היום ב-
אנשים

../images/Emo54.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo77.gif

הערב ב-20:00 יתארח ד"ר ארז אבן חן מנהל פורום רפואת חיות מחמד בתפוז בפורום חתולים, ויענה על שאלות בנושא חתולות מיוחמות, סירוס ועיקור, טיפול גורים וכל מה שביניהם. שרשרו שאלותיכם כבר עכשיו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=16&msgid=75848614

שאלון../images/Emo3.gif

נגנב מפורום אורלנדו אבל גם הם גנבו אותו והפורום שהם גנבו ממנו גם גנב
לכו לנגן מוזיקה שלכם[מחשב,MP3,וואטבר] ושימו אותו על מצב אקראי...ככה שאתם לא שולטים בבחירת השירים וכולם נתונים לבחירה[כולם!].*** לחצו PLAY וקראו את השאלות,התחילו מהשאלה הראשונה- וכתבו את שם השיר והמבצע שמתנגן כתשובה לשאלה וכך הלאה... בלי לזייף תוצאות איך העולם רואה אותי? האם יהיו לי חיים מאושרים? מה אנשים באמת חושבים עליי? האם אנשים חושקים בי בסתר? איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת? מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי? האם יהיו לי ילדים? עצה טובה בשבילי: מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? איזה שיר יתנגן בהלוויה שלי? איזה סוג אישה/גבר אני אוהב/ת? איך יהיה לי היום? למה אני כאן? בתור מה אנשים יזכרו אותי? איזה שיר יתקע לי בראש מחר? האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? איך תהיה השנה הזו?

אני עונה../images/Emo3.gif

כבר עניתי על זה אבל הפעם זה יהיה עם חבילת שירים שונה איך העולם רואה אותי?: עכשיו אני- ארכדי דוכין האם יהיו לי חיים מאושרים?- כשנסענו העירה לבקר את דוד אפריים- הכבש השישה עשר מה אנשים באמת חושבים עליי?- מלך ליום- בני ברמן (וואו,באמת?
) האם אנשים חושקים בי בסתר?- בלדה לעוזב קיבוץ- שמוליק קראוס וג'וזי כץ איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת?- גולית- כוורת מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי?- נתתי לה את חיי- כוורת (באמת תודה
) האם יהיו לי ילדים?- מי שמביט בי מאחור- הכבש השישה עשר עצה טובה בשבילי- שני קבצנים- בני ברמן מהו שיר הנושא שלי,לדעתי?- בוא אלינו לים- להקות צבאיות מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים?- דרך ארוכה- גלי עטרי איזה שיר יתנגן בהלוויה שלי?- אמת או חובה- ריקי קל (
) איזה סוג אישה/גבר אני אוהב/ת?- שוטי ספינתי- להקת חיל הים איך יהיה לי היום?- אדון שוקו- אריק אינשטיין למה אני כאן?- היא כל כך יפה- כוורת (
בדיחה טובה
) בתור מה אנשים יזכרו אותי?- סיון|:- יגאל בשן איזה שיר יתקע לי בראש מחר?- אל תבכי ילדונת- ריקי בלייך ושייקה לוי האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי?- שיר הדוב- ספר הג'ונגל המחזמר:| טוביה בא לקחת אותי
איך תהיה השנה הזו?- בלדה בין כוכבים- פופיק ארנון

Funky Fish1

New member
אני עונה../images/Emo9.gif

איך העולם רואה אותי? lonely day-system of a down האם יהיו לי חיים מאושרים? ramones-wonderful world מה אנשים באמת חושבים עליי? guns n roses-sweet child o mine האם אנשים חושקים בי בסתר? acdc-back in black איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת?fall out boy-dance dance מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי? jet-are you gonna be my girl? האם יהיו לי ילדים? rocky-eye of the tiger עצה טובה בשבילי: depeche mode-enjoy the silence מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? guns n roses-paradise city מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? papa roach-scars איזה שיר יתנגן בהלוויה שלי? guns n roses-don't cry איזה סוג אישה/גבר אני אוהב/ת? spin doctors-two princes איך יהיה לי היום? the kooks-you don't love me למה אני כאן? jimmy eat world-the middle בתור מה אנשים יזכרו אותי? lenny kravitz-fly away איזה שיר יתקע לי בראש מחר? alanis morissette-ironic האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? eagles-dust in the wind איך תהיה השנה הזו? led zeppelin-immigrant song

^0^

איך העולם רואה אותי? The Verve - Bittersweet Symphony [*מהנהנת במרץ* אני אכן ביטרסוויט לעיתים ([רחוקות, אבל למה להיצמד לפרטים הקטנים
)] האם יהיו לי חיים מאושרים? Blur - Beetlebum [הא?] מה אנשים באמת חושבים עליי? Inuyasha - I want to change the world [אוקיי
] האם אנשים חושקים בי בסתר? Gravitation - Prediection [ברור
] איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת? Bad Luck - Spicy Marmalade [אני שונאת מרמלדה.] מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי? Sakanoue Yousekue - Super Drive [כלומר, לרדוף אחרי הרוח? ברור.] האם יהיו לי ילדים? Nittle Grasper - Shining Collection [זה אומר שיהיו לי ילדים מיוקי איירי?
ונאמר אמן.] עצה טובה בשבילי: Bad Luck - No style [זה טוב או רע?] מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? Interpol - Evil [רוזמרי, הייבן רסטורס יו אין לייף... זה באמת נשמע כמו שיר נושא.] מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Alkaline Trio - Mercy Me [זה בטח אומר שאני רעה מדי למיכאל.] איזה שיר יתנגן בהלוויה שלי? Fruits Basket - For Fruits Basket [יו קאטה, שיר אופטימי ומעודד בהחלט. השאלה היא, את מי הוא יעודד.] איזה סוג אישה/גבר אני אוהב/ת? Interpol - Slow Hands [אז אני אוהבת גברים עם ידיים איטיות?
] איך יהיה לי היום? Fruits Basket - Teru Teru Momiji [מלא צפרדעים ולטאות?] למה אני כאן? Loveless - Blue Moon [לאבלס
] בתור מה אנשים יזכרו אותי? Blur - Coffee & TV [סו גיב מי קופי & טיוי, היסטורי, איי'ב סין סו מאץ', איים גוינג בליינד, אנד איים א בריין דד ווירטואלי... נשמע מבטיח] איזה שיר יתקע לי בראש מחר? Sakanoue Youskoue - Ari to Kirigirisu [נו, זה סאקאנו-סאן, ברור שהוא יתקע לי בראש3>] האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? Miyavi - Jibun Kakumei [ג'יבון קאקומי זה מהפכה עצמית. מה אני אמורה להבין מזה?] איך תהיה השנה הזו? Every Little Thing - Grip [וכל מילה מיותרת.]

