הוא היה פנוי . כנראה שכן נרשמתי אבל זה לא שלח לי הודעת אישור לאמיל וגם לא רוצה להתחבר הוא אומר לא לא קים שם משתמש או שהסיסמא שגויה עשיתי שלח סיסמא ולא הגיע. מה יכול להיות הבעיה תודה לעוזרים רשמתי שאני בן 17 (תאריך לידה אמיתי.)

orielshmuel

New member
הצלחתי להירשם

הצלחתי להירשם אבל בשביל זה היתי צריך לשקר ושינתי את שנת הלידה שלי לשנה יותר כדי שיהיה 18 ועכשיו זה הצליח כי לפני זה זה לא הצליח לי שרשמתי שאני בן 17 באמת

orielshmuel

New member
אבל אין אפשרות אחרת

אין אפשרות אחרת רק ככה הצלחתי להירשם אין דרך אחרת שהיתי מצליח ניסיתי עם 3 אימילים אחד של גימיל אחד של ואללה ואחד של הספק ולא הלך ורק השיטה הזאת הלכה כנראה זה מה שיש. טוב לא נורא הם לא ידעו . ומה נשאר לי לעשות? הצלחתי להירשם נשאר לי להוריד את התוכנה ולהתחיל לשחק?

orielshmuel

New member
המשחק פועל ממש לאט

שלום! יש שמועות שזה רק בזמן האחרון. אז השאלות הם כאלה. קודם לי אישית המשחק בקושי זז (מבחינת משחק הוא זז טוב אבל הקישור בין המשחק לשרת לוקח מלא זמן להעביר נתונים בין השרת של המשחק למשחק עצמו . לדוגמא אני לוחץ קדימה ורק אחרי 2 דקות הוא מתקדם.) אז השאלות הם כאלה: גם לכם המשחק פועל לאט? מה מהירות האינטרנט שלכם ? חומרה? ספק אינטרנט כי שמעתי שרק עם אינטרנט ברק עושה בעיות . ואם יש פה מישהו עם חברת ברק או נטויזיון שעובד לו המשחק מהר..? תודה רבה לעוזרים.

SShirly

New member
עובד לי מצויין. אני בבזק.

מהירות האינטרנט שלי 1.5. פנטיום 4 3GHZ וג'יגה זיכרון. שזה יחסית מיושן עד כמה שאני יודעת. הבעיה שלך היא רק בSL או בכלל?

SShirly

New member
האמת היא שלאחרונה SL קצת איטי

אבל לא באופן כזה שאתה מתאר ובקושי יש לזה משמעות. אם לא היית שואל לא הייתי שמה לב. לפס באמת לוקח טיפל'ה קצת יותר זמן לעבור אבל אני מאמינה שהבעיה היא אצלך או עם הספק.

orielshmuel

New member
זה נכון באמת יש לי בעיות עם הספק.

אמרו על ברק שהם מגבילים פורטים שמתקשרים עם ספקים מחול . ובדקתי את זה וזה נכון אני מוריד מהשרת של האתר של ברק על 200 קילו ביט ובספידומטרים מחול של בדיקת מהירות הם אומרים לי שיש לי רק חצי מגה שיש לי 1וחצי וזה מוריד על 40 קילו בקושי .. אני נראה לי יעבור ספק.

אושRתי

New member
יכול להיות שזה איטי לפעמים, אבל באיטיות סבירה

לא באיטיות מוגזמת..

למעלה