S h i R l e y

New member
../images/Emo53.gif

בעעעעע..... פיספסתי את הפרק של יום שבת כי הייתי בעבודה... בבקשה תספרו לי מה היה.... נשמע שהיה אחלה פרק... מתי יש שידור חוזר???

casperit

New member
אוקי

טד שכר מישהו שיעבוד באתר הפורנו שלו אבל הוא פרש כי טד הרויח נורא מעט כסף מהאנשים שנכנסו לאתר... הוא רצה שאיזהכוכב פורנו שהם ראו במכון כושר יהיה באתר והוא הסכים אבל בגלל שהוא עבד על צילומים של סרט הוא לא יכל להגיע אז אמט הצטלם... ונכנסו מלא אנשים לאתר, וזה נורא הצלחי כשהם הלכו למועדון מישהו ביקש ממנו חתימה על אממ.. בן שהוא מרצה באונבריסטה ביקש ממייקי להרצות לכיתה שלו על הומואים בקומיקס או משהו כזה והוא נורא פחד ובסוף הוא הרצה מהלב.. בסוף הפרק הם התנשקו ובן גילה לו שיש לו איידס... ג´סטין תפס את ברייאן עם מישהו אחר, ובסוף הם החליטו להציב כמה תנאים, או יותא נכון ג´סטין: שמותר לברייאן לעשות את זה עם אחרים כל עוד זה רק פעם אחת.. כנ"ל לג´סטין שאסור לברייאן לנשק אף אחד אחר על הפה (רק את ג´סטין) ושהוא צריך לחזור עד 3.. ברייאן הסכים והם התנשקו:) לינדזי גילתה שמלאני ההצטלמה לצילומי פורנו בעבר כי היא היתה צריכה להרויח כסף.. ואממ עוד משהו? יעל

רינת4

New member
שכחת להוסיף ש...

הכוכב שטד שכר בהתחלה, היה זאק אוטול- זה שכשאמט "ראה את האור", אז מייקל וטד שכרו כדי שיפתה אותו.מה שלא ממש הצליח להם. זוכרים? דבר שני: הסיבה שבריאן שכב עם ההוא, היא בגלל שהוא שמע אותו אומר על בריאן שפעם הוא היה החתיך של השכונה, אבל עכשיו הוא ב"יחסים". בריאן התעצבן, ובדיוק כשג´סטין מספר לדפני כמה שבריאן השתנה והכל, הם חוזרים הביתה ורואים את בריאן שוכב עם ההוא על הספה, וכשהוא רואה את ג´סטין זה ממש לא מזיז לו והוא אפילו מסתכל לו בעיניים ומחייך... ג´סטין כעס על בריאן, ולא רצה שהוא אפילו ייגע בו, ומה שהיה חסר זה שמייקל יגיד לו שהסיבה שהוא נמצא אצל בריאן היא שבריאן מרגיש אשם... ג´סטין שואל את בריאן אם זאת הסיבה, ובריאן לא עונה לו. אז הוא מחליט ללכת לישון אצל דבי שמתעצבנת ומדברת עם בריאן ואומרת לו שאולי הוא שיטה בכולם,אבל לא בה. ושהיא יודעת שהוא אוהב את ג´סטין. בריאן לא מכחיש. אז היא אומרת לו "תגיד לו מה שאתה לא יכול להגיד למייקל". למרות שלא הבנתי מה היא הכניסה אותו פתאום לשיחה, אבל מילא... אז בערב, בגלל שזאק אוטול הזה הבריז, ואמט החליף אותו הרי, פתאום התחילו לבקש ממנו חתימות. ובגלל שהוא מתלהב מהעניין ועוד לא נמאס לו, הוא כותב אחלה של חתימה. בערך באורך כמו מה שאני רושמת עכשיו...
בריאן אומר לג´סטין שהוא צדק, ושהסיבה שהוא נתן לו להישאר זה בגלל מה שקרה,אבל זו לא הסיבה שהוא רוצה שהוא יישאר. ואז הם החליטו על הכללים, והיו חמודים וחתמו בנשיקה מאלפת. וזהו, מקווה שעזרתי...

S h i R l e y

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif

עכשיו לשאלה מס´ 2 : מתי יש שידורים חוזרים??? דרך אגב... אחלה פורום! ממש נחמד פה...

רינת4

New member
עונה ראשונה-

בספטמבר. עונה נוכחית: יש עוד זמן. אם אתם רוצים, אז תשלחו לערוץ 3 בקשה שיעשו שידורים חוזרים באמצע השבוע לפרק. אני ועוד כמה אנשים התארגנו וכבר שלחנו, וכל קול נוסף יעזור. עשינו אותו הדבר בקשר לבקשה של שידורי עונה ראשונה מחדש. ואני לא יודעת אם הם התכוונו בכל מקרה לעשות את זה בספטמבר, או שזה בגלל כל האימיילים ששלחנו. אני מעדיפה לחשוב שזה בזכותנו... אז יאללה-לשלוח אימילים!

אין כרגע שידורים חוזרים של ה-2,

אבל בספטמבר יהיו שידורים חוזרים של ה-1!!!

מור~!

New member
מי שמפספס פרק

התעוררת ב12:20? היית במסיבה עד מאוחר? חשבת שיום שישי? פספסת את הפרק של הכי גאים שיש?! אל פחד!! יש פיתרון!! והוא אפילו מתחת לאף שלנו בקישורי הפורום יש אתרים בעברית ברוב האתרים (אם לא בכולם) יש עמוד שמפרט מה קורה בכל פרק לאלו שלא יכולים לחכות וחייבים לדעת לגבי הפרק הבא - גם יש ולאלו ששכחו את אירועי הפרק הקודם גם... הנה קישור לסיכום פרקים מהעונה הנוכחית מור~! להצלת המפספסים!

S h i R l e y

New member
באמת הצלת אותי...

לא ראיתי כי הייתי בעבודה ואני מבטיחה שזה לא יקרה שנית... תודה רבה רבה רבה!!!

mor 5

New member
אוי מור...../images/Emo106.gif

צריך להביא לך על עבודת הצדק שאת עושה פה...! מאיפה כל התמונות?? הם כאלו מקסימות!! ובכלל הבאת לנו תקצירים!! זה ממש
! ת-ו-ד-ה
מור

למעלה