../images/Emo53.gif

למדתי לפני שבועיים שלוש (בערך) ריקוד שורות חדש ואני לא יודע את השם שלו! זה ריקוד דיי חדש.. אני יזכיר כמה קטעים מהריקוד אולי מישהו יזהה.. יש קטע שמשלבים כזה ידיים ואז מוציאים יד ועוד יד - ואז נוצר משולש ואז עושים גל כזה למטה ביחד עם המשולש.... מישהו יודע למה אני מתכוון

moranco

New member
כאחת שמכירה את רוב רובם ואפילו כל

ריקודי השורות.... אני לא ממש מבינה על איזה ריקוד אתה מדבר... משולש? תנסה להסביר מדוייק יותר....שאני אבין.

אמממממ

נוצר משולש ואז עושים עם למשולש גל למטה ואז גם יורדים על גל למטה ביחד עם המשולשים שנוצר בידיים (משולש- שמים כף יד מול כף יד ועושים גל) אני זוכר גם שיש חלק מהשיר שעושים כזה כל פעם צעד קדימה באלכסון צעד קדימה באלכסון לצד ימין וצעד קדימה באלכסון לצד שמאל ועם זה מרימים את הידיים ומורידים ובהתחלה יש חלק שעושים כזה עם הידיים מן "מסך" - אני לא יודע איך להסביר

Dshira

New member
רקדתי את זה :)

אני חושבת שאני יודעת למה אתה מתכוון אבל אין לי מושג איך קוראים לזה, אז אני לא יכולה לעזור לך :)

למה נראה לי שזה השיר?

ואני לא מוצא אותו בקאזה!(
) בטוח יש אותו באתר של סלסה לוקה.. ד"א עכשיו הם שמו ברשימת שירים רשימה של ריקודי שורות אז כל מי שמחפש ריקודי שורות זה הזמן...

moranco

New member
עכשיו כשחושבים על זה... התאור באמת

יכול להתאים לריקוד... :) אם תרצה אני אשלח לך את השיר הוא שיר ישן מאוד ולכן לא הצלחתי להבין על איזה שיר אתה מדבר כשכתבת שלמדת שיר ח=ד=ש לפני שבועיים

אהה חחחחחחח

אז מתי שאת און ליין... שלחי הודעה... ותודה לכל מי שניסה לעזור וגם הצליח

מקפיץ../images/Emo70.gif

החיפושים לאחר השיר שאני מחפש ממשיכים
מורן ששלחה לי באיי סי קיו את השיר שרשמתם לי וזה לא השיר
יש למישהו עוד רעיונות??

טל

תעשה טובה ותנסה להעביר לנו עוד פרטים וקצת יותר בבירור, אולי אפילו על הקצב של השיר-זה ברזילאי או פופ לטיני? יש בו מילים בולטות? איזה עוד תנועות יש בו?

i l0ve u

New member
הבנתי אבל..

אני יודעת ומבינה למה אתה מתכוון עם המשולש והגל.. אבל לא מבינה בשירי סלסה סורי אבל לא יכולה לעזור..

את יודעת על איזה ריקוד הוא מדבר?

אז אולי תפרטי עוד מהתנועות שלו? אני כבר ממש סקרנית איזה שיר זה...

i l0ve u

New member
אה..

אהה... לא ממש אבל הבנתי את מה שהוא ניסה להסביר.. אני מבינה למה הוא מתכוון אבל לא לאיזה שיר או ריקוד.. אני לא מבינה בדברים כאלה..

זה סמבה וזה זמר

זה כזה שיר שאם שומעים אותו אז מרגישים כאילו שזה שיר כזה עצוב... אבל עם קצב.. התיאור הזה יכול ממש לעזור..(לא?)

למעלה