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifווה.

איך העולם רואה אותי? System of a Down- Toxicity חהחהחה האם יהיו לי חיים מאושרים? Trapt- Waiting הממ זה הגיוני. מה אנשים באמת חושבים עליי? Nickleback- Because of You וואו, זה יותר מדי הגיוני. >< אני אוהבת את השיר הזה כל כך.
האם אנשים חושקים בי בסתר? Better Than Ezra- A Lifetime LOL איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת? Disney (Alice in Wonderland)- A-E-I-O-U (the Caterpillar Song) ROTFLMFAO, ידעתי שיצאו לי שירי דיסני!
מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי? Guns N' Roses- Sympathy for the Devil (Rolling Stones cover)
האם יהיו לי ילדים? U2- Sometimes You Can't Make it On your Own LMFAO. עצה טובה בשבילי: Disney (Beauty and the Beast)- Tale as Old as Time אוו. מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? Led Zepplin- Good Times, Bad Times לא נכון, אבל גם הגיוני מאוד מאוד. good times, bad time, you know I've had my share..
מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Ours- Fallen Souls LOL אני לא חושבת שחוצ מניתי יש הרבה אנשים שמכירים את Ours
איזה שיר יתנגן בהלוויה שלי? Sum 41- Billy Spleen LMAO אני מממממש מקווה שלא. >< איזה סוג אישה/גבר אני אוהב/ת? Alice In Chains- rooster LOL!!! איך יהיה לי היום? Travis- Blue Flashing Light
. למה אני כאן? Sum 41- Handle This
בתור מה אנשים יזכרו אותי? Foo Fighters- Best Of You
חהחה. איזה שיר יתקע לי בראש מחר? Sum 41- Open your Eyes אבל אני לא יודעת את המילים שלו!
האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? The Calling- Things Will Go My Way LOL איך תהיה השנה הזו? the Rolling Stones- I Don't Know Why ווואוו, זה הגיוני.

shaya23

New member
גמאני עונה.. מזמן לא הייתי פה..

איך העולם רואה אותי? I'm no superman מהסידרה סקארבס האם יהיו לי חיים מאושרים? Grow up סימפל פלאן מה אנשים באמת חושבים עליי? I believe מהסרט שחקי אותה מותק האם אנשים חושקים בי בסתר? I'm addicted to you סימפל פלאן.. [אדיקטד זה מכור.. חה.. אנשים מכורים אליי...] איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת? Shut up סימפל פלאן.. אוקיי אוקיי אני אשתוק.. מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי? Welcome to my life סימפל פלאן רוב השירים פה זה של סימפל.. אבל זה פשוט השירים שאני שומעת עכשיו..] האם יהיו לי ילדים? אינטרקום -שייגעצ עצה טובה בשבילי: משקאות חריפים.. שייגעצ.. ^^ מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? somewhere only we know מהפירסומת לאנטומיה של גריי ביס מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? ניו יורק רפיח שיייגעצ איזה שיר יתנגן בהלוויה שלי? בוא -עברי לידר.. איזה סוג אישה/גבר אני אוהב/ת? She will be loved מארון 5 איך יהיה לי היום? ערוץ הילדים -שייגעצ למה אני כאן? Perfect world בתור מה אנשים יזכרו אותי? nobody's wife חאחא איזה שיר יתקע לי בראש מחר? מחר -אביב גפן האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? את דומה לכלב -שייגעצ איך תהיה השנה הזו? אבא עורך דין -שייגעצ לא!! אבא בנקאי!!

1Foxy Lady1

New member
עונה

איך העולם רואה אותי? Eric Clapton- tears from heaven האם יהיו לי חיים מאושרים? אביב גפן- עונות מה אנשים באמת חושבים עליי? roxette-how do you do האם אנשים חושקים בי בסתר? the cardigans- favorite game איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת? עברי לידר- ואולי מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי? skeeter davis- the end of the world *ממ....מדאיג ביותר... האם יהיו לי ילדים? counting crows- accidentally in love עצה טובה בשבילי: black eyed peas- my humps מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? the cranberries- i can't be with you מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? the cranberries- zombie איזה שיר יתנגן בהלוויה שלי? carly simone- you're so vain איזה סוג אישה/גבר אני אוהב/ת? janis joplin- cry baby איך יהיה לי היום? אביב גפן- לילות לבנים למה אני כאן? dido- here with me בתור מה אנשים יזכרו אותי? יזהר אשדות- דמעות של זעם ומילים איזה שיר יתקע לי בראש מחר? אלון אבוטבול- בואי אליי האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? damien rice- the blower's doughter איך תהיה השנה הזו? angela via-picture perfect תוצאות מדאיגות ביותרררררררררר

למעלה